Nowe Mieszkania w Poznaniu – na które z nich warto zwrócić uwagę?

0 /5
(Ocen: 0)
Nowe mieszkania w Poznaniu, podobnie jak i w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku czy każdym innym dużym mieście w Polsce, cieszą się obecnie ogromnym popytem wśród konsumentów. Popyt napędza ceny mieszkań, przez co obecnie ceny na rynku nieruchomości w większości polskich miast są naprawdę wysokie. Mimo to, przyszłych lokatorów wcale nie odstrasza perspektywa wzięcia kredytu pod zakup mieszkania, ponieważ zazwyczaj jest on udzielany łatwo i na przystępnych warunkach.

Przyszli lokatorzy dużo chętniej decydują się na zakup nowego mieszkania w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy innym dużym polskim mieście, ponieważ rynek pierwotny daje dużo większą kontrolę nad posiadaną nieruchomością, niż rynek wtórny. Zalet zakupu nowego mieszkania jest naprawdę sporo, dlatego nic dziwnego, że najbardziej prestiżowe inwestycje na mapach dużych, polskich miast rozchodzą się w mgnieniu oka. Dowiedz się na które nowe mieszkania w Poznaniu warto zwrócić uwagę i dlaczego.

Gdzie znajdują się nowe mieszkania w Poznaniu

Na mapie miasta nie brakuje nowych inwestycji i nowych mieszkań w Poznaniu. Na pierwotnym rynku nieruchomości króluje różnorodność, dlatego sporą popularnością cieszą się zarówno nowe mieszkania w Poznaniu zlokalizowane na wolnych terenach na obrzeżach miasta, jak i pojedyncze bloki lokowane w niewielkich wolnych przestrzeniach w ścisłym centrum miasta.

Do najpopularniejszych obecnie dzielnic, w których powstają nowe inwestycje należą: na północy miasta – Naramowice, Morasko; w centrum – Jeżyce, Grunwald, Wilda, na południu – Nowe Miasto, w szczególności Rataje, Starołęka czy okolice jeziora Maltańskiego.

W Poznaniu znajduje się wiele nowych mieszkań, które zasługują na uwagę, jednak trudno wymienić jest wszystkie najgorętsze lokalizację, ponieważ każdy przyszły lokator ma nieco inny gust i szuka w swoim wymarzonym mieszkaniu czegoś innego.

Na szczególną uwagę, ze względu na styl, w którym zbudowano osiedle oraz doskonałą lokalizację zasługują: Osiedle NoveOlendry na Naramowicach, łączące nowoczesność z tradycją; Trójpole w Dzielnicy Winiary, czyli osiedle ze wspaniałymi zielonymi ogrodami na dachach bloków; Grunwald 2, czyli nowe i przestronne mieszkania przy ul. Świerzawskiej w pobliżu Stadionu Lecha oraz ST_ART Piątkowo czyli osiedle zaprojektowane dla młodych zafascynowanych kulturą i architekturą.

Najlepsze miejsce na zakup nowego mieszkania w Poznaniu

Już od kilku lat ogromną popularnością na mapie Poznania cieszy się dzielnica Naramowice. To wyjątkowe miejsce pełne pozytywnej energii, historii i tradycji otoczone jest ogromną ilością zieleni. Na Naramowicach wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a cała dzielnica jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. Nowe mieszkania w Poznaniu sprzedają się najlepiej właśnie w Naramowicach, dlatego jeśli szukasz dużego wyboru mieszkań z rynku pierwotnego, powinieneś swoją uwagę zwrócić właśnie na północną część miasta Poznania.

Jeśli zainteresowały Cię opisywane tutaj nowe mieszkania w Poznaniu, to koniecznie zapoznaj się z ofertą dewelopera odpowiedzialnego za realizację osiedla Nove Olendry w Poznaniu na Naramowicach: noveolendry.pl. Nove Olendry to niepowtarzalna inwestycja, która łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. To niepowtarzalne miejsce na mapie Poznaniu, w którym po prostu chce się zamieszkać. Sprawdź ofertę i wybierz swoje wymarzone mieszkanie już teraz!

 

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Z enerad.pl związana jest od prawie 10 lat - od samego początku współpracy specjalizuje się w tematach związanych z prądem i gazem. W ostatnich latach rozszerza swoją wiedzę w temacie odnawialnych źródeł energii oraz transformacji energetycznej w Polsce, jak i na świecie. Nieustannie rozwija się w SXO oraz marketingu internetowym. Uwielbia psy, dobre kino, historię oraz czytanie książek.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments