Coraz chętniej zmieniamy sprzedawcę prądu

5 /5
(Ocen: 1)

Power calbe and power poleWedług danych, jakie opublikował niedawno Prezes Urzędu Regulacji Energetyki – do końca lutego 2014 znacznie wzrosła liczba nowych umów, zawartych przez niezależnych sprzedawców. Oznacza to, że Polacy są coraz lepiej wyedukowani i doskonale zdają sobie sprawę, że nowa umowa sprzedaży prądu oznacza niższe rachunki i stałą cenę za 1kWH.

Jak podało URE, w ostatnim okresie w segmencie prądu dla firm (grupy taryfowe A, B i C), sprzedawcę zmieniło 105 tysięcy odbiorców, a pośród gospodarstw domowych na taki krok zdecydowało się aż 160 tysięcy odbiorców końcowych. Bardzo nas cieszy szczególnie ta ostatnia wartość, do tej pory klienci indywidualni niechętnie decydowali się na taki krok, a wiele gospodarstw posiada nadal umowy kompleksowe, nie gwarantujące ciekawych warunków.

1-7028_g

Źródło: ure.gov.pl

Jeśli i Ty chciałbyś dołączyć do Polaków, którzy zmienili sprzedawcę – zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki cen prądu.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments