fotowoltaika prąd

Fotowoltaika od RWE dla klientów biznesowych

Chociaż jeszcze nie do końca wiadomo, jak będzie ostatecznie wyglądać ustawa o OZE, to niezrażone firmy energetyczne przygotowują coraz to nowsze oferty na instalację fotowoltaiki dla klientów biznesowych, czy indywidualnych. Dzisiaj zaprezentujemy Wam propozycję firmy RWE.

Oferta RWE dla klientów biznesowych

W energię odnawialną mogą zainwestować nie tylko wielkie firmy energetyczne, ale również odbiorcy indywidualni, czy przedsiębiorstwa niezwiązane z branżą energetyczną. Dzięki wykorzystaniu OZE nie tylko zmniejsza się wykorzystywanie szkodliwych dla środowiska paliw kopalnych, ale odbiorcy wykorzystujący odnawialne źródła mogą realnie obniżyć swoje rachunki. Niestety, opóźnione wejście w życie nowelizacji o OZE oraz nie do końca sprecyzowane jej przepisy, mogą w Polsce zahamować wzrost inwestycji w zieloną energię. Mamy jednak nadzieję, że chętnych na instalację fotowoltaiki nie zabraknie i dlatego warto już dzisiaj sprawdzić dostępne oferty.

Jednym z wielu sprzedawców, oferujących instalację ogniw fotowoltaicznych jest RWE. Propozycja skierowana jest do klientów biznesowych, którzy mogą zdecydować się na instalację paneli fotowoltaicznych na dachu swojego obiektu.

RWE chce przekonać do siebie potencjalnych klientów – darmową wstępną wyceną instalacji na podstawie formularza, który można wysłać przez Internet. Firma podkreśla, że dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy w szybkim czasie (ok. 3 miesięcy) zrealizuje cały projekt – okres ten obejmuje pierwsze spotkanie z doradcą do podłączenia instalacji.

Firma, wychodząc naprzeciw swoim klientom, oferuje także pomoc przy finansowaniu realizacji – jest możliwość rozłożenia płatności w dogodnych ratach od RWE (wystarczy regularnie płacić rachunki za energię). Ponadto, przedsiębiorcy nie są ograniczeni w przypadku wyboru modułów fotowoltaicznych – różne rodzaje dostępne są w ofercie Standard i Premium.

Warto zdecydować się na fotowoltaikę od RWE?

Jak podkreśla sprzedawca, według jego obliczeń, instalacja w ciągu całego roku powinna zapewnić około 3 darmowych miesięcy (w przypadku miesięcznego zużycia na poziomie 3 MWh). Ale nie można w tym miejscu zapomnieć o kosztach instalacji, które w przypadku kredytów, mogą obciążać portfel przedsiębiorcy przez najbliższe lata.

Decyzja o instalacji ogniw fotowoltaicznych powinna być przemyślana – dla nie każdego przedsiębiorcy takie rozwiązanie będzie korzystne. Jeśli jednak wszystkie fakty przemawiają za instalacją, to na pewno warto zastanowić się nad propozycją RWE. Przemawiają za nią kompleksowa obsługa, pomoc w finansowaniu, czy szeroki wybór modułów fotowoltaicznych. A jeśli chcecie sprawdzić innych wykonawców, to zapraszamy Was do naszego rankingu firm fotowoltaicznych, gdzie znajdziecie najlepszych instalatorów.

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments