Kredyt gotówkowy w T-Mobile 2020 – opinie i recenzja

T-Mobile jest jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych operatorów sieci komórkowej, który od 2014 roku świadczy również usługi dostarczane przez Alior Bank. Wśród szerokiej oferty produktów finansowych (takich jak np. kredyty konsolidacyjne, konta bankowe, czy karty kredytowe), znajdują się także kredyty gotówkowe w wysokości od 500 zł do 200.000 zł na okres kredytowania wynoszący od 3 do 120 miesięcy. Koniecznie sprawdź szczegóły kredytu gotówkowego w T-Mobile.

Weź kredyt w T-Mobile

Oferty kredytowe w T-Mobile

Wiosną 2014 roku, jeden z największych operatorów sieci komórkowej, ogłosił wspólnie z Alior Bankiem uruchomienie nowej usługi bankowej dla swoich klientów pod nazwą T-Mobile Usługi Bankowe, które dostarczane są na bazie Alior Sync. T-Mobile łączy obecnie ofertę telekomunikacyjną z bankową, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Przy czym, na współpracy z Alior Bankiem najwięcej zyskują osoby, które korzystają z usług operatora, ponieważ dzięki temu mają dostęp do nowych produktów finansowych, w tym wielu atrakcyjnych promocji. Całą obsługą bankową T-Mobile zajmuje się Alior Bank. Jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w naszym kraju, z której usług od 2008 roku (kiedy to rozpoczął swoją działalność) skorzystało już ok. 3 mln klientów.

Natomiast T-Mobile jest międzynarodowym operatorem telefonii komórkowej (właścicielem jest Telekom Deutschland) posiadającym 129 mln abonentów na świecie, w tym ok. 10 mln w Polsce. T-Mobile Usługi Bankowe w swojej działalności łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, które doceniło do tej pory ponad 500.000 klientów. Oprócz kont bankowych i oszczędnościowych, kredytów konsolidacyjnych, czy lokat bankowych, T-Mobile ma w swojej ofercie kredyty gotówkowe. Ubiegać się o nie mogą także osoby, które nie są jego stałymi klientami oraz nie posiadają konta bankowego w T-Mobile. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego wynosi 200.000 zł, a okres kredytowania od 3 miesięcy do nawet 10 lat. Uzyskane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć, na każdy dowolnie wybrany cel. Co ważne, instytucja ta nie wymaga zaświadczeń o dochodach, a wszystkie niezbędne formalności można zrealizować online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Koszt kredytu gotówkowego w T-Mobile (prowizja i oprocentowanie kredytu)

Tak więc, z kredytu gotówkowego w T-Mobile może skorzystać każdy, kto chce szybko i bez zbędnych formalności uzyskać potrzebną gotówkę. Ponieważ zawarcie umowy i wypłata środków może nastąpić nawet tego samego dnia. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe o kredyt gotówkowy mogą wnioskować bezpośrednio przez bankowość internetową, bez konieczności udania się w tym celu do oddziału stacjonarnego. Maksymalna wysokość kredytu gotówkowego T-Mobile, do której nie wymagane jest zabezpieczenie wynosi 200.000 zł. Natomiast spłatę zobowiązania można sobie zaplanować nawet na 10 lat (120 rat). Dzięki temu rata kredytu będzie jeszcze niższa i nie powinna stanowić zbyt dużego obciążenia dla domowego budżetu.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile udzielany jest w złotych polskich, a pieniądze przelewane są na wskazany przez klienta rachunek bankowy lub wypłacane w gotówce (jeżeli umowa została zawarta w stacjonarnej placówce). Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 16,27%. Przykładowo, jeżeli podejmiemy decyzję o wzięciu kredytu gotówkowego T-Mobile w wysokości 2.000 zł, który będziemy spłacać przez 3 miesiące, to wysokość jednej raty wynosić będzie 770,14 zł.

całkowity koszt kredytu gotówkowego w T-Mobile to 310,42 zł
całkowita kwota do zapłaty 2.310,42 zł

Weź kredyt w T-Mobile

Kredyt gotówkowy T- Mobile jakie warunki?

T- Mobile nie wymaga od swoich klientów w przypadku ubiegania się o kredyt gotówkowy ani posiadania konta w T-Mobile Usługi Bankowe, ani dostarczenia zaświadczenia o dochodach. Jednak weryfikuje on, tak samo jak wszystkie inne banki, historię kredytową BIK. Co ważne, kredyt gotówkowy T-Mobile będzie przyznany wyłącznie tym osobom, które odznaczają się odpowiednią zdolnością kredytową oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Do tego muszą one mieszkać na terenie Polski i mieć ukończone 21 lat. Potencjalny kredytobiorca powinien również uzyskiwać dochody na podstawie: umowy o pracę, umowy na zastępstwo, umowy cywilnoprawnej (umowa zlecenie lub umowa o dzieło), kontraktu menedżerskiego lub wojskowego, emerytury, zasiłku przedemerytalnego, renty, czy też prowadzonej działalności gospodarczej lub rolnej.

Jak wziąć najtańszy kredyt gotówkowy T-Mobile?

O kredyt gotówkowy T-Mobile w ofercie standardowej można ubiegać się na kilka sposobów. Tak więc, wniosek można złożyć zarówno w oddziale T-Mobile Usługi Bankowe, jak i na stronie internetowej banku. Natomiast stali klienci posiadający konto osobiste T-Mobile (np. Konto Freemium lub Konto Premium) mogą zrobić to za pomocą bankowości internetowej. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku internetowego, w którym należy podać swoje dane osobowe i kontaktowe (adres e-mail i numer telefonu komórkowego) oraz informacje o źródłach dochodu. Na tym etapie ważne jest także określenie tego, jakim kredytem jesteśmy zainteresowani. Wstępna decyzja o jego przyznaniu zostanie podjęta już po wypełnieniu formularza. Następnie skontaktuje się z nami konsultant, który zweryfikuje dane podane we wniosku oraz przedstawi szczegółowe warunki wybranej oferty. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie i decyzja będzie pozytywna, to znowu zadzwoni do nas przedstawiciel banku. Wówczas, w zależności od naszego wyboru, umowa zostanie zawarta podczas rozmowy i otrzymamy ją na swój adres e-mail (jest to jednak tylko opcja dostępna w przypadku kredytu do kwoty 20.000 zł), lub też umówiona zostanie wizyta kuriera, który dostarczy nam ją osobiście.

Tuż po zawarciu umowy, pieniądze zostaną przelane na nasz rachunek bankowy. Przy czym, zawarcie umowy i wypłata środków może nastąpić nawet tego samego dnia. A jak wygląda spłata kredytu gotówkowego T-Mobile? Otóż można jej dokonać wykonując przelew ze swojego konta bankowego. Natomiast w przypadku gdy posiadamy rachunek w T-Mobile Usługi Bankowe, to możemy ustawić automatyczną spłatę z konta, zlecić spłatę kredytu przez bankowość telefoniczną lub przez internet. Przy czym, spłaty rat zobowiązania z konta osobistego T-Mobile Usługi Bankowe nie można dokonywać za pośrednictwem zlecenia stałego.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile – zalety, wady

Zalety kredytu gotówkowego w T-Mobile to:

możliwość przeznaczenia pieniędzy na dowolnie wybrany cel;
minimalne wymagania banku (bez zaświadczeń o dochodach);
możliwość realizacji wszystkich formalności online bez wychodzenia z domu;
wysoka kwota zobowiązania do 200.000 zł;
okres kredytowania nawet do 10 lat;
brak konieczności posiadania konta w T-Mobile;
honorowanie wszystkich form zatrudnienia (umowy o pracę, umowy zlecenie i umowy o dzieło);
wypłata środków tego samego dnia, w którym zawierana była umowa.

Wady kredytu gotówkowego T-Mobile to:

faktycznym dostawcą usług jest Alior Bank;
oddziały stacjonarne nieczynne w weekendy.

Podsumowanie recenzji i nasza opinia
Czas oczekiwania na pieniądze z kredytu
Koszty kredytu (oprocentowanie, prowizja etc.)
Obsługa kredytu
Przyznawalność kredytu
Maksymalna kwota i okres spłaty kredytu
Oferty kredytowe i ich atrakcyjność
Oferta kredytu gotówkowego w T-Mobile dostępna jest dla wszystkich i nie wymaga założenia rachunku w banku. Dużym ukłonem w kierunku klientów jest to, że wszystkie niezbędne formalności można załatwić online, bez wychodzenia z domu. Co ważne, bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, a zawarcie umowy i wypłata pieniędzy następuje tego samego dnia. W przypadku kredytu gotówkowego do kwoty 20.000 zł umowa może zostać zawarta podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem (dostajemy ją wówczas na swój adres e-mail). Również tym, co wyróżnia tę ofertę, jest maksymalna kwota zobowiązania, która wynosi 200.000 zł oraz długi okres kredytowania nawet do 10 lat.
4.5
Nasza ocena
Informacje o autorze

Katarzyna Fodrowska

W kręgu jej zainteresowań leżą tematy związane z budownictwem, architekturą, naukami przyrodniczymi i bieżącymi wyzwaniami stojącymi przed polską energetyką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prądu, gazu, pomp ciepła i odnawialnych źródeł energii. Propagatorka zdrowego stylu życia i ekologicznych rozwiązań. Wolny czas lubi spędzać na czytaniu i spacerach, a także oddawaniu się swoim dwóm największym pasjom, jakimi są astronomia i flamenco.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments