Do 1500 zł wraz z iKontem Biznes w Alior Banku

0 /5
(Ocen: 0)

Nawet 1500 zł dla Twojej firmy w ciągu roku! Promocja od Alior Banku skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zdobycie maksymalnej premii nie jest też wymagające – wystarczy założyć iKonto Biznes i aktywnie korzystać z rachunku. Promocja trwa do odwołania. Sprawdź, co zrobić, aby zyskać 1500 zł premii!

Kto może skorzystać promocji?

Warunki uczestnictwa w akcji “1500 zł dla firm” są dwa:

 • nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług i produktów Alior Banku,
 • posiadamy jednoosobową działalność gospodarczą.

Gdy spełniamy powyższe kryteria wystarczy złożyć wniosek o otworzenie iKonta Biznes, podpisać umowę i aktywnie korzystać z rachunku. Promocja rozpoczęła się w 2017 roku i trwa do odwołania.

Co zrobić, aby zyskać premię?

Alior Bank stworzył listę premiowanych czynności i kwotę nagród za każdą. Ich suma wynosi 155 zł w miesiącu, czyli więcej niż maksymalna dopuszczalna premia miesięczna – 125 zł. Dużym plusem jest możliwość dowolnego wyboru przez przedsiębiorcę premiowanych operacji. Tym samym możemy samodzielnie ustalić wysokość nagrody i wykorzystać te czynności, które są rzeczywiście potrzebne. Poniżej znajdziesz listę działań wraz z kwotą premii:

 • przelew do ZUS; Premia 25 zł; wystarczy jeden przelew do ZUS w miesiącu na kwotę minimum 250 zł,
 • przelew do do US; Premia 25 zł; wystarczy jeden przelew do US w miesiącu na minimum 500 zł,
 • przelew SEPA; Premia 10 zł; gratyfikacja za wykonanie pierwszego w miesiącu przelewu SEPA, na kwotę co najmniej 100 Euro,
 • przelew natychmiastowy; Premia 10zł za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy, na kwotę minimum 500 zł,
 • transakcje kartą; Premia 10 zł za zrealizowanie i rozliczenie płatności kartą w danym miesiącu na kwotę minimum 500 zł,
 • skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku; Premia 15 zł jest naliczana, gdy na rachunek klienta korzystającego z usługi kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku wpłynie bonusowy przelew z PCKF w wysokości 100 zł.

Ostatni punkt jaki upoważnia do premii jest utrzymanie odpowiedniego średniomiesięcznego saldo na iKoncie biznes. Wysokość nagrody różni się ze względu na kwotę:

 • 0 zł premii, gdy saldo jest mniejsze lub równe 2500 zł,
 • 5 zł premii, gdy saldo mieści się między 2500,01 zł – 10 000 zł,
 • 15 zł premii, gdy saldo wynosi 10 000,01 zł – 25 000 zł,
 • 30 zł premii, dla saldo od 25 000,01 zł do 50 000 zł,
 • 60 zł premii, gdy saldo jest równe lub większe od 50 000,01 zł.

Przy obliczaniu średniego miesięcznego saldo, brane są pod uwagę oprócz głównego rachunku, środki ulokowane na rachunkach pomocniczych i kontach walutowych. Nie są natomiast uwzględniane środki ulokowane na rachunkach lokat terminowych, rachunkach lokacyjnych, rachunkach osobistych uczestnika promocji czy pochodzące z finansowania klienta przez bank.

Kiedy i jak bank przekaże nagrodę?

Uczestnik promocji spełniający warunki akcji “1500 zł dla firm”, otrzymuje premię na iKonto Biznes lub rachunek pomocniczy nie później niż do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu za który należy się premia.
Maksymalna kwota nagrody w miesiącu wynosi 125 zł, co daje w skali roku 1500 zł. Nagroda podlega opodatkowaniu na zasadach ogólnych. Zatem na kliencie, który otrzymał premię spoczywa obowiązek rozliczenia nagrody w swoich dochodach z tytułu działalności gospodarczej.

Ocena redakcji kontomat.net

Promocja “1500 zł dla firmy” to interesująca okazja, pozwalająca w łatwy sposób zyskać premię. Oczywiście, aby osiągnąć maksymalną kwotę gratyfikacji trzeba będzie się nieco nagminastykować. Jednak możliwość wyboru działań premiowanych umożliwia dobór operacji odpowiadający Twojej firmie. Tym samy można przewidzieć jaką kwotę nagrody da się uzyskać z premii cząstkowych.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments