Gaz dla domu Energa – sprawdź nową ofertę na rynku!

0 /5
(Ocen: 0)

Logo firmy EnergaKolejny sprzedawca z tzw. wielkiej piątki poszerzył swoją ofertę o sprzedaż gazu dla domu. Energa, bo o niej mowa, wystartowała ze swoją ofertą 1 lipca. Co oferuje sprzedawca klientom indywidualnym?

Debiut gazowy Energi dla klientów indywidualnych odbył się bez większego echa – jeszcze wczoraj przechodząc koło placówki sprzedawcy, nie zauważyliśmy najmniejszego śladu o rozszerzeniu oferty. Na szczęście trzymamy rękę na pulsie i stosowną informację znaleźliśmy w komunikatach prasowych sprzedawcy.

Energa, idąc śladami np. firmy Tauron (więcej tu), rozpoczęła sprzedaż gazu dla gospodarstw domowych – miało to miejsce 1 lipca br. Jak zaznacza sama firma, nowa oferta „Po prostu gaz dla domu”, to odpowiedź na wymagania współczesnego rynku. Sprzedawca stawia na przejrzyste warunki, niskie ceny, elastyczne umowy (możliwość jej zawarcia na czas określony i nieokreślony), dostępność w całym kraju.

Pamiętaj! Zmiana sprzedawcy gazu zawsze jest bezpłatna!

Gaz dla domu Energa – ile zapłacimy?

Firma podkreśla, że dzięki jej ofercie najwięksi indywidualni odbiorcy gazu będą mogli rocznie zaoszczędzić około 200 zł – mowa tutaj o klientach korzystających z taryfy W-3. Na mniejsze oszczędności mogą liczyć odbiorcy taryfy W-2 – w portfelach może zostać rocznie około kilkudziesięciu złotych. Osoby wykorzystujące taryfę W-1, zmiany w swoich portfelach raczej nie odczują.

Jakie są konkretne ceny w Enerdze? Poniżej prezentujemy odpowiednia tabelkę:

Cennik brutto oferty “Po prostu gaz dla domu”

Grupa taryfowa Stawka za 1 MW/zł Opłata abonamentowa w zł za miesiąc
W-1 121,77 3,57 zł
W-2 115,62 5,90
W-3 113,16 6,77

Jak skorzystać z oferty?

Sprzedaż gazu w lipcu dostępna jest tylko w wybranych punktach Energi:

  • Elbląg, ul. Hetmańska 12-14
  • Gdynia, ul. 10 Lutego 33
  • Gdańsk, al. Grunwaldzka 472
  • Koszalin, ul. Dworcowa 17
  • Kalisz ul. Zamkowa 8
  • Olsztyn, ul. Dworcowa 3
  • Płock, ul. Piłsudskiego 39
  • Słupsk, ul. Tuwima 6-7
  • Toruń ,ul. Czerwona Droga 1/5

Dopiero od połowy sierpnia ruszy sprzedaż w całym kraju.

Zmienić czy nie zmienić?

Z pewnością już dzisiaj warto zdecydować się na zmianę sprzedawcy gazu – w szczególności długo nie powinni zastanawiać się odbiorcy taryfy W-3 i W-2, którzy mogą zaoszczędzić najwięcej. Warto też pamiętać, że Energa przeprowadzi za nas wszystkie formalności związane ze zmianą.

Czy warto wybrać ofertę Energi? Wszystko zależy od naszego indywidualnego zużycia. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, należy sprawdzić oferty innych sprzedawców, bo być może uda nam się zaoszczędzić jeszcze więcej. Dla ułatwienia zadania, zapraszamy do zestawienia cen gazu oraz rankingu gazu dla domu.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments