“Energia na jesień” od PGE

5 /5
(Ocen: 1)

PGE Obrót oferuje gwarancje stałej ceny energii elektrycznej nawet do końca 2013r.

Jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

Zarówno małe oraz średnie firmy, jak i gospodarstwa domowe mogą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jeśli skorzystają z oferty PGE Obrót S.A. pod nazwą „Energia na jesień”. Promocja – skierowana do nowych klientów z całej Polski – rozpoczyna się 1 października br. PGE Obrót S.A. oferuje swoim nowym klientom gwarancję stałej ceny za energię do końca 2012 lub nawet do 2013r.

Z oferty „Energia na jesień” skorzystają klienci, którzy podpiszą z PGE Obrót S.A. umowę w okresie od 1 października do 31 grudnia br. Ta oferta to kontynuacja poprzednich propozycji: „Energia na wiosnę” oraz „Energia na lato”.

– Możliwość uzyskania stabilnej ceny nawet do końca 2013r. to jeden z najdłuższych promocyjnych okresów proponowanych na rynku. Dzięki naszej ofercie klient może bezpiecznie i precyzyjnie zaplanować wydatki związane z opłatami za energię elektryczną. Duże zainteresowanie naszymi dotychczasowymi ofertami dowodzi, że przez odbiorców postrzegani jesteśmy jako wiarygodny i stabilny partner – mówi Jakub Jadziewicz, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Właściciele firm i gospodarstw domowych mogą skorzystać z dwóch wariantów: oferty z gwarancją niezmienności ceny do końca 2012r. lub z gwarancją do końca 2013r. Obie te propozycje są korzystne biorąc pod uwagę fakt, że zdaniem analityków cena energii elektrycznej może w tym czasie wzrosnąć.

– Warto przy tym podkreślić, że nowi klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty „Energia na jesień”, mogą liczyć na łatwy i szybki proces zmiany sprzedawcy energii koordynowany przez specjalistów PGE Obrót S.A. Proces zmiany sprzedawcy jest całkowicie bezpłatny. Po podpisaniu umowy i pełnomocnictwa wszelkie formalności w imieniu klienta zrealizują nasi konsultanci – podkreśla Krzysztof Muszyński, dyrektor Biura Zarządzania Obsługą Klientów PGE Obrót S.A.

PGE Obrót S.A.z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.

Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments