Kancelaria Adversum – opinie i recenzja

W każdej chwili w życiu może wydarzyć się coś, co zmieni je bezpowrotnie, tak jak wypadek komunikacyjny, czy przy pracy. W zależności od poniesionych obrażeń, konieczne może okazać się długie i kosztowne leczenie, czy rehabilitacja. Zdarza się także, że niemożliwy staje się również powrót do pracy. Co wtedy robić? Gdzie szukać pomocy i uzyskać odszkodowanie powypadkowe? Rozwiązaniem może być skorzystanie z usług Kancelarii Prawniczo-Brokerskiej Adversum. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat tej firmy, to zapoznajcie się z naszą recenzją i opinią.

Adversum – Kancelaria Prawniczo-Brokerska od spraw nietypowych

Adversum to Kancelaria Prawniczo-Brokerska działającą na terenie całego kraju, specjalizującą się przede wszystkim w odzyskiwaniu odszkodowań w imieniu poszkodowanych, w sytuacji zaistnienia wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy lub wypadku śmiertelnego. Jako skuteczny broker ubezpieczeniowy sprawnie i profesjonalnie dokonuje analizy i oceny możliwości uzyskania odszkodowania w każdej, nawet nietypowej sprawie.

W sekcji z komentarzami – na końcu strony – znajdziesz opinie o Kancelarii Prawniczo-Brokerskiej Adversum od naszych czytelników.

Z pomocy Adversum skorzystać mogą wszyscy, którzy byli uczestnikami wypadku (komunikacyjnego, w rolnictwie lub w pracy) i mają problem z odzyskaniem odszkodowania, którego brak może utrudnić im powrót do zdrowia oraz normalnego życia. Wypracowany przez kancelarię model usługi prawnej pozwala jej, na reprezentowanie swoich klientów na każdym etapie postępowania, także przed sądem.

Co istotne, przy rozpatrywaniu sprawy, znaczenia nie ma poziom zamożności poszkodowanego. Ponieważ honorarium Adversum regulowane jest dopiero po wypłacie odszkodowania, co daje gwarancję tego, że czynność w imieniu i na rzecz klienta, zostanie należycie wykonana. Jednak to nie wszystko, bowiem firma gwarantuje w umowie, iż za poszkodowanego złoży wszelkie koszty uruchomienia i przeprowadzenia procesu, jeśli trzeba będzie pójść ze sprawą do sądu. Klienci kancelarii, którzy są ofiarami wypadków i znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, jako jedyni w Polsce, mogą skorzystać z nieoprocentowanej zaliczki, która umożliwi im rozpoczęcie leczenia, jeszcze przed uzyskaniem odszkodowania.

Adversum – jaka oferta?

Kancelaria Prawniczo-Brokerska Adversum jako broker ubezpieczeniowy (firma posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności brokerskiej) zapewnia kompleksową usługę brokerską. W jej ramach opracowuje indywidualny program ubezpieczeniowy dostosowany do potrzeb klienta (może to być przedsiębiorca lub osoba prywatna), dzięki któremu będzie miał on zapewnioną szybką likwidację szkód. Ponadto Adversum proponuje również:

ubezpieczenia korporacyjne,
kompleksową obsługę ubezpieczeniową flot samochodowych,
nowoczesne narzędzia finansowe dla przedsiębiorców,
atrakcyjne formy leasingu.

Z oferty kancelarii Adversum skorzystać mogą osoby z całej Polski. Firma oprócz placówki w Warszawie posiada także swoje oddziały w Białymstoku, Ełku i Olsztynie. Istniejąca od prawie 20 lat kancelaria ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jednym z nich jest wywalczenie jednej z najwyższych rent w Polsce (w wysokości 22 tys. zł miesięcznie), która przyznana została osobie poszkodowanej w wypadku.

“Leczenie z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy” – pierwsza taka usługa na polskim rynku

Kancelaria Prawniczo-Brokerska Adversum przygotowała dla swoich klientów innowacyjną i pierwszą tego typu usługę na rynku – “Leczenie z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy”. Dzięki współpracy z Instytutem Medycyny Interwencyjnej (https://www.inmedin.pl/), osoby poszkodowane mają szansę uzyskać wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie. Obsługa poszkodowanego przebiega dwutorowo. Z jednej strony IMI leczy pacjenta i przygotowuje dokumentację medyczną, dzięki której wywalczyć można wyższe kwoty odszkodowań (wiadomo bowiem wtedy, ile kosztować będzie leczenie i rehabilitacja). Z drugiej natomiast strony Adversum dochodzi roszczeń z tytułu odszkodowania, zwrotu kosztów leczenia i zadośćuczynienia za wypadek.

Instytut założony został w 2018 roku, jako rozwinięcie idei skoordynowanego procesu leczenia bez wkładu własnego ze strony pacjenta oraz z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy medycyny. Jest to usługa innowacyjna na rynku polskim, która powstała na bazie doświadczeń aż pięciu osób. Pierwszą z nich jest Dr Robert Śmigielski, który jako ortopeda, traumatolog i ekspert w dziedzinie medycyny sportowej i regeneracyjnej z 20-letnią praktyką wniósł doświadczenie w zakresie powrotu pacjentów do sprawności ruchowej. Dr nauk medycznych Arkadiusz Krakowiecki jest natomiast wybitnym specjalistą w zakresie trudno gojących się ran z prawie 20-letnim doświadczeniem przy najtrudniejszych przypadkach. Ponadto jako internista pełni funkcję koordynatora medycznego i pod jego nadzorem powstają plany leczenia i rehabilitacji pacjentów IMI.

Twórcą usługi jest również Jacek Wrzosek, który od 18 lat zajmuje się reprezentowaniem osób poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń, a od 13 lat kieruje kancelarią odszkodowawczą Adversum, reprezentującą ofiary wypadków w sprawach o dochodzenie roszczeń od sprawców wypadku. Osobą, która natomiast koordynuje współpracę lekarzy orzeczników, biegłych sądowych w kontekście tworzenia opinii medycznych jest Paweł Drażba. Dzięki jego pracy, kancelaria jest w stanie wywalczyć wyższe odszkodowania i renty dla swoich klientów. Ponadto obecnie nadzoruje współpracę Adversum i IMI. Natomiast Paweł Galicki od 8 lat współtworzy, rozwija i nadzoruje Klinikę Leczenia Ran PODOS, pełniąc funkcję prezesa zarządu. Jego długoletnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi dało możliwość sprawnej pracy Instytutu dla dobra jej klientów poprzez budowanie wokół IMI sieci nowych partnerów medycznych.

Adversum wraz z IMI rozwija swoje usługi na terenie całego kraju. Dzięki tej współpracy pomoc poszkodowanym jest bardziej efektywna i zapewnia relatywnie wyższe odszkodowania.

Kancelaria Prawniczo-Brokerska Adversum – zalety i wady

Zalety Adversum:

Prawie 20 lat doświadczenia
Szeroka oferta ubezpieczeniowa
Możliwość uzyskania odszkodowania w każdej, nawet nietypowej sprawie
Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta
Innowacyjna i jedyna w Polsce usługa “Leczenie z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy”
Możliwość skorzystania z usług kancelarii na terenie całego kraju
Honorarium regulowane dopiero po wypłacie odszkodowania
Sprawne i profesjonalne dokonywanie analizy i oceny możliwości uzyskania odszkodowania w każdej przedstawionej prawie
Jedyna w kraju możliwość skorzystania z nieoprocentowanej zaliczki na rozpoczęcie leczenia, jeszcze przed uzyskaniem odszkodowania

Wady Adversum:

Brak informacji na temat kosztów

Masz inną opinię na temat Kancelarii Prawniczo-Brokerskiej Adversum? Korzystałeś z jej usług? Podziel się swoim doświadczeniem z naszymi czytelnikami!

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Stosunek jakości do ceny
Skuteczność
Dostępna oferta
Jakość świadczonych usług
Jakość świadczonych usług
Poziom bezpieczeństwa na polskich drogach nadal jest niższy niż w większości krajów UE i pomimo tendencji spadkowej dotyczących liczby wypadków i ich ofiar, plasuje nasz kraj w czołówce państw o najwyższym ryzyku śmierci w wypadku. Poszkodowanym może przysługiwać odszkodowanie, zadośćuczynienie i w uzasadnionych przypadkach renta uzupełniająca. Roszczeń tych jednak nie uda się wyegzekwować bez kompletnie zebranej dokumentacji i fachowej pomocy prawnika. Kancelaria Prawniczo-Brokerska Adversum specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań w imieniu poszkodowanych i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tego typu sprawach. Ponadto firma oferuje innowacyjną i jedyną w kraju usługę “Leczenie za odszkodowanie z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy”, dzięki której osoby poszkodowane mają szansę szybciej i skuteczniej wrócić do sprawności i pracy oraz uzyskać relatywnie wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie za sprawą wyjątkowo dokładnej dokumentacji medycznej.
4.8
Nasza ocena
Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments