Gaz w Twojej firmie może być jeszcze tańszy – AOT Energy Poland nowy gracz na rynku gazu!

0 /5
(Ocen: 0)

astra-transcor-energy-logo-slideLiberalizacja rynku gazu powoli postępuje, a wraz z nią coraz więcej odbiorców błękitnego paliwa decyduje się na zmianę dotychczasowego sprzedawcy. Nic dziwnego, bo oferty są z każdym miesiącem atrakcyjniejsze, a na rynku pojawiają się nowi gracze. Niedawno w naszym kraju działalność rozpoczęła firma AOT Energy Poland, która kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych. Na pewno warto bliżej przyjrzeć się produktom gazowym tej spółki.

Międzynarodowe doświadczenie na polskim rynku

AOT Energy Poland to spółka, która została zawiązana w 2015 roku i jest ona częścią międzynarodowej Grupy ASTRA TRANSCOR ENERGY. Firma ASTRA to energetyczny gigant, który posiada swoje oddziały na całym świecie.

Polska spółka podkreśla, że bazuje na doświadczeniu koncernu i na razie skupia się na sprzedaży gazu klientom biznesowym. Docelowo jej zadaniem ma być działalność w zakresie handlu gazem ziemnym oraz energią elektryczną na jednolitym rynku europejskim.

Oferta AOT Energy Poland – pierwsza mała rewolucja na polskim rynku gazu

AOT Energy Poland to firma, która na pierwszym miejscu stawia klienta oraz jego potrzeby. Dzięki indywidualnemu podejściu, przedsiębiorcy mogą otrzymać produkt gazowy, który będzie optymalnie dopasowany do profilu ich działalności.

W ofercie spółki znajdują się zarówno produkty standardowe („baseload”) oraz kompleksowe („full-supply”). Przedsiębiorcy mogą zawrzeć umowę ze stałą ceną do końca jej trwania (obecnie jest możliwość uzyskania gwarancji niezmienności stawki do końca 2018 roku) lub z ceną indeksowaną do instrumentów notowanych na GPL, TGE, TTF. Odbiorcy mają również możliwość zakupu produktu transzowego, dzięki któremu sam klient ma wpływ na cenę paliwa.

Bardzo dużym atutem oferty AOT Energy Poland jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe klientów. Na przedsiębiorców, przy których działalności trudno przewidzieć wysokość zużycia gazu, czeka specjalny mechanizm, zabezpieczający przed karami umownymi związanymi z niedoborem lub przekroczeniem wolumenów.

Warto, czy nie warto?

Na rynku gazowym robi się coraz ciaśniej, nowy gracz, jakim jest AOT Energy Poland, bardzo dobrze przygotował się wchodząc na polskim rynek. Sprzedawca oferuje nie tylko atrakcyjne ceny, ale również szeroki wachlarz możliwości, dzięki którym klient biznesowy może otrzymać optymalny produkt dopasowany do charakterystyki swojego przedsiębiorstwa.

Jak wypada oferta AOT Energy Poland na tle konkurencji? Jeśli jesteś ciekawa/y to zapraszamy do naszego rankingu Cen gazu dla firm.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments