2 x 100 zł premii z Kontem Przekorzystnym

0 /5
(Ocen: 0)

Bank Pekao SA po zmianach oferuje atrakcyjne Konto Przekorzystne i aby zachęcić do niego nowych klientów dodaje do niego dwie promocje: 100 zł zwrotu za rachunki telefoniczne i kolejne 100 zł, za ubezpieczenie OC w PZU. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zdobyć 200 zł!

Dla kogo jest promocja?

Czas przystąpienia do specjalnej oferty Pekao SA kończy się 30 czerwca 2018 roku. Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która założy w banku Konto Przekorzystne i spełni przynajmniej jeden z poniższych warunków:

  • do 31.12.2017 r. nie zawarła żadnej umowy z bankiem Pekao SA,
  • od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. nie posiadała w Pekao SA rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w złotówkach,
  • od 01.07.2017 r. do 31.12.2017 r. posiadała w Pekao SA rachunek, na którym, w każdym miesiącu tego okresu średnie miesięczne saldo wynosiło mniej niż 50 zł.

Uwaga! Obie oferty specjalne są limitowane. Z promocji 100 zł zwrotu za opłaty telefoniczne 40 000 osób. Druga jest ograniczona do 25 000 osób. Po przekroczeniu tych ilości promocje zostaną zakończone.

Co jest do wygrania?

W przypadku pierwszej specjalnej oferty, nagrodą jest zwrot 7% kwoty brutto za każdy rachunek telefoniczny przez 12 miesięcy trwania promocji. Maksymalny zwrot wynosi 100 zł. Zatem z tej okazji najwięcej skorzystają klienci z wysokim abonamentem (np. rodzinnym).
Druga promocja polega na tym, że Pekao SA zwróci jednorazowo 100 zł w zamian za zakupienie polisy OC w PZU lub jej odnowę. Szczegółowe warunki tej promocji znajdziesz niżej.

Jak wziąć udział w promocji Pekao?

Aby skorzystać z premii do 100 zł zwrotu za rachunki telefonicznie oprócz powyższych warunków należy jeszcze spełnić takie oto kryteria:

  • posiadać Konto Przekorzystne,
  • zapewnić w danym miesiącu wpływy na konto w wysokości min. 500 zł (np. z tytuły wynagrodzenia),
  • wykonać jedną płatność bezgotówkową w miesiącu (kartą lub aplikacją mobilną),
  • ustawić polecenia zapłaty za faktury VAT wystawione przez operatora telekomunikacyjnego.

Podobnie nieskomplikowane warunki uzyskania nagrody prezentuje promocja dotycząca zwrotu 100 zł za OC. Tak samo jak w przypadku wcześniejszej oferty trzeba posiadać Konto Przekorzystne. Na rachunku musimy zapewnić w trakcie 6 miesięcy trwania promocji wpływy minimum 500 zł oraz wykonać jedną płatność bezgotówkową w miesiącu. Pozostałe warunki to:
nabycie lub odnowienie ubezpieczenia OC w PZU S.A. na pojazd mechaniczny, którego jesteśmy właścicielem
składka OC musi wynosić minimum 200 zł

Kiedy i jak nastąpi przekazanie Nagrody?

Wypłata nagrody lub jej część przekazywana jest na konto uczestnika promocji. Ma to miejsce najpóźniej do końca miesiąca po którym spełnione zostały warunki oferty. W przypadku promocji 100 zł zwrotu za OC, nagroda przekazywana jest jednorazowo.

Ocena redakcji kontomat.net

Zmiana oferty i jej uproszczenie wyszła na dobre Pekao SA. Specjalne oferty towarzyszące promocji Konta Przekorzystnego to kolejny pozytywny element. Z nagród ucieszą się ci, którzy płacą wysokie rachunki za telefon i/lub korzystają z usług PZU S.A. Dla nich możliwą perspektywą jest uzyskanie maksymalnej kwoty zwrotu.

Niestety reszta osób, która nie jest zainteresowana ubezpieczeniem OC w PZU i nie płaci wysokich rachunków za telefon musi zaczekać na lepszą ofertę promocyjną od Pekao SA.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments