Najlepsze oferty kredytów gotówkowych na majówkę 2018

0 /5
(Ocen: 0)

Wiosenna atmosfera sprawia, że wielu z nas zaczyna snuć plany na majówkę lub wakacyjny wyjazd. Nie zawsze jednak mamy pieniądze na wymarzony cel. Rozwiązaniem problemu może być pożyczka gotówkowa. Duża ilość ofert może działać paraliżująco i trudno o podjęcie właściwej decyzji. Jak znaleźć odpowiedni kredyt gotówkowy na majówkę? Który bank proponuje najlepszą pożyczkę wiosenną? Podpowiadamy!

Gdzie szukać dodatkowej gotówki na długi weekend?

Remont, majówkowy wyjazd… cele mogą być różne, ale problem zwykle ten sam – brak pieniędzy. Sięgamy wtedy po kredyt i niestety zadłużamy się. Aby ciężar rat nas nie przytłoczył warto rozejrzeć się za promocyjnymi okazjami w bankach. I właśnie od tego tropu rozpoczniemy nasze subiektywne zestawienie najciekawszych kredytów gotówkowych na majówkę w roku 2018.

Darmowy kredyt gotówkowy w Getin Banku

Niedawno skończyła się promocja w Credit Agricole na pożyczkę za 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% RRSO. Najprościej mówiąc: tyle ile się pożyczyło, tyle oddawało się bankowi. Aktualnie podobną okazję można upolować w Getin Banku. Darmowy kredyt gotówkowy to oferta przeznaczona dla osób, które nie posiadają w banku czynnego kredytu. Prowizja, oprocentowanie oraz RRSO wynoszą 0% a pożyczyć można od 500 zł do 2000 zł.

Gotówka online w BGŻ BNP Paribas

Do 14 maja 2018 roku można skorzystać z promocyjnej iGotówki w banku BGŻ BNP Paribas. Tego dnia kończy się możliwość przystąpienia do II edycji programu “Ostatni rok bez odsetek”. Maksymalne RRSO w iGotówce wynosi 10,23% a pożyczkę można wziąć bez wychodzenia z domu. Klienci BGŻ BNP Paribas mogą uzyskać do 30 000 zł pożyczki, natomiast konsumenci nie posiadający dostępu do systemu Pl@net otrzymają najwyżej 10 000 zł. W zależności od wybranego wariantu kredytu jego oprocentowanie waha się od 4,40% do 7,99% a prowizja od 2,5% do 13,90%.

Mini Ratka w PKO BP

Nowi klienci PKO BP mogą skorzystać z promocyjnej Mini Ratki o RRSO w wysokości 3,46%. Maksymalna kwota pożyczki to 120 tys. złotych a minimalna to 1000 zł. Kredyt jest spłacany w 9 ratach, ale za wcześniejszą spłatę konsument nie ponosi dodatkowych kosztów. Dla obecnych klientów warunki pożyczki są już mniej atrakcyjne, co widać po powyższym RRSO – 17,43%.

Pożyczka w Raiffeisenie i korzystaj z miasta!

Raiffeisen Polbank przygotował ciekawą ofertę kredytu dla osób biorących pierwszy raz w tym banku pożyczkę. RRSO omawianego kredytu gotówkowego wynosi 2,88% a pożyczyć można od 1000 zł do 4000 zł. Okres spłaty wynosi od 6 do nawet 24 miesięcy. Do zaciągnięcia kredytu wystarczy tylko dowód osobisty.

Przekorzystnie w Pekao SA?

Pekao SA oferuje do 30 kwietnia kredyt Przekorzystny na preferencyjnych warunkach. RRSO wynosi 15,08%, prowizja to 5,99% od kwoty pożyczki i tyle samo oprocentowania. Maksymalny okres kredytowania to 24 miesiące a najwyższa kwota pożyczki sięga 15 000 zł.

Który kredyt wiosenny wybrać?

Niektóre z powyższych ofert mogą wyglądać zachęcająco. Zanim jednak rozpalimy nadzieje na szybką gotówkę warto wiedzieć, że decyzję o przyznaniu kredytu podejmuje ostatecznie bank, a ta uzależniona jest od wielu czynników. Jeżeli w oczach jednej instytucji finansowej nie posiadamy zdolności kredytowej, może warto skorzystać z oferty banku, w którym mamy konto osobiste. Mają one lepszy wgląd w nasz profil finansowy oraz mogą docenić nas jako stałego klienta.

Oczywiście, jeżeli żadna z powyższych ofert nie spotkała się z Twoim zainteresowaniem, opłaca się też sprawdzić na własną rękę, który bank ma dla nas najatrakcyjniejszy kredyt na majówkę. Skorzystaj z poręcznego rankingu kredytów gotówkowych.

Informacje o autorze

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments