Komentarze w enerad.pl

Jak sprzedawcy prądu powinni reagować na komentarze naszych Użytkowników?

Sprzedawcy swoim klientom oddają do dyspozycji wiele kanałów do komunikacji – do firmy energetycznej możemy zadzwonić, napisać e-mail, czy po prostu udać się do jednego z BOK-ów i podzielić się swoimi wątpliwościami. Nową możliwością komunikacji mogą być również komentarze przy profilach sprzedawców, którzy są prezentowani w naszym serwisie.

Prąd - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ

Komentarze w naszym serwisie

Zapewne kojarzycie, że przy wszystkich profilach sprzedawców udostępniliśmy możliwość komentowania – oczywiście nie był to przypadek. Daliśmy Wam możliwość wypowiadania się na temat poszczególnych firm energetycznych. Cieszy nas, że coraz chętniej korzystacie z tej możliwości – pamiętajcie, tylko by zostawiać merytoryczne, bez wulgaryzmów wpisy:

Najczęściej komentarze, które u nas pozostawiacie, pozytywnie odnoszą się do działań sprzedawców czy ich produktów. Jednak każdy kij ma dwa końce i zdarzają się również mniej przychylne wypowiedzi, nierzadko są to również np. prośby o wyjaśnienie wątpliwości. Jak w takiej sytuacji powinni zachować się sprzedawcy?

Jak sprzedawcy powinni reagować na komentarze?

Komentarze, które u nas zostawiacie, nie zawsze są pozytywne i z tym muszą liczyć się sprzedawcy, znajdujący się w naszym serwisie. Na pewno pamiętacie nasz artykuł na temat reakcji Ergo Energy na nieprzychylny komentarz jednego z naszych Użytkowników – wpis nie był wulgarny, zawierał argumenty. Niestety, sprzedawca zareagował dosyć nerwowo i zamiast odpowiedzieć Panu Zdzisławowi, to zasłaniając się prawem, nakazał nam usunąć komentarz. Nigdy nie zgadzaliśmy się z takim podejściem oraz traktowaniem odbiorców i zawsze będziemy reagować na takie sytuacje. Na szczęście wśród firm energetycznych zdarzają się także chlubne wyjątki.

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy komentarz Pana Romana, który miał zastrzeżenia co do usług firmy Deltis. O wyjaśnienie zaistniałej sytuacji poprosiliśmy sprzedawcę i w ciągu jednego dnia, Pan Roman otrzymał wyczerpującą odpowiedź. Brawo Deltis! Komentarz Użytkownika oraz odpowiedź sprzedawcy zobaczycie tutaj: https://enerad.pl/deltis-energia/#comment-2533. Bardzo cieszymy się, że dla rzetelnych sprzedawców KAŻDY klient jest ważny i dla KAŻDEGO firmy zawsze znajdą czas.

Zawsze będziemy chwalić sprzedawców prądu, którzy w sposób fair będą podchodzić do nas, naszych Użytkowników, klientów, odbiorców prądu… Natomiast, nigdy nie zaakceptujemy praktyk, które lekceważą i zamykają usta merytorycznie, wypowiadających się Użytkowników.

Prąd - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ
Komentarze dołącz do rozmowy
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
2023-03-16 20:17

Generalnie Sprzedawcy – a szczególnie ci ” z urzędu” mają nasze komentarze ……”głęboko w poważaniu ” – podobnie urzędnicy z URE czy innego właściwego ministerstwa . Bo nie sposób się poskarżyć albowiem procedura jest tak przewlekła że nie dożyjemy jakiegokolwiek rozstrzygnięcia. Dlatego ja mam do wielu pomysłów stosunek negatywny i wyznaję zasadę : „umiesz liczyć – to licz na siebie”. Dlatego w piwnicy stoi agregat i 2 beczki paliwa – jako rezerwa dla PV w części off-grid a jakże ….z magazynem tyle że po 350 zł/kWh…..