Energa szuka wykonawcy farmy wiatrowej

0 /5
(Ocen: 0)

W ostatnich dniach Energa wybrała wykonawców Farmy Wiatrowej Myślino w gminie Gościno. Obecnie ogłoszono przetarg dotyczący budowy pierwszego etapu Farmy Wiatrowej Parsówek.

Przetarg na dostawę, montaż oraz uruchomienie turbin w Farmie Wiatrowej Myślino w gminie Gościno (woj. zachodniopomorskie) wygrało konsorcjum Gamesa Eolica oraz Gamesa Wind Poland – były one jedynymi oferentami.

Energa poszukuje już kolejnego wykonawcy, który zajmie się pierwszym etapem budowy Farmy Wiatrowej Parsówek w gminie Gryfino (woj. zachodniopomorskie) o łącznej mocy 26 MW. Pierwszy przetarg dotyczy dostawy i montażu siłowni wiatrowych. Wszystkie zainteresowane firmy mogą składać wnioski do 1 kwietnia. Drugi przetarg dotyczyć będzie robót budowlanych w ramach realizacji farmy wiatrowej – termin składania wniosków o dopuszczenie do przetargu mija 25 marca.

(źródło: wnp.pl)

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments