Nawet 400 zł od BGŻ na zakupy w Allegro

0 /5
(Ocen: 0)

Za założenie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas można teraz dostać vouchery od 100 zł do 400 zł, do wykorzystania w sklepie Allegro. W dodatku jest możliwość uzyskania 5000 punktów w programie mamBonus. Czas na przystąpienie do promocji kończy się 31 marca 2018 roku. Zobacz, co trzeba zrobić, aby wygrać 400 zł!

Co jest nagrodą?

Wygraną jest 30 000 punktów mamBONUS do wymiany na voucher w postaci e-kodu w wysokości 100 zł. Vouchery mogą zostać wykorzystane na allegro.pl lub na platformie mamBonus. Wysokość wygranej zależy od tego jak aktywnie korzystać będziemy z karty. Maksymalnie można otrzymać 4 nagrody, czyli cztery kupony o łącznej wartości 400 zł:

  • za transakcje kartą kredytową na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł otrzymamy 1 nagrodę (e-kod na 100 zł),
  • za transakcje kartą na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł otrzymamy 2 nagrody (2 x 100 zł),
  • za transakcje kartą na łączną kwotę od 1500 zł do do 1999,99 zł otrzymamy 3 nagrody (3 x 100 zł),
  • za transakcje kartą na łączną kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł otrzymamy 4 nagrody (4 x 100 zł).

Warto wiedzieć, że bank zalicza wszystkie płatności kartą do warunków promocji. Nagrody nie są limitowane.

Dla kogo jest promocja?

Oferta specjalna jest przeznaczona dla osób, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy z bankiem nie posiadały głównej karty kredytowej BGŻ BNP Paribas. Według zasad regulaminu promocji z oferty mogą skorzystać posiadacze rachunków osobistych i oszczędnościowych prowadzonych w BGŻ BNP Paribas.

Jakie są warunki zdobycia nagrody?

Żeby wygrać voucher od BGŻ BNP Paribas trzeba wykonać następujące czynności:

  • podpisać umowę o kartę kredytową Mastercard z BGŻ BNP Paribas w okresie trwania promocji,
  • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną i przetwarzanie danych.

w trakcie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych aktywnie korzystać z karty (od kwot transakcji zależy wysokość nagrody)
terminowo spłacać swoje zobowiązania wobec banku.

Kiedy i jak zostanie przekazana nagroda?

Uczestnik, który spełnił warunki promocji może odebrać nagrodę na platformie mamBONUS po zarejestrowaniu się w programie. Nagrody zostaną udostępnione na platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą.
Przy jednej płatności w serwisie Allegro można wykorzystać tylko jeden voucher. Nagrody nie podlegają wymianie rzeczowej i na gotówkę.

Ocena redakcji kontomat.net

Nagrody w postaci voucherów do sklepów internetowych są dobrym zabiegiem mogącym zachęcić niezdecydowanych klientów. Żeby zdobyć najniższą nagrodę wystarczy regularnie płacić kartą. Więcej wysiłku może wymagać uzyskanie maksymalnych 400 zł w 4 e-kodach. Dodatkowo nie można zapomnieć, że korzystanie z karty kredytowej kosztuje 72 zł rocznie.

Przeoczenie któregoś z warunków może spowodować utratę wygranej lub jej zmniejszenie. BGŻ BNP Paribas w tym przypadku powinien pójść drogą konkurencji i zacząć upraszczać warunki specjalnych ofert.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments