Brewa opinie: Fotowoltaika, Pompy ciepła, Magazyny energii, Stacje ładowania

Osoby zainteresowane korzyściami, jakie daje fotowoltaika z pewnością słyszały o firmie Brewa. To marka znana i ceniona wśród klientów, którzy rozważają inwestycję w przydomową elektrownię słoneczną, lecz nie tylko, bowiem w swojej ofercie posiada ona również stacje ładowania samochodów elektrycznych, pompy ciepła oraz magazyny energii. Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Brewa?

Fotowoltaika – Bezpłatne Porównanie Ofert

Brewa – zakres działalności


Fotowoltaika
Tak
Pompy ciepła
Tak
Magazyny energii
Tak
Stacje ładowania
Tak

Fotowoltaika od Brewa – cena, warunki

Firma Brewa wywodzi się ze spółki z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze dystrybucji i produkcji energii cieplnej. Wraz z rozwojem odnawialnych źródeł energii, dział firmy wyewoluował w oddzielne przedsiębiorstwo – Brewa, które specjalizuje się w dostarczaniu eko-rozwiązań. Wśród produktów i usług firmy obecnie znajdują się:

 • instalacje fotowoltaiczne dla różnych grup klienckich,
 • folie grzewcze, które w połączeniu z darmowym prądem ze słońca tworzą tani i ekologiczny sposób na ogrzewanie domu,
 • stacje ładowania dla samochodów elektrycznych, dzięki którym posiadanie samochodu elektrycznego będzie nie tylko ekologicznym, ale i wygodnym sposobem na transport.

Warto dodać, że oferta została niedawno wzbogacona o pompy ciepła, które stanowią doskonałe uzupełnienie dla instalacji fotowoltaicznych.

Zastosowanie w codziennym życiu wszystkich tych rozwiązań (w szczególności zaś fotowoltaiki) może przynieść wymierne zyski, nie tylko w postaci oszczędności, ale również znacznej redukcji śladu węglowego, który pozostawia każdy z nas.

Fotowoltaika Brewa – dla kogo?

Oferta firmy Brewa została opracowana w taki sposób, aby skorzystać z niej mogli wszyscy, którzy chcą oszczędzać na prądzie i chronić środowisko naturalne. Pośród ponad 1110 zrealizowanych instalacji można znaleźć, m.in.:

 • gospodarstwa domowe – to najliczniejsza grupa klientów firmy. Właściwie dobrana fotowoltaika dla domu od Brewa pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet do 10% wcześniejszych wydatków.
 • przedsiębiorstwa – o różnym zapotrzebowaniu energetycznym – od tych korzystających z mikroinstalacji o mocy do 50 kWp, jak i o większym zużyciu prądu. Fotowoltaika dla firmy stanowi istotny odsetek wszystkich wykonanych instalacji.
 • rolnicy – dużym zainteresowaniem cieszy się także fotowoltaika dla rolnika. Właściciele gospodarstw rolnych, dzięki rozwiązaniom świadczonym przez Brewa, mogą zaoszczędzić na rachunkach, a także na m.in. na podatku rolnym.

Warto podkreślić, że oprócz powyższych podmiotów, problemów z uzyskaniem ciekawej oferty nie powinny też mieć chociażby wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe – fotowoltaika w tym przypadku może być równie opłacalna, co dla osób fizycznych czy firm.

Ceny fotowoltaiki Brewa

Przejdźmy teraz do kwestii, która z pewnością ma ogromne znaczenie dla sięgających po fotowoltaikę w Brewa – ceny.

Zanim skupimy się na konkretnych informacjach, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, które mogą wpływać na koszty fotowoltaiki nie tylko w Brewa, ale i w każdej innej firmie. Są to m.in.:

 • moc instalacji – im większa instalacja, tym większe ogólne koszty inwestycji, przy czym jednocześnie spada wówczas jednostkowy koszt za 1 kW instalacji;
 • miejsce montażu – zestaw fotowoltaiczny umieszczony na dachu, będzie tańszy niż instalacja gruntowa, gdyż nie wymaga dodatkowych, specjalnych wzmocnień i stelaży;
 • technologia – ceny fotowoltaiki Brewa mogą się również wahać w zależności od marki i rodzaju użytych podzespołów.

Oto, jak wyglądają przybliżone koszty instalacji w firmie Brewa.

Moc ok. 3 KW 6 KW 8 KW 10 KW
Cena brutto za 1 KW ok. 5.200 zł ok. 4.350 zł ok. 4.380 zł ok. 3.940 zł
Razem brutto (8% VAT)
z montażem
ok. 15.600 zł ok. 26.120 zł ok. 35.458 zł ok. 39.361 zł

Uwaga! Jak już wspominaliśmy są to wyłącznie orientacyjne ceny fotowoltaiki w tej firmie, pochodzące z kalkulatora dostępnego na stronie. Całościowy koszt inwestycji uzależniony jest od indywidualnego projektu i w Waszym przypadku może być różny od tego, co znajduje się w powyższej tabelce.

Jak sfinansować fotowoltaikę w Brewa?

Własna elektrownia słoneczna jest sporym wydatkiem, na który nie zawsze mogą sobie pozwolić zainteresowane nią firmy czy osoby fizyczne. Brewa umożliwia jednak skorzystanie z kilku wygodnych sposobów finansowania fotowoltaiki, w zależności od potrzeb i możliwości danego inwestora:

środki własne – to najtańszy sposób na pokrycie wydatków, jednak wymaga posiadania wolnych zasobów finansowych. W pewnych wypadkach oszczędności mogą zostać uzupełnione przez rządowe dotacje, takie jak np. “Mój prąd”.

abonament – dzięki temu rozwiązaniu, instalacja fotowoltaiczna może spłacać się sama. Firma Brewa dobiera instalację w taki sposób, aby miesięczna rata opłat za nią była zbliżona do wysokości płaconego rachunku za prąd. Podobną usługę znajdziecie m.in. w ofercie fotowoltaiki Columbus Energy.

kredyt na fotowoltaikę – czyli kredyt na preferencyjnych warunkach, oferowany przez Brewę, we współpracy z Santander Consumer Bank.

leasing fotowoltaiki – ta metoda finansowania skierowana jest wyłącznie do klientów biznesowych, którzy chcą czerpać korzyści z własnej elektrowni fotowoltaicznej, nie angażując jednocześnie kapitału własnego.

Instalacja fotowoltaiki w Brewa – krok po kroku

Zainteresowała Cię oferta i chcesz wiedzieć, jak wygląda procedura realizacji całego przedsięwzięcia? Oto jej poszczególne etapy.

 1. Konsultacje – po wysłaniu zapytania, skontaktuje się z Wami konsultant firmy, który oceni Wasze zapotrzebowanie na energię i wstępnie oceni możliwości montażu. Na tej podstawie zostanie przygotowana oferta.
 2. Umowa – na tym etapie przygotowywane są konkretne ustalenia dotyczące konfiguracji instalacji, montażu, a także kwestii finansowania. Jeśli zaproponowane warunki zostaną zaakceptowane, następuje podpisanie umowy.
 3. Finalny projekt – po zakończeniu formalności, ekipa firmy dokonuje szczegółowych obliczeń na miejscu montażu i przygotowuje ostateczny projekt przyszłej instalacji.
 4. Montaż – to kluczowy etap, który w przypadku standardowych mikroinstalacji powinien potrwać jeden dzień.
 5. Formalności pomontażowe – Brewa pomaga swoim klientom w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i dopełnieniu formalności.

Więcej podobnie działających firm znajdziecie w naszym rankingu firm fotowoltaicznych.

Brewa pompy ciepła – cena, warunki

Pompy ciepła to coraz popularniejsze ekologiczne urządzenia grzewcze wykorzystujące OZE (w kraju działa już ich ponad 250 tys. sztuk), w związku z tym nie mogło ich zabraknąć także w ofercie firmy Brewa. Wpływ na tak duże zainteresowanie pompami ciepła ma przede wszystkim to, że są one komfortowym i jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. Wymagają bowiem jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej dla zasilania sprężarki (ok. 75 proc. energii pochodzi ze źródeł odnawialnych i tylko ok. 25 proc. z sieci). Ponadto oprócz produkcji ciepłej wody użytkowej i ogrzewania budynku, mogą one też zapewnić chłodzenie w letnie dni. Wśród wielu innych korzyści wynikających z użytkowania pomp ciepła wymienić należy również te związane z:

 • energooszczędnością;
 • dbałością o środowisko;
 • bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania;
 • wysokim współczynnikiem COP;
 • szerokim i zróżnicowanym wyborem tych urządzeń;
 • szybkim zwrotem inwestycji;
 • prestiżem i wzrostem wartości nieruchomości;
 • możliwością skorzystania z dofinansowania OZE.

Brewa Pompa ciepła – dla kogo?

Nie można także zapominać o tym, że pompę ciepła można zainstalować w nowym, jak i modernizowanym budownictwie, gdzie coraz częściej łączy się ją z panelami fotowoltaicznymi, dzięki czemu koszt ogrzewania, chłodzenia, czy wentylacji można obniżyć prawie do zera, uniezależniają się przy tym od rosnących cen prądu w przyszłości.

W Polsce szczególnie szybko rozwija się rynek powietrznych pomp ciepła, które na ten moment stanowią 2/3 wszystkich zainstalowanych urządzeń tego typu. Ten rodzaj pomp ciepła w swojej ofercie posiada również firma Brewa, która realizuje montaż pompy ciepła w terminie 30 dni od daty podpisania umowy i wpłaty środków.

Brewa pompy ciepła – oferta

Podobnie, jak w przypadku fotowoltaiki od Brewa, także z oferty pomp ciepła skorzystać mogą nie tylko klienci indywidualni, ale i przedsiębiorcy. Inwestorzy mogą wybierać spośród pomp ciepła zapewniających komfort użytkowania i bezawaryjną pracę oraz wysoką efektywność energetyczną i współczynnik COP. Dostępne są urządzenia dwóch wiodących marek:

 • Mitsubishi Heavy Industries. Pompy ciepła tego producenta są jednymi z najwydajniejszych produktów w swojej klasie. Można je kupić z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze. Pompy ciepła z serii Mitsubishi Heavy Flexible Split wyróżniają się m.in. COP nawet do 5,16, elastycznym doborem komponentów, czy też większym zakresem dostępnych mocy oraz czynników chłodniczych. Pompy ciepła z serii Mitsubishi Heavy All-In-One to urządzenie łatwe w montażu, w przypadku których wszystkie podzespoły zostały zintegrowane w jednej obudowie wielkości lodówki, w zależności od modelu COP może wynosić nawet do 5,32;
 • Innova, pompy ciepła tego producenta cechują się szwedzką jakością, dbałością o szczegół wykonania i komfortem sterowania. Dzięki temu, że doskonale sprawdzają się też w przypadku termomodernizacji już istniejących budynków podlegają dofinansowaniu z “Czystego Powietrza”. Dostępne są one w serii Innova Nordic Split i w zależności od modelu mogą osiągać COP do 5,0 zapewniając produkcję ciepła, chłodu (z wykorzystaniem klimakonwektorów) oraz c.w.u. Natomiast pompy ciepła z serii Nordic All in One są łatwe w montażu (system jest gotowy do pracy w ciągu 1 – 2 dni), a wszystkie podzespoły zintegrowane są w niewielkim urządzeniu.

Natomiast, co do zakresu prac montażowych oferowanych przez firmę Brewa, obejmują one:

 • realizację zleceń na terenie całej Polski;
 • usługę wykonaną przez doświadczonych i wyszkolonych profesjonalistów;
 • demontaż obecnego źródła ciepła (w przypadku wymiany źródła);
 • wsparcie na każdym etapie realizacji;
 • przygotowanie kotłowni pod montaż;
 • montaż pompy ciepła;
 • podłączenie instalacji freonowej;
 • uruchomienie urządzenia i przeszkolenie inwestora z jego obsługi;
 • wykonanie protokołu uruchomieniowego;
 • inwentaryzację powykonawczą;
 • różne formy finansowania.

Brewa pompy ciepła – cena

Na cenę pompy ciepła wpływ ma wiele czynników, w tym moc grzewcza urządzenia, dodatkowe funkcje i technologia usprawniająca jego działanie, sposób ogrzewania w budynku, liczba domowników, czynnik lokalizacyjny domu i technologia jego budowania. Cena pompy ciepła do dom o powierzchni 150 m2, to wydatek rzędu ok. 35.000 – 40.000 zł netto. Dodatkowo, koszt inwestycji można obniżyć korzystając z dostępnych dotacji do pomp ciepła, takich jak:

Brewa magazyny energii – cena, warunki

Korzystanie z magazynów energii staje się coraz bardziej opłacalne. Biorąc pod uwagę nadchodzące zmiany w systemach rozliczeń i finansowe wsparcie magazynów energii — już niedługo instalacja fotowoltaiczna wraz z takim akumulatorem może być najlepszą możliwą opcją. Zgodnie z opinią firmy Brewa — magazyny energii są czymś, w co warto zainwestować już dziś.

Magazyny energii Brewa – dla kogo?

Magazynowanie energii niesie za sobą wiele korzyści, z których największą jest niezależność od zewnętrznego dostawcy energii, pojawiających się awarii lub anomalii pogodowych. Dzięki współpracy z instalacją fotowoltaiczną energia, która w danym momencie nie jest przez nas wykorzystywana, może zostać zgromadzona na później — na czas, gdy nie będzie akurat produkcji, a my będziemy jej potrzebowali. Magazyny energii są także sposobem na obniżenie comiesięcznych wydatków na rachunki: inwestycja zwraca się zazwyczaj już po kilku latach. Nie można zapomnieć również o aspekcie ekologicznym: odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii powoli zaczyna stawać się nie wyborem, lecz koniecznością.

Jeśli potencjalny klient chce dowiedzieć się, jak w konkretnej sytuacji mogą przysłużyć mu się magazyny energii i jakie rozwiązania będą dla niego odpowiednie — może skorzystać z darmowej konsultacji z ekspertem, wypełniając dostępny na stronie internetowej firmy Brewa formularz. Na stronie dostępne są także liczne przykłady poprzednich realizacji oraz opinie klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług. Przedsiębiorca informuje, że aż 99,1% klientów przyznaje, że ich oczekiwania zostały spełnione, a jakość obsługi była wysoka.

Magazyny energii Brewa – oferta

W ofercie firmy Brewa znajdują się następujące magazyny energii:

 • magazyny energii BYD + GoodWe – zestaw składa się z falownika z funkcją full backup, z prawie bezprzerwowym przełączaniem na akumulator przy braku zasilania. Posiada możliwość niesymetrycznego obciążania faz. Do zestawu załączony jest licznik, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie energią.
 • magazyny energii BYD + Fronius – zestaw posiada falownik europejskiego producenta i jest wyposażony w portal monitoringu z możliwością analizy danych. Warto wspomnieć, że przez niezależne jednostki to właśnie ten system jest najwyżej notowany: czołowy producent zapewnia wsparcie serwisowe w Gdańsku oraz w Gliwicach.
 • magazyny energii Huawei – wysokiej jakości wbudowany falownik pozwala w zestawie z akumulatorem ektywnie zwiększać autokonsumpcję energii. Daje możliwość rozbudowy magazynu do 30 kWh, a także możliwość zastosowania full backup na jednej fazie za pomocą dodatkowych urządzeń.
 • magazyny energii SolarEdge – zestaw polecany do instalacji fotowoltaicznych umieszczonych tam, gdzie pojawia się tymczasowe zacienienie lub wędrujący cień. Falownik przystosowany jest do współpracy z akumulatorami niskonapięciowymi, które służą do zwiększenia autokonsumpcji. Spośród wszystkich urządzeń oferowanych przez firmę Brewa, to właśnie ten system jest najwęższy: sprawdzi się więc doskonale w niewielkich przestrzeniach. Posiada gwarancję na 12 lat oraz bardzo dużo rozszerzeń hardware i gotowy software, dzięki któremu można łatwo i sprawnie zarządzać wyprodukowaną energią.
 • magazyny energii Sofar – to sprzęt od jednego z czołowych chińskich producentów falowników. Posiada możliwość pracy w systemie full backup. Przeznaczony jest szczególnie dla osób, które nie planują tworzenia bardziej rozbudowanych systemów zarządzania energią. Daje możliwość nierównomiernego rozłożenia faz w przypadku full backup oraz posiada falowniki hybrydowe o mocy nawet do 20 kW. Może wytrzymać chwilowe przeciążenie o nawet 100%.

Magazyny energii Brewa – cena

Firma Brewa nie umieszcza na swojej stronie internetowej szczegółowych informacji dotyczących kosztów zakupu i zamontowania magazynu energii. Z pewnością zależy ona od modelu urządzenia, na jaki się zdecydujemy, a także od specyfiki istniejących już w danym budynku instalacji. Nowoczesne magazyny litowo-jonowe nie są jednak uważane za drogie, a ich atutem jest duża wydajność. By przynajmniej wstępnie określić, ile będzie kosztował magazyn energii w konkretnej sytuacji, można skontaktować się z przedstawicielem firmy Brewa.

Fotowoltaika – Bezpłatne Porównanie Ofert

Brewa stacje ładowania – cena, warunki

Brewa jako ceniony instalator, działający od lat w branży odnawialnych źródeł energii, proponuje w ramach swojej oferty także montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych. Jest to ważny krok na drodze do popularyzacji elektromobilności i wkład instalatora w rozwój infrastruktury stacji ładowania. Brewa wspiera także łączenie fotowoltaiki z ładowarkami EV, co pozwala na zminimalizowanie kosztów eksploatacji pojazdu elektrycznego.

Brewa stacje ładowania – dla kogo?

W rozwoju sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych powinny brać udział wszystkie podmioty, których ten obszar dotyczy. Oznacza to również, że instalatorzy, jak i sprzedawcy stacji ładowania muszą dostosowywać swoją ofertę usługi zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Przewiduje się, że uruchomione w kwietniu 2022 dofinansowania do stacji ładowania skłonią wielu przedsiębiorców do inwestycji w infrastrukturę ładującą EV. Brewa uwzględnia w swoich usługach montażowych klientów firmowych i proponuje dedykowane im ładowarki o odpowiedniej mocy i konfiguracji parametrów. Klienci prywatni również mogą liczyć na montaż domowej stacji ładowania przez specjalistów Brewa w ramach kompleksowej obsługi.

Stacje ładowania od Brewa – oferta

Brewa w swojej ofercie skupia się wyraźnie na propagowaniu łączenia instalacji fotowoltaicznych ze stacjami ładowania. Taki system przynosi bowiem korzyści zarówno w obszarze kosztów eksploatacji pojazdu elektrycznego, jak również podnoszenia poziomu autokonsumpcji energii elektrycznej wytworzonej przez fotowoltaikę. Prezentacja oferty stacji ładowania w serwisie internetowym Brewa jest obszerna i zawiera między innymi wprowadzenie do cech procesu ładowania pojazdów elektrycznych, jego czasu i kosztów, korzyści wynikających z użytkowania stacji ładowania, a także szczegółowy opis modeli ładowarek, których montaż oferuje Brewa. Znajdują się wśród nich między innymi:

 • ZENCAR EVSE 22 kW – mobilna ładowarka, którą można użytkować także w charakterze wallboxa. Dedykowana do użytku prywatnego i dysponująca mocą ładowania do 22 kW;
 • GLB Wallbox – stacja ładowania do użytku domowego, którą można montować na ścianie budynku lub wolnostojącym słupku, co zwiększa elastyczność instalacji. Oferuje moc ładowania do 22 kW, jest prosta w obsłudze i daje możliwość wyboru opcji – z gniazdem lub wtyczką;
 • Fronius Wattpilot Go i Home – propozycja od giganta technologicznego w branży OZE. Ładowarkę można wybrać w wersji stacjonarnej (Home) lub mobilnej (Go). Urządzenie wyposażone jest w dedykowaną aplikację i opcję dynamicznego ładowania nadwyżkami energetycznymi pochodzącymi z instalacji fotowoltaicznej;
 • SolarEdge EV – zapewnia pełną integrację z systemem SolarEdge Home. Stację można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, a trwałe podzespoły gwarantują jej bezawaryjną pracę. Dzięki opcjonalnemu czytnikowi RFID oraz zgodności z systemem OCPP umożliwia udostępnianie ładowarki do użytku publicznego;
 • GARO LS-4 – opcja do użytku instytucjonalnego dysponująca ładowaniem AC do 22 kW i dwoma różnymi typami złącz. Stacja ładowania ma wbudowaną komunikację za pomocą 3G, LAN oraz zgodność z systemem OCPP. Instalacja Plug&Play, zdalny lub stacjonarny monitoring działania oraz czytnik RFID to tylko niektóre z zalet tego modelu;
 • Efacec EV DC QC45 – potężna stacja ładowania do użytku publicznego lub ogólnego. Umożliwia ładowanie zarówno AC, jak i DC z mocą do 50 kW. Obsługuje wiele standardów wtyczek i charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością. Doskonale współpracuje w sieci stacji ładowania, a jej działanie można spersonalizować według potrzeb.

Brewa stacje ładowania – cena

Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych to proces, który składa się z kilku etapów wpływających na ostateczny koszt usługi. Z tego względu instalatorzy rzadko decydują się na zamieszczanie cennika w swoich serwisach internetowych. Nie inaczej jest w przypadku firmy Brewa, która zachęca do bezpośredniego kontaktu ze swoimi specjalistami celem poznania ceny stacji ładowania oraz kosztów jej montażu. Wszystko zależy oczywiście od stanu instalacji klienta i nakładu pracy koniecznego do jej przystosowania zgodnie ze sztuką i zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Zapewne korzystniejsze warunki finansowe można uzyskać decydując się na jednoczesny montaż fotowoltaiki i stacji ładowania EV.

Brewa – zalety i wady

Zalety Brewa

Realizacja zleceń na terenie całego kraju
Różne formy finansowania
Oferta korzystna cenowo
Kompleksowa oferta
Doświadczony zespół
Kompleksowa oferta (w tym fotowoltaika, pompy ciepła i stacje ładowania samochodów elektrycznych)
Montaż pompy ciepła w terminie 30 dni od daty podpisania umowy i wpłaty środków

Wady Brewa

Problemy w kontakcie z firmą

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Instalacje fotowoltaiczne
Pompy ciepła
Obsługa klienta
Montaż instalacji
Oferta
Fotowoltaika Brewa to z całą pewnością dobre rozwiązanie, jeśli szukacie idealnego balansu między jakością i ceną. Firma posiada spore doświadczenie nie tylko w budowie mikroinstalacji dla domów, ale i także średniej wielkości zestawów dla pozostałych klientów - firm czy rolników. Dużym plusem oferty są różne formy finansowania, akceptowane przez firmę - m.in. abonament, kredyt czy leasing. Dzięki nim, nie ma konieczności opóźniania inwestycji, do czasu zebrania niezbędnych środków. Na uwagę zasługuje też fakt, że Brewa posiada także produkty i usługi, które doskonale komponują się z fotowoltaiką, w tym pompy ciepła, stacje ładowania samochodów elektrycznych czy folie grzewcze. To dobra wiadomość dla tych, którzy szukają firmy, która kompleksowo zmieni ich dom w wersję eko.
4.5
Nasza ocena
Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
18 marca 2022 18:45

nie polecam, po podpisaniu umowy totalna olewka klienta a stylu radź sobie sam

Witold
Witold
21 stycznia 2022 17:12

Wykonawstwo bardzo niechlujne. Przebita ściana kołkiem i liczne zabrudzenia ścian po montażu. 5 miesiąc czekam na naprawę ściany.