Axpo z ofertą dla dużej rodziny

5 /5
(Ocen: 1)

szczęśliwa rodzina z dziećmi i psemFirma Axpo stawia nie tylko na wysokiej jakości usługi, ale również na produkty dopasowane do klientów. Jedną z takich ofert jest propozycja na sprzedaż energii elektrycznej odbiorcom, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny.

Uwaga: oferta nieaktualna.

Axpo, to sprzedawca prądu, który do niedawna specjalizował się w usługach energetycznych skierowanych do klientów biznesowych – zarówno tych z sektora MŚP, jak i przemysłowych. Na początku 2016 roku firma rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż prądu dla klientów indywidualnych. Na szczególną uwagę zasługuje oferta skierowana do odbiorców taryfy G, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny – dla kogo?

Karta Dużej Rodziny to program prowadzony przez Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, dedykowany rodzinom wielodzietnym, posiadającym na utrzymaniu co najmniej troje dzieci. Kartę może uzyskać każdy członek (ojciec, matka, macocha, ojczym, dzieci) i jest ona przyznawana niezależnie od dochodu.

Posiadanie karty wiąże się z różnymi benefitami m.in. zniżkami na przejazdy kolejowe, ulgami na opłaty związane z np. wyrobieniem paszportu. W programie biorą udział nie tylko instytucje państwowe, ale również prywatne. Jedną z takich firm jest Axpo, które przygotowało specjalną ofertę na sprzedaż prądu.

Axpo z ofertą dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Axpo to sprzedawca, który słynie nie tylko z najwyższej jakości obsługi, ale z ofert dopasowanych do potrzeb odbiorców różnych taryf. Firma, ceni tradycyjne wartości i dlatego też przygotowała, specjalny produkt energetyczny dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Oferta Axpo skierowana jest do odbiorców taryfy G11 i G12. Jakie są ceny? W taryfie jednostrefowej zapłacimy 0,2849 zł/kWh; natomiast w taryfie dwustrefowej w strefie dziennej 0,3294 zł/kWh, w nocnej 0,2583 zł/kWh. Wysokość opłaty handlowej wynosi 5,28 zł miesięcznie. Wszystkie podane ceny są stawkami brutto.

Dużą zaletą oferty Axpo jest atrakcyjna cena za prąd pochodzący w 100 proc. z odnawialnych źródeł energii.

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Z enerad.pl związana jest od prawie 10 lat - od samego początku współpracy specjalizuje się w tematach związanych z prądem i gazem. W ostatnich latach rozszerza swoją wiedzę w temacie odnawialnych źródeł energii oraz transformacji energetycznej w Polsce, jak i na świecie. Nieustannie rozwija się w SXO oraz marketingu internetowym. Uwielbia psy, dobre kino, historię oraz czytanie książek.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments