Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas 2019 – nasza recenzja i opinie

5 /5
(Ocen: 2)

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym. Dla klientów indywidualnych kieruje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Jako misję stawia sobie oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych oraz wspieranie lokalnej gospodarki. Wśród produktów BGŻ PNP Paribas znajdziemy także kredyty gotówkowe, które pomogły już wielu ludziom w zmianie ich świata na lepszy.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

W ramach kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas uzyskamy środki na dowolny cel w wysokości od 1 000 zł do 200 000 zł, na okres od 6 miesięcy do 10 lat. O kredyt gotówkowy może wnioskować maksymalnie dwóch kredytobiorców, przy czym musi to być małżeństwo. Wniosek można złożyć w oddziale banku, wypełniając formularz online razem z konsultantem lub przez infolinię.

Dla osób zabezpieczających kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas przygotował 4 pakiety ubezpieczeń. Akceptowane źródła dochodu to umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta, zasiłek przedemerytalny, umowa zlecenie, dochody uzyskiwane za granicą oraz z własnego gospodarstwa rolnego.

Oprocentowanie kredytów gotówkowych zaczyna się od 4,99% w skali roku. Bank nie ujawnia wysokości marży. Przykładowe parametry kredytu możesz ocenić na podstawie poniższej oferty.

Oferty kredytów gotówkowych w BGŻ BNP Paribas


Zobacz, jak oferta BGŻ BNP Paribas przedstawia się na tle innych banków w rankingu kredytów gotówkowych.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas wynosi 200 000 złotych, umowę można zawrzeć aż na 120 tysięcy. Bank jednak w przypadku większych kwot wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach od pracodawcy lub uprawionej instytucji. Kredyt posiada obowiązkowe ubezpieczenie.

Inne pożyczki i kredyty w BGŻ BNP Paribas

Bank oferuje również pożyczki z przeznaczeniem na konkretny cel, jak np. zakup samochodu, remont mieszkania czy nawet kupno nieruchomości. Karty debetowe oraz kredytowe z odnawialnym limitem to jedna z opcji dla klientów BGŻ BNP Paribas. Naklejka zbliżeniowa dedykowana jest dla osób lubiących szybkie i funkcjonalne rozwiązania.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

Gdy pomiędzy małżonkami istnieje wspólnota majątkowa, a wnioskowana kwota (bez prowizji i ubezpieczenia) przekracza sumę powyżej 20 000 zł – konieczna będzie zgoda współmałżonka. Także zaświadczenie o dochodach jest obowiązkowe. W zależności od źródeł naszego utrzymania wymagane dokumenty będą się różnić. Podstawą zaciągania kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas zawsze jest posiadanie aktualnego dowodu tożsamości.

KOSZTY KREDYTU GOTÓWKOWEGO W BGŻ BNP PARIBAS – PRZYKŁADOWE WYLICZENIE

Kredyt w BGŻ BNP Paribas na kwotę 10 000 zł oraz okres 24 miesięcy generuje odsetki w wysokości 1 941,58 złotych. Przy takiej kwocie miesięczna rata wyniesie 460,07 zł, natomiast RRSO ukształtuje się na poziomie 9,70%. Powyższe wyliczenia nie uwzględniają kosztów ubezpieczeń oraz innych dodatkowych opłat w ramach promocji.

Podstawowe informacje o BGŻ BNP Paribas

Bank powstał w 1919 roku pod nazwą Polskiego Banku Rolnego. W 1975 roku zmienił nazwę na Bank Gospodarki Żywnościowej. Po prawie 20 latach przekształcił się w spółkę akcyjną, wtedy też rozpoczął współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Po kilku latach uruchomiony został system bankowości elektronicznej i internetowy bank BGŻ Optima. W roku 2011 po przejęciu akcji od Skarbu Państwa przez Rabobank, BGŻ zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W wyniku fuzji Fortis Bank Polska i Dominet Bank powstał BNP Paribas. Ten zintegrował się z Bankiem BGŻ i tak powstał BGŻ BNP Paribas, zajmujący siódme miejsce pod względem aktywów w naszym kraju. W ofercie instytucji finansowej znajdziemy kredyty i pożyczki gotówkowe na różne cele, kredyty konsolidacyjne, szeroki wybór kart kredytowych i debetowych a także lokaty i konta oszczędnościowe.

BGŻ BNP Paribas to bank uniwersalny obsługujący klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz sektor rolniczo-spożywczy. Grupa BNP Paribas działa w 74 krajach, świadczy usługi finansowe, inwestycyjne, oszczędnościowe a także ubezpieczeniowe.

Opinie o kredycie gotówkowym w BGŻ BNP Paribas

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments