5% zwrotu na prostych zasadach – czyli nawet 180 zł od Getin Banku!

Nazwa promocji nie kłamie, rzeczywiście jest na prostych zasadach. Do promocji można przystąpić do 15 kwietnia 2018 roku. W momencie przystąpienia obowiązuje okres 6 miesięcy promocyjnych. Aby zgarnąć okazję wystarczy wykonywać płatności kartą lub blikiem. Sprawdź jakie to łatwe!

Najważniejsze korzyści promocji

Nagrodą za udział w promocji jest 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe (karta/blik). W jednym miesiącu kwota zwrotu nie może przekroczyć 30 zł. Zatem łatwo obliczyć, że uzyskamy maksymalną nagrodę 180 zł, gdy w każdym miesiącu promocji wykonamy płatności kartą/blikiem na minimum 600 zł.

Jakie są warunki promocji?

Czas na przystąpienie do promocji kończy się 15 kwietnia 2018 roku. Mogą wziąć w niej udział osoby, które założyły Konto Proste Zasady przez internet lub telefonicznie oraz wyraziły zgodę na działania marketingowe. Uzyskanie premiowanej nagrody uwarunkowane jest wykonywaniem płatności kartą lub blikiem.

Zwrot środków przekazywany jest przez Getin Bank na konto osobiste do 15 dnia miesiąca po każdym pełnym miesiącu kalendarzowym. Transakcje bezgotówkowe, które zostały zwrócone, wycofane lub zatrzymane nie są wliczane do promocji.
Od przystąpienia do promocji obowiązuje półroczny okres promocyjny. Po tym czasie promocja kończy się.

Pozostałe informacje o promocji

Niespełnienie w jednym miesiącu warunków promocji, nie oznacza możliwości skorzystania ze zwrotu w następnym miesiącu. Promocja nie jest też ograniczona, co do miejsca wykonanych transakcji.

Emila Uganowska

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się energetyką i finansami. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Ogromna fanka motoryzacji, nowych technologii i Stephena Kinga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *