fotowoltaika dom oferta od firmy

Oferta PGE dla prosumentów – fotowoltaika dla domu

Niedawno prezentowaliśmy Wam produkt firmy Tauron dla prosumentów, dzisiaj przedstawiamy Wam ofertę „Energia przyszłości” PGE Obrót S.A. Jeśli zastanawiacie się, czy ta propozycja jest dla Was, to zapoznajcie się z naszym artykułem.

Fotowoltaika - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ
Spis treści - Czego dowiesz się z tego artykułu?
  1. Dla kogo oferta PGE?
  2. Panele słoneczne dla domu

Dla kogo oferta PGE?

„Energia przyszłości” to oferta skierowana do obecnych, jak i nowych klientów PGE Obrót S.A., którzy są odbiorcami taryf G1x (taryfa G11, taryfa G12, taryfa G12w, taryfa G12n) i są przyłączeni do PGE Dystrybucji. Produkt został przygotowany przy współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska S.A i spółką zależną BOŚ Ekosystem Sp. z o.o. Oferta dostępna jest od 04.08.2015 roku do 31.12.2015 roku – oczywiście firma zastrzega sobie prawo do skrócenia okresu obowiązywania produktu. Co otrzymamy w ramach „Energii przyszłości”?

Panele słoneczne dla domu

Oferta PGE to trzy pakiety do wyboru:

  • pierwszy pakiet z programem „Prosument” obejmuje: fotowoltaikę, jej serwis i ubezpieczenie; kredyt na sfinansowanie realizacji o oprocentowaniu na poziomie 1 proc. w skali roku wraz z dofinansowaniem 40% wartości inwestycji ze środków NFOŚiGW i rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym do obsługi kredytu;
  • drugi pakiet obejmuje: instalacje fotowoltaiczną, jej serwis oraz ubezpieczenie; kredyt komercyjny na sfinansowanie realizacji oraz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy do obsługi kredytu;
  • trzeci pakiet obejmuje: instalację fotowoltaiczną, jej serwis oraz ubezpieczenie; rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy do obsługi kredytu.

Z oferty nie mogą skorzystać odbiorcy, którzy: posiadają przedpłatowe układy pomiarowo-rozliczeniowe, mają zaległe zobowiązania wobec przedsiębiorstw energetycznych oraz znajdują się w rejestrze dłużników.

Oferta "Energia przyszłości" obejmuje również dobór, wykonanie projektu technicznego, montaż oraz opiekę nad procesem przyłączenia instalacji, a także zakup energii – cena za kWh prądu jest zgodna z taryfą zatwierdzoną dla grup taryfowych G1x.

Jeśli chcecie skorzystać z oferty PGE, to na początku powinniście skontaktować się z firmą – możecie udać się do BOK-u PGE lub zadzwonić na dedykowaną linię Contact Center.

Uwaga: aktualna oferta firmy znajduje się: Fotowoltaika PGE – opinie i recenzja.

Fotowoltaika - Bezpłatne Porównanie Ofert: najlepsze 3 oferty dla Ciebie

OKREŚL PARAMETRY
PORÓWNAJ OFERTY
WYBIERZ NAJLEPSZĄ
Komentarze dołącz do rozmowy
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gucek
gucek
2016-10-24 15:29

no dobra 2015 r mamy już dawno za sobą… a co 2016 i 2017r ?