Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe 2019 – nasza recenzja i opinie

4.33 /5
(Ocen: 3)

T-Mobile Bank świadczy usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank. Takie połączenie przyświeca stworzeniu innowacyjnej instytucji finansowej udostępniającej korzystne oferty. Wśród jej produktów znajdziemy również kredyty gotówkowe. Bank obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. T-Mobile Usługi Bankowe oferuje uproszczoną procedurę badania zdolności kredytowej, ograniczającej się do sprawdzenia danej osoby w BIK oraz potwierdzenia regularnych wpływów na konto w formie oświadczenia, kopii wyciągu konta bankowego lub umowy o pracę.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe to możliwość uzyskania środków do 200 000 zł. Bank nie wymaga zabezpieczenia do 150 000 zł. Kredyt udzielany jest jedynie w złotych polskich w placówkach T-Mobile Usługi Bankowe lub przez internet (bez konieczności wychodzenia z domu).

Najdłuższy okres spłaty wynosi 10 lat. Instytucja finansowa nie wymaga założenia konta osobistego do obsługi zobowiązania. Uzyskane środki przelewane są na wskazany rachunek bankowy lub wypłacane w gotówce (jeżeli umowa została zawarta w placówce). Kredyt można spłacać poprzez dokonywanie przelewów z konta w innym banku lub ustawienie automatycznej spłaty w koncie T-Mobile Usługi Bankowe. Instytucja finansowa nie wymaga zaświadczenia o dochodach.

Oferty kredytów gotówkowych w T-Mobile Usługi Bankowe

Bank nie podaje informacji odnośnie wysokości oprocentowania i marży. Ich wysokość ustalana jest indywidualnie. Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych, by zobaczyć jak oferta T-Mobile przedstawia się na tle konkurencji.

Inne pożyczki i kredyty w T-Mobile Usługi Bankowe

Bank oferuje także szybkie kredyty z oprocentowaniem od 0%. Klienci, którzy już wcześniej korzystali z T-Mobile Usługi Bankowe o pożyczkę mogą wnioskować bezpośrednio przez internet. Karty kredytowe Banku to wygoda i funkcjonalność. Ich użytkownicy zbierają na nich punkty oraz pomagają potrzebującym poprzez dokonywanie transakcji. To także sposób na zwiększenie dostępnych środków bez konieczności płacenia odsetek przez ponad 58 dni od dokonania płatności.

Dokumenty do kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe

Podstawą zaciągania kredytu gotówkowego jest aktualny dowód tożsamości. W większości przypadków nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, gdyż Bank weryfikuje historię kredytową w BIK. Dla wyższych kwot akceptowane jest wiele rodzajów źródeł osiąganych przychodów, takich jak umowa o pracę, dzieło czy zlecenie oraz wiele innych.

Koszty kredytu gotówkowego w T-Mobile Usługi Bankowe – przykładowe wyliczenia

Jeśli wybierzemy kredyt gotówkowy w T-Mobile na 24 miesiące na kwotę 10 000 zlotych, to musimy się liczyć z kosztem całkowitym wysokości 13 028,07 złotych, z czego 1 170,00 złotych to będzie prowizja. Miesięczna rata wyniesie 494,09 złotych. Dla tego przykładu RRSO to 16,93%.

Podstawowe informacje o T-Mobile Usługi Bankowe

Alior Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Swą działalność rozpoczął w roku 2008. Należy do banków uniwersalnych i obsługuje wiele grup podmiotów. Z jego usług skorzystało już blisko 3 mln klientów, w tym ponad 130 tysięcy biznesowych. Największym akcjonariuszem Alior Banku jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń Społecznych Spółka Akcyjna.

T-Mobile to jedna z największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce. Obsługuje ponad 10 mln osób. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki integracji z GTS Poland w 2015 roku stała się operatorem zintegrowanym świadczącym także pakiet usług ICT.

T-Mobile Usługi Bankowe powstał w 2014 roku w wyniku sojuszu pomiędzy T-Mobile i Alior Bankiem. Oferta T-Mobile Usługi Bankowe korzysta z rozwiązań Alior Sync. W Banku dodatkowo premiowani są klienci sieci telekomunikacyjnej, którzy mogą korzystać z nowych usług zwiększających ich profity ze współpracy ze swoim operatorem. Od czasu uruchomienia T-Mobile Usługi Bankowe z jego usług skorzystało już ponad 500 000 klientów.

Opinie o kredycie gotówkowym w T-Mobile Usługi Bankowe

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments