200 zł kieszonkowego w Nest Banku za 500 plus

0 /5
(Ocen: 0)

Nest Bank to instytucja stawiająca na klientów rodzinnych. W ofercie promocyjnej nie mogło zatem zabraknąć specjalnej okazji dla klientów otrzymujących świadczenie z programu Rodzina 500 plus. W promocji “Nest Kieszonkowe” można wygrać do 200 zł. Sprawdź jak to zrobić!

Kto może być uczestnikiem promocji?

Ze specjalnej oferty skorzystać mogą nowi i obecni klienci Nest Banku, którzy są pełnoletni oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocja rozpoczęła się w sierpniu 2017 roku i trwa do odwołania.

Co trzeba zrobić, aby przystąpić do promocji “Nest Kieszonkowe”?

Aby wziąć udział w specjalnej ofercie od Nest Bank dla beneficjentów 500 plus, należy wykonać następujące czynności:

  • założyć Nest Konto (tylko nowi klienci),
  • wskazać swój rachunek w Nest Banku, jako konto na które chcemy otrzymywać świadczenie z programu Rodzina 500 plus,
  • zapewnić wpływy z wynagrodzenia: min. 2500 zł na Nest Konto lub min. 6000 zł na BIZnest Konto (oraz wykonywać z niego przelewy do ZUS/US),
  • wyrazić zgody marketingowe i nie rezygnować z nich przez cały okres promocji,
  • założyć przynajmniej jeden z następujących rachunków: Nest Rodzinne Oszczędności lub Konto Samodzielne (dla młodzieży w wieku 13-18 lat),
  • złożyć wniosek o przystąpienie do promocji. W tym celu logujemy się bankowości internetowej lub mobilnej i przechodzimy do zakładki “Wnioski i umowy” i sekcji “Oświadczenia”.

Uwaga! Wraz z wynagrodzeniem liczone jest świadczenie 500 plus. Zatem do spełnienia warunku minimalnej kwoty wpływów z wynagrodzenia wystarczy 2000 zł (plus świadczenie 500+, co daje razem wymagane 2500 zł).

Jak i kiedy przekazywane jest 200 zł premii?

Uczestnicy spełniający warunki promocji otrzymują co kwartał 50 zł. Maksymalnie można uzbierać 200 zł nagrody. Pierwszy kwartał rozpoczyna się od miesiąca, w którym na Nest Konto wpłynie świadczenie z programu Rodzina 500 plus (wypłacanego w ramach okresu świadczeniowego: 01.10.2017-30.09.2018).

Nagroda jest wypłacana najpóźniej do 20 dni roboczych od okresu kwartalnego, w którym została przyznana.

Ocena kontomat.net

Premia 200 zł dla beneficjentów 500 plus jest na pewno miłym dodatkiem. Nest Bank znany jest z darmowego konta. Dlatego pozytywnie zaskakuje, że oprócz możliwości korzystania z rachunku bezpłatnie, część klientów spełniających warunki promocji może jeszcze zyskać premię. Jednak możliwość zdobycia nagrody nie jest taka prosta. 2500 zł wpływów z wynagrodzenia lub 6000 zł na BIZnest Konto (plus jeszcze dokonywanie przelewów do ZUS/US) to wymagający warunek. Na pocieszenie, w poczet wynagrodzenia liczone jest 500 zł ze świadczenia Rodzina 500 plus.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments