Energa obniżyła ceny gazu – nowe taryfy gazu dla odbiorców

0 /5
(Ocen: 0)

jeden palnik kuchenki gazowejOd 1 grudnia br. klienci Energi mogą mieć powody do radości – firma obniżyła taryfy gazu dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych. W stosunku do obowiązujących taryf do końca listopada, od grudnia ceny zostały obniżone od 6,04 do 10,21 proc.

Energa rozpoczęła sprzedaż błękitnego paliwa trzy lata temu i jej udział na rynku gazu sukcesywnie rośnie – sprzedawca szacuje, że obecny rok zamknie z 10 proc. udziałem na rynku sprzedawców alternatywnych. Jak podkreśla wiceprezes Energi Obrót, Marcin Ludwicki, w zaledwie dwa lata udział firmy na rynku biznesowym wzrósł do poziomu ponad 2,15 proc. Czym chce przekonać do swojej oferty Energa?

Nowa oferta na gaz od Energi

Przede wszystkim niskimi cenami – obniżki w zależności od taryfy i zużycia wyniosą od 6,04 do 10,21 proc. Ale to nie wszystko. Dla klientów biznesowych firma przygotowała oferty negocjowane indywidualnie oraz opiekę profesjonalnych doradców. Natomiast, klienci indywidualni otrzymają ofertę poszerzoną o możliwość rozliczenia gazu oraz energii elektrycznej na jednej fakturze – pracę nad produktem jeszcze trwają.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
W4Ready
W4Ready
9 grudnia 2015 20:03

Wciąż oficjalnie Energa nie posiada oferty gazu dla klienta indywidualnego. Natomiast sama taryfa została opublikowana w BIP URE 16 października.