PGE Obrót udostępniło za darmo stacje energii na lotnisku Chopina

0 /5
(Ocen: 0)

Nie ma w podróży nic gorszego, niż rozładowany smartfon, chyba każdy z nas zdążył się już o tym przekonać 🙁 Dlatego cieszyć może informacja, że PGE Obrót uruchomiła 6 bezpłatnych stacji z energią, które znajdują się w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie.

Rocznie lotnisko Chopina w Warszawie odwiedza około 10,5 mln ludzi i nie chcemy myśleć, ilu podróżujących z powodu rozładowanego telefonu nie mogło odpowiedzieć na e-maile, czy skontaktować się z najbliższymi… Na szczęście w ramach kampanii PGE „Zapewniamy energię”, na lotnisku uruchomiono stacje energii dla pasażerów w hali odlotów – obiekty znajdują się w widocznych miejscach, więc na pewno je znajdziecie 🙂

Każda udostępniona stacja to cztery stanowiska do ładowania – dwa przewodowe wyposażone w odpowiednie wtyczki oraz dwa bezprzewodowe (indukcyjne). Przy stanowiskach bezprzewodowych wystarczy położyć telefon na specjalną matę wyposażoną w płytkę indukcyjną. Z pewnością taka technologia ułatwi niejednemu pasażerowi życie.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments