300 zł za kartę kredytową od Citibank

0 /5
(Ocen: 0)

Promocja obowiązuje do 23 maja 2018 roku. Żeby uzyskać od Citibanku 300 zł premii należy wyrobić darmową kartę kredytową Citi Simplicity i korzystać z niej aktywnie przez następne dwa miesiące. Dla kogo jest promocja i jaki są jej pozostałe warunki? Odpowiadamy!

Kto może skorzystać z promocji?

Omawiana promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy od 1 stycznia 2015 roku nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku. Poza tym, żeby skorzystać z oferty trzeba być osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, która spełnia odpowiednie warunki dochodowe. W tym celu klient biorący udział w promocji musi wcześniej dostarczyć dokumenty potwierdzające deklarowane dochody.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

W celu zdobycia premii 300 zł od Citibanku należy w okresie obowiązywania promocji (do 23 maja 2018 roku) wypełnić i wysłać formularz na tej stronie internetowej. Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku. Podczas rozmowy trzeba złożyć wniosek o główną kartę kredytową Citi Simplicity i zawrzeć umowę o jej prowadzenie. Przedtem bank poprosi nas o dostarczenie dokumentu potwierdzającego zadeklarowane przychody. Listę akceptowanych dokumentów znajdziesz w regulaminie promocji.

Jakie są pozostałe warunki premii?

Żeby zdobyć promocyjną nagrodę 300 zł należy aktywnie korzystać z karty. Trzeba wykonać co najmniej 5 płatności kartą przez okres dwóch kolejnych miesięcy w każdym miesiącu. Ponadto zalogować się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej CitiBank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej.
Ważne jest też, aby przy składaniu wniosku o kartę wyrazić zgodę na przesyłanie wiadomości marketingowych drogą elektroniczną.

W jaki sposób bank przekaże nagrodę?

Jeżeli spełniliśmy wszystkie wymagane kryteria promocji, to w premia 300 zł zostanie przekazana przez Citibank w postaci zasilenia rachunku karty. Bank poinformuje klienta o spełnieniu warunków uzyskania nagrody za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Wiadomość i premia 300 zł, zostanie przekazana nie później niż miesiąc po czasie spełnienia przez klienta warunków promocji.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments