nowa odsłona serwisu enerad

Nowa odsłona enerad.pl

Miło nam poinformować, że po długich i jakże owocnych pracach oddajemy w Wasze ręce enerad.pl w nowej odsłonie! W naszym odświeżonym serwisie czeka na Was niezawodna porównywarka cen prądu oraz wiele cennych porad i informacji, które z pewnością wykorzystacie!

Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ

Prace nad nowym enerad.pl były dla nas nie lada wyzwaniem i przez wiele miesięcy staraliśmy się przygotować serwis, który będzie cennym źródłem informacji dla wszystkich odbiorców energii. Naszym podstawowym zadaniem jest uświadomienie Was, czyli użytkowników prądu, że możecie skorzystać z przysługującego prawa i zmienić sprzedawcę energii, a tym samym rozpocząć przygodę z realnym oszczędzaniem. Dobrze wiemy, że samodzielne znalezienie odpowiedniej oferty i sprzedawcy nie jest łatwym zadaniem, dlatego przygotowaliśmy dla Was porównywarkę cen prądu, dzięki której w kilka chwil znajdziecie najlepszą i najtańszą ofertę dla siebie. Ale to nie wszystko!

W nowym enerad.pl przygotowaliśmy również profile sprzedawców prądu, których możecie komentować i oceniać. Poza tym znajdziecie garść informacji i porad na temat zmiany sprzedawcy, taryf, rynku prądu oraz gazu i energooszczędności. Mamy nadzieję, że to właśnie z enerad.pl staniecie się świadomymi swoich praw odbiorcami prądu.

Pozdrawiamy energetycznie
Zespół enerad.pl

Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ
Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments