Gazele Biznesu – ELEKTIRX wśród najlepszych firm w kraju!

0 /5
(Ocen: 0)
ELEKTRIX na gali Gazele Biznesu

źródło: elektrix.com.pl

Miło jest nam poinformować, że jeden z naszych partnerów, firma ELEKTRIX została laureatem prestiżowego rankingu Gazele Biznesu. W rankingu ogólnopolskim firma zajęła 6 miejsce, natomiast dla województwa mazowieckiego 2!

W naszym serwisie bardzo mocno podkreślamy, że współpracujemy tylko z uczciwymi i rzetelnymi sprzedawcami. Taką firmą z pewnością jest ELEKTRIX, który sprzedaje prąd i gaz klientom biznesowym. Potwierdzeniem tego jest m.in. piąte wyróżnienie tytułem Solidnej Firmy 2015. Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla tego sprzedawcy.

W rankingu Pulsu Biznesu: Gazele Biznesu, firma ELEKTRIX zajęła 6 miejsce w ogólnopolskim zestawieniu (na 4.300 firm), a 2 miejsce w województwie mazowieckim (na 907 wyróżnień). Prestiżowy tytuł zdobywają dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa.

Należy pamiętać, że sukces, na tak trudnym rynku energetycznym, nie przyszedł firmie łatwo, tym bardziej cieszy nas wyróżnienie dla tego sprzedawcy. Wysokie miejsce w rankingu Gazele Biznesu jest potwierdzeniem, że tylko uczciwe oferty oraz rzetelne podejście do klienta może zapewnić sukces.

Mamy nadzieję, że inne firmy energetyczne będą się uczyć od laureata 🙂 A firmie ELEKTRIX serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w branży!

Drodzy Użytkownicy, jeśli już dzisiaj chcecie poznać ofertę tego sprzedawcy to zapraszamy Was do naszej porównywarki cen prądu.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments