3 Wings – Opinie, Ceny, Prąd

2.02 /5
(Ocen: 223)

Niezależny sprzedawca energii elektrycznej 3 Wings działa na naszym rynku od 2008 roku. W 2009 roku firma uzyskała koncesję na obrót energią elektryczną na okres 10 lat nadawaną przez Prezesa URE. 3 Wings jest spółką akcyjną, która wchodzi w skład dużej grupy energetycznej Eurowind, będącej pionierem w obszarze energetyki wiatrowej i biogazu.

Sprzedawca prądu dla gospodarstw domowych i firm

3 Wings to przedsiębiorstwo, które przede wszystkim zajmuje się obrotem energią elektryczną. Spółka zajmuje się zarówno sprzedażą hurtową energii, jak i również detaliczną. Sprzedawca swoje usługi kieruje do gospodarstw domowych, klientów biznesowych oraz instytucji publicznych. Firma działa na terenie całego kraju zgodnie z zasadą TPA.

Klient biznesowy – taryfa A, B, C

3 Wings to firma, która w swojej ofercie mocno stawia na współpracę z klientem biznesowym. Sprzedawca stara podchodzić się do każdego klienta indywidualnie, dlatego swoje oferty opiera o produkty uwzględniające różne potrzeby klientów. 3 Wings w ofercie biznesowej stworzył podział na produkty skierowane do korporacji oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Gospodarstwa domowe – taryfa G

Sprzedawca posiada dwie grupy taryfowe skierowane do gospodarstw domowych: G11 i G12. Aktualnie sprzedawca ma w swojej ofercie dwa produkty oszczędny dom i elastyczny dom. 3 Wings, jako jeden z liderów ekologicznej energii, stworzył ciekawą ofertę dla wszystkich miłośników zielonej energii. W naszym domu może płynąć prąd, który pochodzi tylko z odnawialnych źródeł energii. Sprzedawca w swoich ofertach gwarantuje również stałość cen do końca 2017 roku.

Sprawdź Prąd dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Sprzedawca gazu

Spółka 3 Wings aktualnie nie prowadzi sprzedaży gazu

Klient biznesowy – taryfy gazu dla firmy

Firma nie oferuje sprzedaży gazu dla firm.

Gospodarstwa domowe – taryfy gazu dla domu

Firma aktualnie nie ma w swoich usługach sprzedaży gazu dla domu.

Sprawdź Gaz dla Domu i Firmy Co miesiąc niższe rachunki!

Podstawowe informacje o firmie

3 Wings to spółka, której główną działalnością jest obrót energią elektryczną. Sprzedawca swoją siedzibę ma w Gdańsku. W 2014 roku spółka zmieniła formę prawną i ze spółki z o.o. przekształciła się w spółkę akcyjną. Firma mocno udziela się w społecznej odpowiedzialności biznesu w zakresie praktyk handlowych, etyce sprzedaży i ochronie środowiska.

3 Wings wchodzi w skład dużej europejskiej Grupy Eurowind. Grupa przede wszystkim znana jest z wytwarzania energii wiatrowej i z biomasy. Ponadto grupa planuje rozwój i rozszerzenie działalności o fotowoltaikę. W Polsce kojarzona jest ze swoich elektrowni wiatrowych znajdujących się w Lisewie i Łebczu.

Więcej informacji o 3 Wings

Opinie o 3 Wings

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments