Konferencja „Energie odnawialne – szansa dla polskich przedsiębiorców”

0 /5
(Ocen: 0)

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych zaprasza na konferencję pt. ” Energie odnawialne – szansa dla polskich przedsiębiorców”, która odbędzie się 31 marca 2009 r., w Centrum Informacyjnym PAIiIZ, ul. Bagatela 12 w Warszawie, w godzinach 11.00 – 13.00.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń z zakresu rozwoju energetyki odnawialnej oraz możliwości wsparcia przemysłu produkującego urządzenia służące do wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Mamy nadzieję, że konstruktywna wymiana doświadczeń i informacji przyczyni się do wypracowania działań, które w znaczący sposób wpłyną na wzrost inwestycji i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w polskiej gospodarce.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele Zarządu PAIiIZ S.A, Instytutu Paliw i Energii Odnawialnej, Krajowej Izby Biopaliw, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Frost & Sullivan, LM Glasfiber, Northern Europe.

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Konferencja w języku polskim.
Zapewnione tłumaczenie symultaniczne na język angielski.
Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Rosińska, Departament Promocji Gospodarczej;
e-mail: katarzyna.rosinska@paiz.gov.pl

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments