Akademia profesora Megawata

ergo-energy-slideERGO Energy stawia na edukację najmłodszych odbiorców prądu – sprzedawca rozpoczął cykl bezpłatnych zajęć w przedszkolach i szkołach podstawowych. Akademia profesora Megawata zaczyna od zajęć prowadzonych w województwie pomorskim.

Akademia profesora Megawata to inicjatywa prowadzona przez ERGO Energy – cykl zajęć edukacyjnych będzie prowadzony w przedszkolach i szkołach podstawowych. Spotkania będzie prowadzić profesor Megawat oraz jego asystenci. Podczas zajęć najmłodsi użytkownicy prądu dowiedzą się m.in. jak powstaje prąd, jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych. Akademia to kreatywne zajęcia, które mają przybliżyć dzieciom tematy związane z energią elektryczną.

Wszystkie placówki z województwa pomorskiego, zainteresowane przyłączeniem do programu, powinny kontaktować się ze ERGO Energy.

(źródło: ERGO Energy)

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie i rankingi z branży finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *