Lokata Getin Bank 2019 – nasza recenzja i opinie

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

logo getin bankZ oferty Getin Banku należącego do Getin Noble Bank S.A. możemy korzystać w 450 placówkach na terenie całej Polski. Jest to instytucja finansowa doceniana od lat przez ekspertów branżowych. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych oraz dużych korporacji.


Lokaty w Getin Bank

 • e-Lokata Progresywna

  Jest to rodzaj lokaty 12-miesięcznej, w którym oprocentowanie rośnie wraz z długością lokowania środków. Wynosi od 0,70% za pierwszy miesiąc do 3,30% za ostatni (daje to średnią 1,70%).

 • e-Lokata na Nowe Środki

  Czteromiesięczna lokata ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 2,10% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu. Minimalna kwota wpłaty to 500 zł, maksymalna 200 000 zł. Na lokacie można ulokować tylko nowe środki.

 • e-Lokata Tradycyjna

  Oprocentowana od 1,55% do 1,65%, na okres 3 lub 6 miesięcy z kapitalizacją na koniec okresu. Nie ma tu maksymalnej kwoty wpłaty, natomiast minimalna to 500 zł.

 • Lokata tradycyjna

  To gwarancja stałego oprocentowania od 1,45% do 1,55%. Zakładana na okres 3 lub 6 miesięcy. Minimalna kwota wpłaty wynosi 500 zł.

 • Lokata standardowa

  Daje największy wybór czasu deponowania środków. Możemy ją założyć na 1, 3, 4, 5, 6, 12, 24 lub 36 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 0,65% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu. Minimalna kwota wpłaty to 500 zł.

 • Lokaty walutowe

  Dostępne w czterech podstawowych walutach: USD, EUR, GBP, CHF. Możliwość założenia w placówce Banku (w wybranych oddziałach) lub przez internet. Oprocentowanie do 1% w skali roku. Długość trwania wynosi 3, 6 lub 12 miesięcy.

 • Lokata mobilna

  Dostępna tylko raz przez Bankowość Mobilną Getin Mobile. Oprocentowana na 3% w skali roku, zakładana na 2 miesiące z kapitalizacją na koniec umowy. Minimalna wpłata to 500 zł, maksymalna 10 000 zł. Wcześniejsza likwidacja lokaty powoduje utratę naliczonych odsetek.Produkty Getin Bank

W swojej ofercie Getin Bank posiada konta osobiste dostosowane do różnych potrzeb klientów. Lokaty w Getin Banku to produkty dostępne zarówno online jak i w oddziałach, zróżnicowane pod względem okresu ich trwania, a także limitu wpłat. Wśród kredytów należy wymienić konsolidacyjny, hipoteczny, gotówkowy, oraz samochodowy.

Historia Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz łódzkiego Banku Przemysłowego. Z biegiem czasu w latach 2005-2006 sieć Getin Banku powiększyła się o oddziały Wschodniego Banku Cukiernictwa, stając się tym samym motywacją do stworzenia marki Noble Bank. Debiut na warszawskiej GPW miał miejsce w 2007 roku. W 2008 roku Getin Bank rozpoczął rozwijanie sieci partnerskiej, co doprowadziło do zwiększenia w następnym roku placówek do 220. W 2010 roku powstał Getin Noble Bank SA oraz została uruchomiona bankowość internetowa- GetinOnline. Połączenie Get Bank SA oraz Getin Noble Bank SA miało miejsce w 2012 roku, odtąd działalność jest kontynuowana pod nazwą Getin Noble Bank SA. Z czasem bank stał się instytucją uniwersalną. Nowa strategia na lata 2016-2018 zakłada zwiększenie efektywności, poprawę jakości obsługi oraz wzmocnienie podstawowych źródeł dochodu.

Kontakt z Getin Bank

Infolinia dla klientów: 197 97

Opinie o lokatach w Getin Bank

Najnowsze aktualności / recenzje

Dodaj komentarz