100 zł na Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

0 /5
(Ocen: 0)

Jeśli masz 18-26 lat i szukasz konta dla siebie, to możesz w prosty sposób zyskać 100 zł na zakupy w Allegro. Musisz tylko założyć Konto dla Młodych wraz z kartą w PKO BP i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Czas przystąpienia do oferty mija 30 marca 2018 roku. Sprawdź szczegóły promocji!

Co jest do wygrania?

Nagrodą promocji „Możesz wszystko, ale nie musisz” od PKO BP jest karta podarunkowa w postaci kodu elektrycznego o wartości 100 zł. Można ją wykorzystać do zakupów na stronie Allegro.pl lub przez aplikację mobilną Allegro. Ważność bonu wygasa 31 października 2018 roku. Ilość nagród jest ograniczona do 3 500 sztuk.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem akcji “Możesz wszystko, ale nie musisz”, może być tylko osoba w wieku 18-26 lat (warunek założenia Konta dla Młodych). Dodatkowo, w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. nie posiadał rachunku osobistego w PKO BP ani w Inteligo.

Jakie są warunki zdobycia premii 100 zł?

Żeby otrzymać nagrodę należy wykonać 3 następujące kroki:

  • podpisać umowę o założenie i prowadzenia Konta dla Młodych wraz z kartą za pośrednictwem strony internetowej,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji marketingowych,
  • zgłosić się do udziału w promocji, rejestrując się na na tej stronie.

Tylko tyle! Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz bon o wartości 100 zł na zakupy w Allegro.

Kiedy i jak zostanie przekazana nagroda?

Bank PKO BP przekaże premie w dwóch turach. Osoby, które spełniły kryteria promocji nie później niż do 9 marca 2018 roku otrzymają kartę podarunkową do 16 marca 2018 roku. Uczestnicy akcji, którzy wypełnili warunki specjalnej oferty do 30 marca 2018 roku, dostaną nagrodę do 20 kwietnia 2018 roku.

Bony w wysokości 100 zł zostaną wysłane przez PKO BP w postaci kodu elektronicznego na skrzynkę pocztową klienta, znajdującą się w serwisie internetowym iPKO.

Nagrodę można wykorzystać tylko podczas jednej płatności. W razie, gdy wartość zakupionego przedmiotu jest niższa niż wartość nagrody, niewykorzystana kwota przepada.

Opinia redakcji kontomat.net

Łatwość zdobycia promocyjnych 100 zł mówi sama za siebie. Porównując Konto dla Młodych z innymi rachunkami młodzieżowymi, wypada ono przyzwoicie. Nagroda 100 zł na zakupy w sklepie internetowym jest bardzo dobrym sposobem, aby zachęcić niezdecydowanych.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments