Kompensja – opinie i recenzja

Kancelaria odszkodowawcza Kompensja działa na terenie całego kraju, a dzięki doświadczeniu specjalistów (w tym prawników, adwokatów, radców prawnych), jest w stanie skutecznie wygrać sprawę i uzyskać wysoką kwotę odszkodowania. Czym jeszcze kancelaria Kompensja wyróżnia się spośród konkurencji? W jakim typie spraw jest skuteczna? Jakie są opinie klientów? Polecamy zapoznać się z naszą recenzją!

Jakie usługi świadczy Kompensja

Kompensja Sp. z o.o pomaga swoim klientom od 2013 roku odzyskać należne wypłaty odszkodowań na terenie całego kraju za uszczerbek na zdrowiu, straty materialne lub za śmierć bliskiej osoby. Jako priorytet kancelaria stawia walkę o wysokie kwoty odszkodowań, w czym jest naprawdę skuteczna. Firm pomagających w uzyskaniu odszkodowania jest sporo na polskim rynku. Chcesz poznać najlepsze z nich? Sprawdź ranking firm i kancelarii odszkodowawczych.

Po pomoc do kancelarii Kompensja możemy się zwrócić w takich sprawach, jak:

 • odszkodowania za błędy medyczne,
 • odszkodowania powypadkowe (wypadki w pracy)
 • odszkodowania komunikacyjne (samochodowe, transportowe),
 • odszkodowania za śmierć bliskiej osoby,
 • odszkodowania za szkodę na pojeździe,
 • odszkodowania za nieszczęśliwy wypadek.

Kompensja oferuje usługi na terenie całego kraju, choć siedzibą firmy jest biuro w Gdańsku. Zespół specjalistów stacjonuje m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, z którymi można skontaktować się telefonicznie – co ważne – to nie są jedyne formy kontaktu.

Jak widać, Kompensja Sp. z o.o specjalizuje się w odszkodowaniach komunikacyjnych i za odszkodowania osobowe, które wbrew pozorom nie są najłatwiejszymi do wygrania. Dlaczego? Ubezpieczyciele z reguły stosują kilka tricków po to, aby wypłacać zaniżone odszkodowanie. Niestety, jest to powszechna procedura – stąd popularność kancelarii odszkodowawczych takich jak Kompensja.

Podsumowując, kancelaria działa w imieniu osób, które poniosły szkodę w wypadkach komunikacyjnych (m.in. na terenie gospodarstwa rolnego, w pracy), rodzin osób, które zginęły w wypadkach, mają zaniżoną kwotę odszkodowania od ubezpieczyciela, lub mogą ubiegać się o środki z ZUS lub OFE, które pozostawił zmarły członek rodziny.

W jaki sposób działa kancelaria odszkodowawcza Kompensja?

Oprócz klasycznego kontaktu telefonicznego lub mailowego, poszkodowani na stronie Kompensji mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny szkody. Wystarczy skorzystać z krótkiego formularza, aby wybrać rodzaj szkody, dodać niezbędne informacje i dołączyć dokumenty. 

kompensja-bezplatna-wycena

Samodzielne wypełnianie formularzy jest wygodne z punktu widzenia poszkodowanego. Wielka szkoda, że klient od razu nie może poznać kwoty, którą może uzyskać wypełniając interaktywny formularz. Warto wziąć przykład z możliwości, jakie daje kancelaria Codex w zakresie obliczania wartości odszkodowania, jak i prowizji dla firmy.

Zamiast tego w zakładce “Oblicz swoje odszkodowanie” możemy znaleźć tabelę z przewidywanymi kwotami za:

 • uszkodzenia głowy – od 3 000 do 800 000,
 • uszkodzenia twarzy – od 1 000 do 150 000 (w przypadku utraty zębów od 1 000 do 5 000 za każdy ząb),
 • uszkodzenia klatki piersiowej – od 3 000 do 250 000,
 • uszkodzenia kończyn górnych – od 3 000 do 250 000,
 • uszkodzenia narządu słuchu – od 5 000 do 150 000,
 • uszkodzenia narządu wzroku – od 3 000 do 300 000,
 • uszkodzenia kręgosłupa – od 3 000 do 1 000 000,
 • uszkodzenia narządów płciowych i miednicy – od 5 000 do 500 000,
 • uszkodzenia kończyn dolnych – od 1 000 do 200 000.

Szczegółowa rozpiska znajduje się na stronie kompensja.pl/oblicz-swoje-odszkodowanie. W gruncie rzeczy taka tabela to lepsze niż nic. Jednak nadal nie jest to tak wygodne rozwiązanie, jak wspomniany kalkulator odszkodowania/zadośćuczynienia od kancelarii Codex.

Udzielenie porady prawnej ze strony firmy odszkodowawczej Kompensja jest całkowicie bezpłatne. Mamy tutaj na myśli analizę sprawy, sugerowane możliwości dochodzenia odszkodowania lub roszczeń i możliwą wysokość kwoty.

Co dalej oferuje Kompensja po uzyskanym kontakcie?

 1. Analizę sprawy przez prawników.
 2. Kontakt zwrotny z poszkodowanym i poinformowanie o szacowanej wysokości należnego odszkodowania.
 3. Przejęcie całej korespondencji (w tym też kompletowanie niezbędnych dokumentów) i kontakt z towarzystwem ubezpieczeniowym przez pełnomocnika 
 4. Konsultacje z rzeczoznawcami i lekarzami
 5. Negocjacje na etapie przedsądowym
 6. Uzyskanie najwyższego możliwego odszkodowania

Należy tutaj wspomnieć, że osobistą rozmowę można umówić się wyłącznie w Gdańsku, gdzie znajduje się siedziba firmy. Dla innych miast jak Wrocław, Kraków, Lublin, Warszawa lub mniejszych na terenie całego kraju również jest możliwa pomoc – poprzez kontakt telefoniczny.

Kompensja – prowizja i koszty

Na stronie znajdziemy informacje o wysokości prowizji i kosztów (zostały niedawno uzupełnione przez firmę). To pozytywnie wyróżnia kancelarię odszkodowawczą Kompensja Sp. z o. o. Wysokość opłaty uzależniona jest od rodzaju sprawy i wynosi od 18% do 25% netto. Warto zauważyć, że Kompensja podaje koszt w kwocie netto (bez podatku). W ten sposób koszty wyglądają nieco atrakcyjniej, jednak prawidłową praktyką powinno być informowanie o opłatach brutto.

Kancelaria Kompensja nie pobiera wstępnych opłat i zaliczek. Honorarium pobierane jest dopiero po uzyskaniu odszkodowania.

Opinie klientów Kompensja

Dochodzenie roszczeń i odszkodowań jest trudnym procesem zarówno w sferze prawnej, jak i emocjonalnej. Niezadowoleni klienci chętniej wyrażają swoje negatywne opinie, które są szczegółowo subiektywne. 

Jak jest w przypadku opinii klientów na temat kancelarii Kompensja? Sprawdźmy, ponieważ na stronie można znaleźć same najwyższe oceny.

Opinie KOMPENSJA klienci

Opinie o Kompensja w Google Moja Firma

Biorąc pod uwagę wiele lat doświadczenia (dla przypomnienia – firma jest aktywna od 2013 roku), 11 opinii w Google Moja Firma nie jest imponującym wynikiem. Większość opinii jest dość krótka i skupia się na takich zaletach firmy, jak: profesjonalizm, dobry kontakt, skuteczność działania i szybka wypłata środków od ubezpieczyciela na konto poszkodowanego.

kompensja opinie google pozytywne

Ponowna sytuacja – jedna negatywna opinia w ciągu 8 lat działalności wydaje się mało prawdopodobna – choć nie niemożliwa. Na dodatek jest to opinia bez imienia i nazwiska, zdjęcia, ani… treści. Jedynym plusem jest reakcja firmy i chęć kontaktu do rozwiązania problemu.

kompensja opinie google negatywne

Opinie o Kompensja w innych serwisach

Jak widać model opinii w Google Moja Firma nie jest wolny od mankamentów. Dla firm odszkodowawczych oceny w internecie są szczególnie ważne. Może dlatego tak chętnie sięgają po inne platformy, takie jak np. Opineo lub TrustMate? Opinie o Kompensji znajdziemy na obu serwisach, a prezentują się nadzwyczaj dobrze.

Kompensja Odszkodowania Powypadkowe_ opineo

Kompensja Odszkodowania Powypadkowe_ opineo pozytywne

Ostatnie oceny w Opineo posiadające emblemat “Wiarygodnej Opinii” pochodzą z grudnia 2016 roku. Według regulaminu Opineo:

W przypadku dodawania Opinii oznaczanej w Serwisie emblematem. „Wiarygodnej Opinii”, Użytkownik proszony jest o potwierdzenie i podanie Opineo w Formularzu danych w nim wskazywanych, po przekierowaniu z otrzymanego od Słuchającego na swój e-mail zaproszenia do wystawienia „Wiarygodnej Opinii” w Opineo.pl.

Słuchającym jest firma, która płaci m.in. za dostęp do panelu Opineo, aby móc wysyłać zaproszenia do opinii oraz kontaktować się z osobami pozostawiającymi opinie. Dzięki temu ma możliwość negocjacji, gdy ktoś pozostawi negatywną opinię. Oceny użytkowników mogą zostać usunięte przez nich lub przez serwis, jeżeli nie spełniają zasad regulaminu (są np. wulgarne).

Kompensja Odszkodowania Powypadkowe_ opineo negatywne

Wyłącznie pozytywne opinie od niezweryfikowanych użytkowników nie są sygnałem do tego, aby od razu podważać ich wiarygodność. Niestety Opineo nie daje jednak możliwości takiej weryfikacji opinii jak jest to możliwe np. w Google Moja Firma. Podejrzenia, że coś jest tu nie tak podsycają np. komentarze z for internetowych:

opineo opinie praktyki forum

Źródło: https://forum.gazeta.pl/forum/w,382,146466414,146466414,Niewiarygodnosc_opinii_w_Opineo_pl.html?so=2

Podsumuwując opinie o Kompensji na Opineo rzucają się w oczy następujące spostrzeżenia:

 • brak od długiego czasu ocen ze znakiem “Wiarygodna Opinia” (a te są wystawiane tylko na zaproszenie – do czego wrócimy przy okazji TrustMate),
 • wyłącznie pozytywne opinie, przy braku negatywnych może dziwić, skoro użytkownicy internetu znacznie chętniej dzielą się złymi doświadczeniami niż negatywnymi (ale to może być skutek dbania o opinie klientów przez Kompensję),
 • opinię o Kompensji w Opineo może pozostawić KAŻDY – może to być klient albo pracownik agencji reklamowej lub złośliwa konkurencja.

Kompensja w TrustMate opinie

Na stronie TrustMate również możemy znaleźć 100% pozytywnych opinii. Przy tylko 3 głosach. Różnica TrustMate do Opineo polega na tym, że tutaj mogą głos zabrać TYLKO użytkownicy, którzy otrzymali zaproszenie od firmy. Każda firma może wysłać do 20 zaproszeń bezpłatnie, za więcej trzeba jednak zapłacić… I czy dzięki temu TrustMate zyskuje na wiarygodności?

W sumie można sparafrazować znaną maksymę “nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy”, bo to firma może decydować do kogo wysłać zaproszenie do oceny, a komu nie. I chyba nie jest przesadą, że takie rozwiązanie oznacza pokusę udzielania głosu tym klientom, którzy są skorzy do wydania pozytywnej oceny. Unikając tych, którzy do grona zadowolonych mogą prawdopodobnie nie należeć. 

Opinie kompensja.pl - TrustMate

To bardzo dobrze, że Kompensja dba o widoczność opinii w Internecie. I dla jasności nie mamy też pretensji do Opineo, ani TrustMate – w końcu idea dostarczania wiarygodnych opinii jest nam bardzo bliska. Jednak problemy, które wskazaliśmy wyżej, w naszej opinii pokazują, jak bardzo ciężko jest stworzyć platformę, gdzie nie będzie kłopotów z wiarygodnością ocen.

Opinie o Kompensja na własnej stronie internetowej

Niestety, cytaty nie są w żaden sposób interaktywne. Po kliknięciu nie przenosimy się do szczegółowej opinii ani historii związanej z procesem odszkodowawczym. Szkoda, ponieważ podobnie jak w przypadku kancelarii odszkodowawczej Codex, jest to działanie typowo pod wyszukiwarkę Google, co potwierdza poniższy screen.

Opinie _ KOMPENSJA

kompensja odszkodowania opinie

Czego dowiemy się na stronie internetowej firmy odszkodowawczej Kompensja?

Gdańska kancelaria Kompensja specjalizuje się w odszkodowaniach i zadośćuczynieniach w wypadkach komunikacyjnych. Coraz częściej na rynku można zauważyć, że firmy wybierają wąski zakres, który udoskonalają w ramach struktur firmy. 

Kancelaria Kompensja na swojej stronie oferuje nie tylko darmową wycenę szkód i pomoc w uzyskaniu odszkodowania, ale także prowadzi bogato rozbudowany dział FAQ, w którym odpowiada na najczęściej zadawane pytania klientów. Na duży plus zasługują również opisane na blogu porady dla klientów.

Proces odszkodowawczy trwa przeważnie od 30 do 90 dni – jeśli klient zgodzi się na polubowne rozwiązanie sprawy. W niektórych przypadkach, kiedy sprawy trafiają do sądu, czas może się wydłużyć od 6 do nawet 24 miesięcy. Kancelaria Kompensja stara się, aby sprawa skończyła się szybko i z jak najlepszym skutkiem dla poszkodowanego.

Dla osób, które chciałyby zarabiać na polecaniu Kompensji klientom, są dwie możliwości dołączenia:

 • jako klubowicz, który wyłącznie poleca kancelarię klientom lub poleca innych uczestników klubu,
 • jako agent, który podpisuje umowy z klientami i tworzy własne grupy sprzedażowe,
 • jako osoba polecająca linki w systemie poleceń – możliwość zarobku bez podpisywania umów i większego zaangażowania swojego czasu,

Kompensja polecenia

Jest to ciekawy sposób na pozyskiwanie nowych klientów dość niskim kosztem. Co najważniejsze – istnieje bardzo duża szansa, że zadowoleni klienci zaangażują się w poszukiwanie nowych klientów dla firmy w ramach reguły wzajemności. Czym jest reguła wzajemności?

W wielkim skrócie – reguła wzajemności w psychologii społecznej jest to określenie na działania polegające na odwzajemnieniu się osobie, która coś dla nas wykonała. Poczęstowała smakołykiem, obdarowała gadżetem lub zaoferowała darmowe próbki.

Zatem zadowolony klient, który otrzymał wysokie odszkodowanie od Kompensji, może w ramach odwdzięczenia się polecić firmę innym poszkodowanym. Czy tak może być na 100%? Cytując klasyka “nie wiem, choć się domyślam” 🙂

Kompensja – wygrane sprawy

Na stronie Kompensji możemy znaleźć 12 historii wygranych spraw, które opisane są dość lakonicznie, lecz z perspektywy klienta i tak najważniejsze są liczby. Najczęściej są to historie związane z wypadkami komunikacyjnymi, co potwierdza, że Kompensja specjalizuje się w tej kategorii. Kwoty odszkodowań w 3 przypadkach są naprawdę wysokie:

 1. Największa uzyskana kwota odszkodowania opiewa na 926 000 złotych i dotyczy motocyklisty, który w wypadku doznał znacznych obrażeń ciała, które na rok uniemożliwiły mu samodzielne poruszanie się. Z racji tego, że szkoda została szybko zgłoszona do towarzystwa ubezpieczeniowego, klient Kompensji otrzymał tak wysoką kwotę.
 2. Drugi sukces kancelarii Kompensja wynosi 762 000 złotych odszkodowania. Wynagrodzenie przyznano pasażerce motocykla, która doznała uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku. Poszkodowana odbyła wiele konsultacji medycznych oraz operacji, które nie wpłynęły znacząco na poprawę zdrowia. Kobieta wymagała rehabilitacji, przez co straciła zdolność do pracy. W efekcie utraciła swoje źródło dochodu.
 3. Ostania sprawa to śmiertelny wypadek członka rodziny. W wyniku ugody wdowa oraz 5 dzieci zmarłego, dzięki Kompensji otrzymali po 110 000 zł na osobę (łącznie 660 000 zł).

Jedną z ciekawszych spraw, choć nie z najwyższą kwotą odszkodowania jest sprawa wypadku śmiertelnego z 10.08.1997 roku, który Kompensja wygrała w 2015 roku. Mężczyzna zmarł w wyniku wypadku na motocyklu, który prowadził bez uprawnień. Co ciekawe, wypadek zdarzył się przed zmianą przepisów, które pozwalały na 10-letni okres przedawnienia sprawy. To dało Kompesji możliwość uzyskania odszkodowania. Efektem było wygranie dla wdowy 60 000 zł zadośćuczynienia dla żony i 60 000 zł dla syna. Łącznie 120 000 zł za wypadek.

Z kolei dla kierowcy poszkodowanego pojazdu, Kompensja wywalczyła 12-krotność kwoty proponowanej przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Za urazy kręgosłupa i pomoc psychiatryczną ubezpieczyciel wypłacił jedynie 13 000 zł. Po około 1,5 roku, wygrana kwota przez kancelarię Kompensja wynosiła 160 000 zł.

Wszystkie opisane sprawy na stronie Kompensji są mało szczegółowe, ale wystarczające, aby:

 • przestawić źródło problemu poszkodowanego,
 • podać konkretną kwotę odszkodowania lub jej wielokrotność.

Dużym minusem opisanych wyżej spraw jest brak potwierdzenia wyroków i podania sygnatur sądowych. To pomogłoby w weryfikacji autentyczności historii klientów i wzbudziłoby zaufanie wśród potencjalnych klientów szukających pomocy.

Kompensja – kontakt i podstawowe informacje

Kancelaria Kompensja została założona już w 2013 roku, co potwierdzają dane z wyszukiwarki REGON (stan danych na dzień 21.06.2021).

Baza Internetowa Regon - kompensja

Na podstawie danych z KRS dowiadujemy się również, że zarząd tworzy:

 • Katarzyna Górecka – Prezes Zarządu spółki Kompensja Sp. z o.o. od 2017 roku, która ma większość udziałów w firmie.
 • Hanna Monika Zarzycka – Wiceprezes Zarządu i adwokat (potwierdzony według Krajowego Rejestru Adwokatów i Aplikantów Adwokackich (GDA/Apl/646). Według KRS Pani Hanna zarejestrowała spółkę Kompensja w 2017 roku (stan informacji na dzień 18.06.2021, godz. 10:30:00).

kompensja udziały


Kompensja Sp. z o.o.

Kartuska 246, 80-122 Gdańsk
Infolinia: 58 500 80 89
Mobile: 797-670-906 (pn-sb 8.00-.18.00)
Email: biuro@kompensja.pl

Warto dodać, że każde województwo ma swojego przedstawiciela w wybranym regionie. To pozwala Kompensji pomagać klientom bez względu na ich odległość od siedziby firmy. W wyjątkowych przypadkach, istnieje możliwość dojazdu do klienta.

kompensja kontakt

Mocne i słabe strony kancelarii odszkodowawczej Kompensja

Kompensja Sp. z o.o. oferuje pomoc wszystkim uczestnikom ruchu drogowego – od pieszego, po kierowcę samochodu, motocyklistę i rowerzystę. Strona kancelarii skupia się na edukowaniu klienta (niedawno uzupełniła nawet informacje o wysokości wynagrodzenia wynoszącego od 18% do 25% netto). Choć opisy spraw pobudzają wyobraźnię – zwłaszcza dzięki kwotom – to jednak brak sygnatur jest dokuczliwy. Natomiast z plusów możemy wymienić łatwość kontaktu z firmą oraz możliwość rozwiązywania skomplikowanych spraw. Jeśli jest możliwość uzyskania satysfakcjonującej ugody, kancelaria Kompensja informuje o tym klienta – tylko od niego zależy ostateczna decyzja.

Mocne strony kancelarii odszkodowawczej Kompensja:

 • doświadczenie od 2013 roku,
 • bezpłatna wycena odszkodowania,
 • kancelaria nie pobiera wstępnych zaliczek i opłat wstępnych,
 • rozbudowane FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania,
 • bezpłatne doradztwo poszkodowanym i im rodzinom,
 • wypłata środków na konto poszkodowanego w ciągu 7 dni (po uprzednim wpływie środków na konto kancelarii),
 • doradztwo z zakresu leczenia i rehabilitacji,
 • wynagrodzenie za wygraną sprawę od 18% do 25% netto,
 • obsługa klientów na terenie całej Polski (możliwość dojazdu do klienta)
 • możliwość zarobku za polecenia kancelarii innym klientom.

Słabe strony kancelarii odszkodowawczej Kompensja:

 • brak indywidualnego panelu dla klienta,
 • w większości opisanych spraw brak jest dołączonych sygnatur orzeczeń wyroków sądowych,
 • brak informacji o współpracujących kancelariach radców prawnych i adwokatów,
 • brak możliwości recenzji firmy na Facebooku.

Jakie kryteria przejęliśmy przy ocenie Kompensja?

Ocenianie każdej z firm odszkodowawczych odbywa się poprzez przyznanie punktów za każde kryterium (usługi, dostępność informacji, kontakt, opinie). Każda firma może otrzymać od 0 do 5 punktów/gwiazdek. W przypadku odjęcia punktu wyjaśniamy,  co jest tego powodem. Jeśli nie zgadzasz się z oceną – zapraszamy do komentowania pod wpisem.

Każda opinia może być subiektywnie nacechowana. Kancelarię Kompensja ocenialiśmy za:

1. zakres świadczonych usług

Kompensja Sp. z o.o. specjalizuje się wyłącznie w odszkodowaniach komunikacyjnych, za śmierć bliskiej osoby, za błędy medyczne, za szkody rzeczowe i odszkodowania osobowe Choć rozumiemy, że specjalizacja ta jest dość wymagająca sama w sobie, to jednak wielka szkoda, że brak jest usług takich jak: odszkodowania turystyczne, podróżne dla przedsiębiorców, odszkodowania za hałas (za co dajemy -1 pkt).

Podsumowując ofertę kancelarii odszkodowawczej Kompensja jako całość, to wypada ona dobrze na tle innych firm. Największą zaletą jest możliwość skonsultowania się ze specjalistą Kompensji w każdym województwie oraz możliwość współpracy wyłącznie w formie online. Jeśli dojdzie do polubownego rozwiązania sprawy, klient nie będzie musiał fatygować się na salę sądową. Wynik dla kancelarii – 4 punkty.

2. dostępność informacji na stronie

Strona Kompensji jest nowoczesna i bardzo bogata w informacje na temat odszkodowań, rodzaju odszkodowań, jakie prawa ma klient, ile wynosi średni czas sprawy. Ogromna zakładka FAQ oraz blog (choć nieaktualizowany od 2018 roku) potrafi zaspokoić głód wiedzy nawet najbardziej dociekliwego klienta. Największym brakiem na stronie jest brak sygnatur sądowych w opisach wygranych spraw przez Kompensję (-0,5 gwiazdki). Drobny plusik idzie za interaktywny formularz bezpłatnej wyceny odszkodowania (szkoda tylko braku kalkulatora odszkodowania – zamiast tego jest tabela kwot). Ocena końcowa to 4,5 punkty.

3. dostępne kanały komunikacji z klientem

Kompensja umożliwia kontakt z przedstawicielami w każdym województwie za pomocą dedykowanych numerów telefonów. Dodatkowo na stronie otrzymujemy pop-up z możliwością pozostawienia numeru telefonu do kontaktu. Jest również  klasyczny formularz kontaktowy, możliwość napisania maila lub zadzwonienia na dedykowaną infolinię. Firma prowadzi stronę na Facebooku, lecz ma problem z regularnością postów i interakcjami pod nimi. Brak też na stronie indywidualnego panelu klienta, gdzie można obserwować postęp sprawy (minus 0,5 pkt). Zaskoczeniem jest program polecający, gdzie każdy zarejestrowany może zarabiać na poleceniu kancelarii nowym klientom. Ocena za to kryterium dla Kompensji wynosi 4,5 punkty.

4. dostępność opinii o firmie w internecie

Kompensja stara się dbać o widoczność opinii swoich klientów w internecie. Niestety problemy, jakie wskazaliśmy w przypadku takich serwisów jak Opineo i TrustMate, pokazują, że warto zawsze szukać możliwości weryfikacji ocen. W związku z tym, że Kompensja nie udostępnia możliwość recenzji na Facebooku (-2,5 pkt.), ocena końcowa wynosi 2,5.

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Zakres świadczonych usług
Dostępność informacji na stronie
Dostępne kanały komunikacji z klientem
Dostępność opinii o firmie z wiarygodnych źródeł
Gdańska kancelaria odszkodowawcza Kompensja Sp. z o.o to firma specjalizująca się w odszkodowaniach komunikacyjnych (zarówno rzeczowych, jak i osobowych). Sprawy, które wygrywa opiewają na wysokie kwoty - co zachęca klientów do skorzystania z usług. Firma działa od 2013 roku i oferuje pomoc i doradztwo na terenie całego kraju.
3.9
Nasza ocena
Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen prądu w Internecie. Dzisiaj nie tylko porównujemy koszty kWh energii elektrycznej oraz gazu, ale również tworzymy dla Was rankingi, recenzje oraz eksperckie artykuły z innych branż energetycznych, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła czy magazyny energii.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments