Od 1 stycznia 2016 roku Enea zmniejsza liczbę BOK-ów – sprawdź, które placówki zostaną zamknięte!

5 /5
(Ocen: 1)

Enea stawia na nowoczesne rozwiązania i formy komunikacyjne, w związku z tym od wielu miesięcy zmienia sposoby korzystania ze swoich usług. Jednym z rezultatów wdrażania nowych kanałów jest rezygnacja Enei z kilku BOK-ów w całym kraju.

Od 1 stycznia 2016 roku kolejne zmiany czekają na odbiorców Enei – firma chce zrezygnować z Biur Obsługi Klienta zlokalizowanych w Opalenicy, Międzyzdrojach, Żninie, Wałczu oraz Chodzieży. Nie powinno to jednak martwić użytkowników Enei z tych miejscowości, ponieważ firma przygotowała dla nich dwa, znacznie wygodniejsze kanały komunikacji – elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) oraz infolinię (numer: 611 111 111). Bez stania w długich kolejkach i bez wychodzenia z domu będziemy mogli załatwić praktycznie każdą sprawę np. wyjaśnić niezapłacone faktury, zmienić dane kontaktowe, podpisać umowę, przepisać licznik, podać stan licznika.

Jednak Enea nie rezygnuje również z tradycyjnych form komunikacji z klientami i w związku z tym w Poznaniu do CH Malta zostanie przeniesiony BOK z innej lokalizacji w mieście. Wszystkie sprawy będzie można załatwić aż 7 dni w tygodniu i to w bardzo przystępnych godzinach – od poniedziałku do soboty BOK będzie czynny od 10:00 do 22:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00. Jest to bardzo duży plus, gdyż większość BOK-ów czynnych jest do godziny 17:00, wtedy kiedy akurat większość z nas kończy pracę 🙂

Pamiętajcie również, że zmiany wdrażane w Enei mogą być wykorzystywane przez nieuczciwych przedstawicieli lub oszustów, dlatego warto, żebyście zapoznali się z kilkoma ważnymi artykułami:

Update z 29.12.2015 r.
UWAGA: W związku z opóźnieniem we wdrażaniu eBOK, placówki w Opalenicy, Międzyzdrojach, Żninie, Wałczu oraz Chodzieży będą działały do końca lutego 2016 roku. Więcej informacji na temat opóźnień z eBOK: eBOK Enea z opóźnieniem.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments