Gazele Biznesu – ELEKTIRX wśród najlepszych firm w kraju!

ELEKTRIX na gali Gazele Biznesu

źródło: elektrix.com.pl

Miło jest nam poinformować, że jeden z naszych partnerów, firma ELEKTRIX została laureatem prestiżowego rankingu Gazele Biznesu. W rankingu ogólnopolskim firma zajęła 6 miejsce, natomiast dla województwa mazowieckiego 2!

W naszym serwisie bardzo mocno podkreślamy, że współpracujemy tylko z uczciwymi i rzetelnymi sprzedawcami. Taką firmą z pewnością jest ELEKTRIX, który sprzedaje prąd i gaz klientom biznesowym. Potwierdzeniem tego jest m.in. piąte wyróżnienie tytułem Solidnej Firmy 2015. Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla tego sprzedawcy.

W rankingu Pulsu Biznesu: Gazele Biznesu, firma ELEKTRIX zajęła 6 miejsce w ogólnopolskim zestawieniu (na 4.300 firm), a 2 miejsce w województwie mazowieckim (na 907 wyróżnień). Prestiżowy tytuł zdobywają dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa.

Należy pamiętać, że sukces, na tak trudnym rynku energetycznym, nie przyszedł firmie łatwo, tym bardziej cieszy nas wyróżnienie dla tego sprzedawcy. Wysokie miejsce w rankingu Gazele Biznesu jest potwierdzeniem, że tylko uczciwe oferty oraz rzetelne podejście do klienta może zapewnić sukces.

Mamy nadzieję, że inne firmy energetyczne będą się uczyć od laureata 🙂 A firmie ELEKTRIX serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w branży!

Drodzy Użytkownicy, jeśli już dzisiaj chcecie poznać ofertę tego sprzedawcy to zapraszamy Was do naszej porównywarki cen prądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *