Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

5 /5
(Ocen: 1)

Planujesz wziąć kredyt gotówkowy z jak najmniejszymi kosztami jego spłaty? Takie rozwiązanie proponuje teraz T-Mobile Usługi Bankowe. Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe to bardzo wygodna forma uzyskania środków na sfinansowanie dowolnego celu. Wakacje, remont mieszkania czy wesele to najczęstsze przeznaczenie kredytów gotówkowych zaciąganych przez Polaków. Tego typu cele możemy kredytować dzięki pieniądzom pożyczonym od T-Mobile Usługi Bankowe.

Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe – jakie wymagania musimy spełnić?

Żeby uzyskać kredyt gotówkowy nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń o dochodach. Bank sam weryfikuje naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Co więcej, kwotę do 200 tys. zł można pożyczyć bez udziału poręczycieli i zabezpieczeń. Kredyt jest dostępny tylko w polskich złotych. Waluta kredytu przekłada się na bezpieczeństwo kredytowania. Ponadto, żeby go otrzymać nie trzeba posiadać w T-Mobile Usługi Bankowe konta osobistego, co niewątpliwie ułatwia otrzymanie jak najszybszego kredytu.

Kredyt w 100% online

Bank stawia na wygodę klienta już na etapie wnioskowania o kredyt. A odbywa się ono w zupełności drogą internetową. Bez konieczności wychodzenia z domu mamy szansę na otrzymanie szybkiej gotówki, ponieważ przelew z banku możemy dostać jeszcze tego samego dnia, w którym wypełniliśmy formularz. W zależności od indywidualnych preferencji klienta, możliwe jest też otrzymanie kredytu w formie gotówkowej.

Oprocentowanie i prowizja

To jednak nie wszystkie plusy produktu oferowanego przez T-Mobile Usługi Bankowe. Jedną z największych zalet, które posiada ich kredyt gotówkowy jest niski całkowity koszt, który on powoduje. Co składa się na niski ogólny koszt pożyczki? Prowizja zaczynająca się od 1,99% i bardzo niskie oprocentowanie, które może wynosić nawet tylko 4,90%.

Przy tak niskim oprocentowaniu i dobrej zdolności kredytowej możemy kredytować do nawet 200 tys. zł. Z kolei maksymalna kwota kredytu, która nie wymaga od nas obowiązkowego zabezpieczenia to aż 150 tys. zł.

Kredyt gotówkowy T-Mobile Usługi Bankowe to także długi okres kredytowania, zależny od potrzeb i możliwości kredytobiorców. Może on wynieść od 3 miesięcy do aż 10 lat. Pozwala to na wygodne rozciągnięcie raty, przez co spłata kredytu nie będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Może to być nawet 15,99 zł za każde pożyczone 100 zł. Jak więc widzimy, dzięki tak długiemu okresowi kredytowania, możemy ograniczyć wysokość raty do koniecznego minimum.

Jak to wygląda w praktyce?

Przekonajmy się sami, jakie koszty powoduje kredyt gotówkowy, kiedy weźmiemy go w T-Mobile Usługi Bankowe przy prowizji 1,99% i oprocentowaniu wynoszącym 4,90%. Przy pożyczeniu 10 tys. zł i okresie kredytowania rozłożonym na 4 lata nasza miesięczna rata kredytu wyniesie dokładnie 288,12 zł. To, jak łatwo policzymy, powoduje łączny koszt kredytowania wysokości 13 829,76 zł.

To oferta, która przekonuje coraz większą liczbę osób. Jeśli jesteś nią zainteresowany, wyślij wniosek, a otrzymasz preferencyjne warunki kredytowania w T-Mobile Usługi Bankowe.

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments