40 zł za płatności smartfonem w mBanku

5 /5
(Ocen: 1)

Klienci mBanku, którzy jeszcze nie korzystali do tej pory z płatności zbliżeniowych smartfonem, mogą zyskać nawet 40 zł. Zasady mini-promocji są proste, a z okazji można skorzystać do 30 kwietnia 2018. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę!

Kto może skorzystać z promocji?

Każdy klient mBank, który posiada telefon pozwalający na płatności zbliżeniowe. Smartfon musi posiadać zatem technologię NFC oraz system Android 4.4 lub nowszy. Jest to oferta skierowana do osób, które nigdy wcześniej nie wykonywały tego rodzaju transakcji za pośrednictwem aplikacji mobilnej mBanku.

Zasady przyznania nagrody

Najwyższą kwotą do zdobycia w mini-promocji od mBanku jest 40 zł. Okazja podzielona jest na dwa etapy.

  • I Etap: aktywujemy mini-promocję w programie mOkazji. Następnie wystarczy wykonać 1 płatność bezstykową telefonem z aplikacją mobilną mBanku. Tylko tyle wystarczy, aby wygrać pierwsze 20 zł. Kwota płatności smartfonem jest dowolna!
  • II Etap: ponownie włączamy omawianą promocję w programie mOkazji. Aby zyskać kolejne 20 zł musimy wykonać dodatkowe 3 transakcje bezgotówkowe telefonem. Tak jak w etapie I, kwotę płatności bank pozostawia nam do wyboru.

Łącznie wykonujemy 4 transakcje smartfonem, za które otrzymujemy 40 zł. Promocja wygasa 30 kwietnia 2018 roku.

Kiedy i jak mBank przekaże wygraną?

Zwrot z mOkazji za każdy z etapów nastąpi osobno, do 60 dni od daty zaksięgowania ostatniej transakcji zbliżeniowej. Zatem do 60 dni od pierwszej płatności w pierwszym etapie mini-promocji i do 60 dni od trzeciej płatności w etapie II. Nagroda wpłynie na nasz rachunek w mBanku, a jeżeli posiadamy ich więcej, to na ostatnio otworzone konto. Premia nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Jak wykonać zbliżeniową płatność telefonem?

Do spełnienia zasad promocji potrzebujemy telefonu z technologią NFC oraz Androidem 4.4 lub nowszym oraz zainstalowanej aplikacji mobilnej mBanku. Instrukcja przygotowania smartfona do tego rodzaju płatności jest prosta. Wystarczy w aplikacji mobilnej podpiąć naszą kartę debetową lub kredytową i to wszystko. Teraz, aby zapłacić za zakupy zbliżasz telefon do terminalu i właśnie wykonałeś premiowaną płatność w mini-promocji od mBanku!

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments