Nowa taryfa dla Enea Operator zatwierdzona

0 /5
(Ocen: 0)

Enea poinformowała w raporcie bieżącym o zatwierdzeniu przez Prezesa URE nowej taryfy na usługi dystrybucji energii elektrycznej dla ENEA Operator.

W komunikacie Spółki czytamy, że w dniu 16 stycznia 2009 r. Zarząd Spółki powziął informację o zatwierdzeniu przez Prezesa URE taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej dla ENEA Operator na 2009 rok

Komentarz enerad.pl:

ENEA Operator (dystrybutor) świadczy usługi dystrybucji energii dla odbiorów w regionie Poznania, Bydgoszczy, Szczecina, Zielonej Góry oraz Gorzowa Wielkopolskiego.
Zatwierdzenie nowej taryfy przez Prezesa URE dla ENEA Operator, będzie skutkowało wzrostem opłat za usługi świadczone przez tego dystrybutora, a w konsekwencji doprowadzi do naszych rachunków za energię.
Obecne opłaty ENEA Operator za świadczone usługi dla gospodarstw domowych wynoszą (ceny brutto):

  • w taryfie jednostrefowej – 0,1632 zł/kWh,
  • w taryfie dwustrefowej w strefie szczytowej – 0,1803 zł/kWh,
  • w taryfie dwustrefowej w strefie pozaszczytowej – 0,0596 zł/kWh.

Nowe taryfy mogą wejść w życie, nie wcześniej niż 14 dni po ich publikacji w biuletynie URE. Z momentem wejścia w życie nowych taryf, zostaną one wprowadzone do Eneratora.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments