Nowa odsłona enerad.pl

logo_black_orangeMiło nam poinformować, że po długich i jakże owocnych pracach oddajemy w Wasze ręce enerad.pl w nowej odsłonie! W naszym odświeżonym serwisie czeka na Was niezawodna porównywarka cen prądu oraz wiele cennych porad i informacji, które z pewnością wykorzystacie!

Prace nad nowym enerad.pl były dla nas nie lada wyzwaniem i przez wiele miesięcy staraliśmy się przygotować serwis, który będzie cennym źródłem informacji dla wszystkich odbiorców prądu. Naszym podstawowym zadaniem jest uświadomienie Was, czyli użytkowników energii elektrycznej, że możecie skorzystać z przysługującego prawa i zmienić sprzedawcę prądu, a tym samym rozpocząć przygodę z realnym oszczędzaniem. Dobrze wiemy, że samodzielne znalezienie odpowiedniej oferty i sprzedawcy nie jest łatwym zadaniem, dlatego przygotowaliśmy dla Was porównywarkę cen prądu, dzięki której w 60 sekund znajdziecie najlepszą i najtańszą ofertę dla siebie. Ale to nie wszystko! W nowym enerad.pl przygotowaliśmy również profile sprzedawców, których możecie komentować i oceniać. Poza tym znajdziecie garść informacji i porad na temat zmiany sprzedawcy, taryf, rynku prądu oraz gazu i energooszczędności. Mamy nadzieję, że to właśnie z enerad.pl staniecie się świadomymi swoich praw odbiorcami prądu.

Pozdrawiamy energetycznie
Zespół enerad.pl

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie i rankingi z branży finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *