Lokata PKO BP 2019 – nasza recenzja i opinie

0 /5
(Ocen: 0)

Bank PKO BP jest największym i najczęściej wybieranym polskim bankiem. Nie inaczej jest także w przypadku lokat bankowych. PKO Bank Polski ma w swojej ofercie kilka różnych produktów: lokaty oraz rachunki oszczędnościowe. Z PKO można oszczędzać także celowo na przyszłość dziecka.


Lokaty w PKO BP

Lokata na nowe środki

Uzyskaj do 1,20% oprocentowania w skali rocznej na 3-miesięcznej lokacie na nowe środki. Zakładając produkt przez aplikację mobilną IKO lub serwis internetowy iPKO otrzymamy nawet 1,50% w skali roku. Oprocentowanie jest stałe. Minimalna wpłata wynosi 1 000 zł.

Lokaty terminowa

Lokata zakładana na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy. Jej założenie wymaga wpłacenia minimum 1 000 zł, nie ma tutaj górnego limitu. Maksymalne oprocentowanie wynosi 1,20% i jest możliwe do uzyskania jedynie przy produktach otwieranych za pomocą aplikacji IKO. Wypłata środków przed terminem oznacza rozwiązanie umowy, czyli likwidację lokaty bez uzyskania odsetek.

Produkty PKO BP

PKO BP jest bankiem, który ma szeroką gamę produktów, od kont osobistych i firmowych, przez kredyty gotówkowe, hipoteczne, karty kredytowe aż po produkty oszczędnościowe: lokaty i rachunki oszczędnościowe. Oferta PKO BP zawiera także różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Produktu PKO są dobrze oceniane przez ekspertów, cieszą się także dużą popularnością wśród klientów.

Historia PKO BP

Bank PKO BP założony został w 1919 roku dekretem Józefa Piłsudskiego. Misją banku było prowadzenie polskiego złotego, mającego zastąpić markę polską, jaką ówcześnie płacono. Bank dość szybko zyskał na popularności, skupiając polski kapitał. Będąc od 2000 r. jednoosobową spółką Skarbu Państwa, w 2004 r. Bank zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych. Radzi sobie tam na tyle dobrze, że jest w 2016 r. spółką krajową z największą wartością akcji w wolnym obrocie.

Kontakt z PKO BP

PKO Bank Polski: 800 302 302
Serwis telefoniczny iPKO: 800 302 302

Opinie o lokatach w PKO BP

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments