5% zwrotu na prostych zasadach – czyli nawet 180 zł od Getin Banku!

0 /5
(Ocen: 0)

Nazwa promocji nie kłamie, rzeczywiście jest na prostych zasadach. Do promocji można przystąpić do 15 kwietnia 2018 roku. W momencie przystąpienia obowiązuje okres 6 miesięcy promocyjnych. Aby zgarnąć okazję wystarczy wykonywać płatności kartą lub blikiem. Sprawdź jakie to łatwe!

Najważniejsze korzyści promocji

Nagrodą za udział w promocji jest 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe (karta/blik). W jednym miesiącu kwota zwrotu nie może przekroczyć 30 zł. Zatem łatwo obliczyć, że uzyskamy maksymalną nagrodę 180 zł, gdy w każdym miesiącu promocji wykonamy płatności kartą/blikiem na minimum 600 zł.

Jakie są warunki promocji?

Czas na przystąpienie do promocji kończy się 15 kwietnia 2018 roku. Mogą wziąć w niej udział osoby, które założyły Konto Proste Zasady przez internet lub telefonicznie oraz wyraziły zgodę na działania marketingowe. Uzyskanie premiowanej nagrody uwarunkowane jest wykonywaniem płatności kartą lub blikiem.

Zwrot środków przekazywany jest przez Getin Bank na konto osobiste do 15 dnia miesiąca po każdym pełnym miesiącu kalendarzowym. Transakcje bezgotówkowe, które zostały zwrócone, wycofane lub zatrzymane nie są wliczane do promocji.
Od przystąpienia do promocji obowiązuje półroczny okres promocyjny. Po tym czasie promocja kończy się.

Pozostałe informacje o promocji

Niespełnienie w jednym miesiącu warunków promocji, nie oznacza możliwości skorzystania ze zwrotu w następnym miesiącu. Promocja nie jest też ograniczona, co do miejsca wykonanych transakcji.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments