Kredyt gotówkowy eurobank 2019 – nasza recenzja i opinie

0 /5
(Ocen: 0)

eurobank logoEurobank od początku swej działalności obsługuje wyłącznie klientów indywidualnych. Koncentruje się na rozwoju bankowości elektronicznej. Proponuje również szeroki wachlarz kredytów gotówkowych, dzięki którym mogli oni spełniać swoje marzenia. Zrozumienie potrzeb klientów od zawsze było podstawą działania tej instytucji finansowej. Bank dysponuje przeszło milionem klientów, korzystających regularnie z 2 milionów produktów. To spora liczba, pokazująca dobrze pozycję eurobanku na rynku finansowym w Polsce. Z tej przyczyny Bank Millenium zdecydował się na zakup instytucji i wcielenie marki pod własny szyld.

Kredyt gotówkowy w eurobanku

Eurobank udziela kredytów gotówkowych nawet do 120 000 zł, na okres od 3 miesięcy do 108 rat. Swoim klientom daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych po 6 miesiącach terminowo regulowanych zobowiązaniach. Następnego dnia po udzieleniu kredytu można wnioskować o dodatkowe środki (gdy pojawiły się kolejne nieoczekiwane wydatki).

Dla stałych klientów istnieje możliwość składania wniosków online i podpisania umowy bez wychodzenia z domu. Jeżeli myślimy o ubezpieczeniu kredytu gotówkowego eurobank proponuje w tym zakresie również swoje usługi – bez problemu ubezpieczymy się od utraty pracy, trwałego inwalidztwa czy na wypadek naszej śmierci. Udzielenie kredytu zawsze zależne jest od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Oferty kredytów gotówkowych w eurobanku


Nieznana jest wysokość marży, gdyż bank nie ujawnia tych informacji. Porównać ofertę eurobanku z innymi bankami pomoże Ci ranking kredytów gotówkowych.

W eurobanku maksymalny okres kredytowania wynosi 108 miesięcy, wnioskować można o kwotę do 120 000 złotych. Kredytodawca nie wymaga ubezpieczenia pożyczki gotówkowej. Do wnioskowania o większą kwotę wymagane jest zaświadczenie o dochodach.

Inne pożyczki i kredyty w eurobanku

Oprócz kredytów gotówkowych w eurobanku możemy skorzystać także z pożyczek i różnego rodzaju kart debetowych i kredytowych (Visa lub MasterCard). Pożyczki udzielane są od 1 000 zł do 15 000 zł, na okres od 1 roku do 5 lat. Można je przeznaczyć na dowolny cel. U stacjonarnych Partnerów Banku uzyskamy z kolei kredyt ratalny na kwoty od 300 zł do 40 000 zł rozłożony na raty od 3 do 48 miesięcy.

Dokumenty wymagane do kredytu gotówkowego w eurobanku

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w eurobanku należy przedstawić dokumenty potwierdzające naszą zdolność kredytową. Instytucja finansowa akceptuje wiele źródeł dochodu, dlatego niezależnie, czy pracujesz na umowę o pracę czy zlecenie, masz szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Podstawowym dokumentem do kredytu w eurobanku jest oczywiście dowód osobisty. Poza tym bank może wymagać, w zależności od źródeł dochodu dostarczenia: umowy o pracę, wyciągów z kont, kontraktów, odcinków z rent czy emerytur, decyzji o przyznaniu świadczeń, zaświadczenia o dochodach, zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, umów najmu lub dzierżawy i innych.

Koszty kredytu gotówkowego w eurobanku – przykładowe wyliczenia

Koszt kredytu gotówkowego w eurobanku wynosi 13 970,66 złotych dla pożyczki o wysokości 10 000 złotych, wziętych na 24 miesiące w formule rat równych. Miesięczna rata wynosi 536,28 złotych przy RRSO 25,51%. Kwota prowizji wynosi 1 100 złotych. Wyliczenia nie obejmują kosztów ubezpieczenia.

Zdolność kredytowa w eurobanku

Starając się o pożyczkę w eurobanku musimy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Jej ocena wpływa na wysokość zaciąganego zobowiązania. Instytucja finansowa ustala zdolność kredytową na podstawie dokumentów dostarczonych przez wnioskującego. Lista wymaganych zaświadczeń i umów znajduje się w regulaminie każdego produktu bankowego. Szczególnie istotna jest również historia kredytowa. Rzetelne spłacanie poprzednich zobowiązań podwyższa wiarygodność kredytobiorcy. Oblicz swoją zdolność za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej.

Podstawowe informacje o eurobanku

W 2003 roku z inicjatywy Mariusza Łukaszewicza powstał eurobank. Przedsiębiorca chciał stworzyć instytucję finansową, która byłaby blisko ludzi, w dostępnych i często odwiedzanych przez nich miejscach. Po śmierci Łukaszewicza właścicielem eurobanku stała się Grupa Societe Generale. Od początku swojego istnienia bank był wielokrotnie nagradzany za działalność oraz innowacyjność.

W ostatnim czasie zdobył chociażby wyróżnienia w rankingu „Przyjazny bank Newsweeka”, konkursie „Bank dla Kowalskiego” czy pierwsze miejsce w kategorii „Konto osobiste” rankingu Złoty Bankier. Eurobank nastawiony jest wyłącznie na klienta indywidualnego w myśl idei jego powstania. W swojej ofercie posiada szeroką gamę pożyczek, kredytów, kart płatniczych i kredytowych oraz kont osobistych i lokat.

Eurobank, na mocy transakcji zwartej 31 maja 2019 roku stał się częścią grupy Millenium Bank. Nowy właściciel, no koniec 2019 roku planuje gruntowny rebranding – marka Eurobank zniknie, a zastąpi ją marka Bank Millenium. Firma zapewnia jednak, że klienci przejmowanego banku nie powinni odczuć żadnych utrudnień z tytułu fuzji obu instytucji.

Opinie o kredycie gotówkowym w eurobanku

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments