Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank 2018 – nasza recenzja i opinie

0 /5
(Ocen: 0)

Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na rynku polskim pod nazwą Raiffeisen Polbank. Jest to jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jaka pojawiła się w naszym kraju. Z usług Banku poprzez sieć 300 placówek korzysta już 700 tysięcy klientów.W ofercie Raiffeisen Polbank znaleźć można także kredyty gotówkowe, karty kredytowe, limity w koncie bankowym oraz celowe pożyczki (np. kredyt samochodowy). Przyznawane pożyczki pomogły spełnić niejedno marzenie. Zapoznaj się z produktami Raiffeisen Polbank i sprawdź, czy to oferta właśnie dla Ciebie.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank możemy spłacać nawet przez 8 lat. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000 zł. Można go uzyskać przez telefon, internet lub w oddziale. Aby otrzymać kredyt gotówkowy poprzez internet wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie i poczekać na telefon od konsultanta, który przeprowadzi nas przez całą niezbędną procedurę. Bank oferuje także ubezpieczenie kredytu gotówkowego w różnych zakresach. Środki uzyskane w ramach pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel.

Raiffeisen Polbank akceptuje wiele źródeł dochodu. W przypadku problemów ze spłatą instytucja finansowa dopuszcza różne sposoby restrukturyzacji zadłużenia. Złożenie wniosku oraz podpisanie umowy o restrukturyzację jest bezpłatne.

Oferty kredytów gotówkowych w Raiffeisen Polbank


Oprócz zwykłych kredytów i pożyczek gotówkowych w Raiffeisen otrzymamy także kredyty ratalne, konsolidacyjne i hipoteczne. Dla osób, które lubią mieć dostęp do dodatkowych środków instytucja finansowa przygotowała konto z limitem. Karta płatnicza związana z kontem osobistym, debetowa czy kredytowa to wygoda użytkowania i sposób na szybkie płatności. To także rozwiązanie na dopływ gotówki w trudnych sytuacjach.

Dokumenty do kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

Do uzyskania kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbanku niezbędny będzie aktualny dowód tożsamości. Podstawa przy wyższych kwotach to zaświadczenie o źródłach oraz wysokości dochodów. Raiffeisen Polbank honoruje wiele rodzajów umów będących podstawą do obliczenia zdolności kredytowej wnioskodawcy: umowę o pracę, zlecenie, dzieło, samozatrudnienie, emeryturę, rentę oraz inne świadczenia socjalne.

Koszty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank – przykładowe wyliczenia

Decydując się na kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank na kwotę 10 000 złotych na 24 miesiące musimy liczyć się z całkowitym kosztem kredytu 15 059,14 złotych, z czego 2 400,00 złotych to prowizja za udzielenie kredytu. Miesięczna rata wyniesie 527,46 złotych. RRSO to 23,75%. Koszty nie uwzględniają ubezpieczenia kredytu.

Podstawowe informacje o Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank działa na rynku polskim od 1991 roku. Na początku skupiał się na obsłudze przedsiębiorstw i zamożnych klientów indywidualnych. Z czasem poszerzał grupy odbiorców. Następne lata jego działalności to okres dynamicznego rozwoju. W 2000 roku rozpoczął ekspansję w segmencie detalicznym oraz stał się liderem sektora MSP. Wprowadził karty kredytowe dla klientów indywidualnych oraz dostęp do konta przez telefon komórkowy.

Dla wygody klientów poszerzył pakiet systemu bankowości internetowej i mobilnej udostępniając R-Online oraz R-Mobile. Zadbał także o firmy i przedsiębiorstwa oferując R-Online Biznes, R-Firmę oraz uruchamiając w 2006 roku Internetową Platformę Transakcyjną R-Dealer. Fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG, mająca miejsce w 2012 roku doprowadziła do powstania rok później nowej marki finansowej na polskim rynku- Raiffeisen Polbank.

Instytucja finansowa ma charakter uniwersalny. Klientów o szczególnych wymaganiach obsługuje za pomocą bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen. W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodzą: Raiffeisen Investment Polska Sp. ZO.O., Raiffeisen Solutions Sp. ZO.O. oraz Raiffeisen TFI S.A.

Opinie o kredycie gotówkowym w Raiffeisen Polbank

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments