Kredyt gotówkowy Deutsche Bank 2018 – nasza recenzja i opinie

5 /5
(Ocen: 1)

Deutsche Bank w Polsce zadebiutował przeszło 25 lat temu. Należy do międzynarodowej grupy finansowej, działającej pod tym samym szyldem. Oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstw. Instytucja finansowa celuje zwłaszcza w klientów premium, oferując usługi consierge. Deutsche Bank ma w swojej ofercie także kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych, pracowników z sektora zaufania publicznego oraz firm. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, również konsolidację innych zobowiązań.

Kredyt gotówkowy w Deutsche Bank

db Kredyt gotówkowy to podstawowa pożyczka na dowolny cel w Deutsche Banku, można go także przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań. O kredyt można wnioskować w placówce lub za pomocą infolinii. Bank wykonuje badanie zdolności kredytowej dla osób, które nie są klientami banku lub wnioskują o wyższe kwoty.

W ramach kredytu gotówkowego w Deutsche Banku uzyskać możemy do 200 000 złotych na 120 miesięcy. Decyzja kredytowa jest wydawana nawet w kwadrans. Bank proponuje także dodatkowe ubezpieczenie od utraty pracy lub śmierci kredytobiorcy. Posiada także ofertę kredytu gotówkowego dla osób z Kartą Dużej Rodziny.

Kredyt gotówkowy udzielony może być w formie rat równych lub malejących. Procedura jego udzielania jest dość prosta i szybka. Wstępną decyzję można otrzymać w parę minut, a pieniądze mieć na koncie w mniej niż jeden dzień.

Oferty kredytów gotówkowych w Deutsche Bank

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w Deutsche Banku jest zmienne, oparte o WIBOR 3M. Wysokość oprocentowania wyliczana jest indywidualnie na podstawie wnioskowanej kwoty, oprocentowanie nominalne może wynieść do 10%.

Opłata przygotowawcza za udzielenie kredytu wynosi 1400 złotych, prowizja maksymalnie może wynieść do 10%. Obie opłaty można skredytować. Zobacz, jak oferta Deutsche Bank prezentuje się na tle innych ofert, zobacz nasz ranking kredytów gotówkowych.

Inne kredyty i pożyczki w Deutsche Bank Polska

Deutsche Bank Polska wśród swoich produktów pożyczkowych oferuje przede wszystkim kredyty gotówkowe i hipoteczne. Klienci banku mogą skorzystać z następujących ofert: kredytu pod aktywa, limitu w ramach rachunku bankowego oraz linii kredytowej w ramach BRI. Oprócz tych pożyczek skorzystać można także z ubezpieczeń zobowiązań, zabezpieczających spłatę.

Osobnym produktem Deutsche Banku jest pożyczka hipoteczna, stanowiąca kredyt na dowolny cel pod zabezpieczenie hipoteki. Klienci DB mogą również skusić się na kartę kredytową. db Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań finansowych. Bank celuje przede wszystkim w klientów premium, oferując usługi concierge lub private banking.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w Deutsche Bank Polska

Badanie zdolności kredytowej oraz wymagane dokumenty zależą od wysokości kredytu gotówkowego, na jaki zamierzamy się zdecydować. W przypadku pożyczek na niższe kwoty wystarczy dowód osobisty oraz oświadczenie o dochodach. Wyższe sumy wiążą się ze sprawdzeniem naszej sytuacji w bazach danych BIK itp.

Do wniosku musimy także dołączyć zaświadczenie o dochodach (umowa o pracę, umowa zlecenie), rachunki lub faktury (umowa o dzieło, działalność gospodarcza) albo decyzję o przyznaniu emerytury lub renty i ostatni odcinek świadczenia. Bank posiada także ofertę kredytową dla osób z Kartą Dużej Rodziny, może więc być konieczne jej okazanie.

Koszty kredytu gotówkowego w Deutsche Bank – przykładowe wyliczenia

Koszt pożyczki gotówkowej w Deutsche Bank na kwotę 10 000 złotych na 24 miesiące w formule rat równych wynosi 11 408,44 złotych. Miesięczna rata będzie wynosić 458,68 złotych. RRSO dla tego przykładu to 9,40%, prowizja wynosi 400 złotych. Obliczenia te nie uwzględniają kosztów dodatkowego ubezpieczenia.

Podstawowe informacje o Deutsche Bank

Deutsche Bank jest bankiem pochodzącym z Niemiec. Powstał w 1870 roku, jest obecnie największą instytucją bankową w tym kraju. Obecny jest również w innych krajach europejskich, w 1995 roku wszedł także na rynek polski. Początkowo działał jako dwie osobne instytucje: pod obecną nazwą dla klientów prywatnych oraz jako Deutsche Bank PBC dla klientów firmowych. Zdecydowano się jednak połączyć obie instytucje.

Deutsche Bank Polska swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, biznesowych i korporacyjnych. Bank stawia przede wszystkim na profesjonalne doradztwo, wynikające z długoletniego doświadczenia. Bank celuje przede wszystkim w największe firmy i instytucje finansowe, oferując im specjalny zakres usług.

Oprócz standardowych produktów, jak konta osobiste oraz kredyty gotówkowe, bank ma w swojej ofercie także fundusze strukturyzowane, depozyty, biuro maklerskie oraz wiele usług z zakresu private banking. Bank dostał wiele nagród za swoje produkty oraz jakość usług.

Opinie o kredycie gotówkowym w Deutsche Bank

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments