Pakiet Asystent – usługi dodatkowe od Enei dla klientów biznesowych

5 /5
(Ocen: 1)

Enea rozszerzyła swoją ofertę o pakiet usług dodatkowych dla nowych i obecnych klientów. Pakiet Asystent to bezpłatne usługi informacyjne, concierge, czy organizacja specjalisty, a także programy rabatowe oraz oferty specjalne.

Założeniem Pakietu Asystent jest wsparcie klientów biznesowych z terenu całego kraju – nowych lub już tych korzystających z ofert na zakup prądu Enei. Przystąpienie do programu wiąże się z dostępem do wielu korzyści. Przede wszystkim, zupełnie za darmo będziemy mogli skorzystać z:

  • usług informacyjnych – obejmują one m.in. udzielanie informacji technicznych; udzielanie danych teleadresowych oddziałów banków; udzielanie informacji w przypadku zagubienia dokumentów; udzielanie informacji komunikacyjnych;
  • usług typu concierege – obejmują one m.in. rezerwację hoteli, SPA, obiektów konferencyjnych; dowóz paliwa; umówienie przeglądu samochodu; organizację wyjazdów integracyjnych;
  • organizacji specjalisty – obejmują one m.in. serwis klimatyzacji, serwis IT, czy pomoc elektryka, hydraulika, ślusarza.

Program obejmuje również Program Rabatowy, czyli pakiet zniżek oraz upustów na towary oraz usługi oferowane przez Partnerów Programu. Dokonując zakupów wystarczy, że okażemy aktywną kartę Pakietu Asystent. To jednak nie koniec korzyści wynikających z przystąpienia do programu.

Dzięki karcie będziemy mogli korzystać z ofert specjalnych – limitowanych, z dodatkowym profitem produktów. Ponadto, w ramach tej opcji otrzymamy od razu, bez dodatkowych opłat, Ubezpieczenie Assistance. Świadczenie obejmuje organizację oraz pokrycie kosztów interwencji: hydraulika, elektryk, informatyka oraz serwisanta w miejscu prowadzenia naszej działalności.

Według nas program Pakiet Asystent może pomóc każdemu przedsiębiorcy w stawianiu czoła codziennym trudnościom. Niestety, nadal nie podoba nam się to, że Enea ukrywa ceny za stawkę 1 kWh / 1 MWh dla klientów biznesowych. Nadal nie rozumiemy powodów dlaczego na taki krok zdecydował się taki energetyczny gigant, ale mamy nadzieję, że niedługo się to zmieni 🙂

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Specjalizuje się w tematach związanych z branżą energetyczną. Interesuje się również finansami, rynkiem nieruchomości oraz marketingiem internetowym. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments