ELEKTRIX otrzymał koncesję na obrót gazem ziemnym za granicą

elektrix-slideDnia 23 czerwca 2014 roku firmie ELEKTRIX Sp. z o.o. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki udzielił koncesji na obrót gazem ziemnym za granicą.

ELEKTRIX to niezależny sprzedawca prądu i gazu, który w branży energetycznej działa od 2001 roku i swoje produkty kieruje do klientów biznesowych. Wczoraj firma otrzymała koncesję na obrót gazem ziemnym za granicą. Jak zaznaczają przedstawiciele spółki, taka decyzja Prezesa URE umożliwi głębszą dywersyfikację dostaw paliwa gazowego na terenie kraju oraz wzmocni konkurencyjność oferty.

Aktualnie w ELEKTRIX możemy zakupić paliwo gazowe z gwarancją stałej ceny na czas określony lub w cenie wynikającej z bieżącego cennika na czas nieokreślony. Dla swoich klientów spółka przygotowała także zakup gazu w niestandardowej formule w oparciu o np. indeksy giełdowe. W ofercie znajdziemy również pakiet dual fuel, czyli kompleksową ofertę na dostawy energii elektrycznej i gazu ziemnego.

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie i rankingi z branży finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *