Pierwszy, niezależny ranking najlepszych sprzedawców prądu i gazu w Polsce

odznaka: Fair Sprzedawca - enerad.plZ wielką dumą, prezentujemy dzisiaj stworzony specjalnie dla Was pierwszy, niezależny ranking sprzedawców prądu i gazu w Polsce!!! Eneradowy ranking „Fair sprzedawca – enerad.pl” będzie od dziś dostępny na naszej stronie internetowej.

To Wy jesteście pomysłodawcami rankingu Fair Sprzedawca – enerad.pl!!!

Od dłuższego czasu na naszym portalu pojawiają się niepokojące informacje odnośnie wątpliwych praktyk niektórych sprzedawców prądu i gazu. Pomimo zgłaszania spraw odpowiednim organom, nieuczciwe praktyki nie są skutecznie eliminowane, co więcej ich częstotliwość nasila się. Dlatego postanowiliśmy razem z Wami stworzyć zestawienie sprzedawców prądu i gazu, którym można zaufać.

Jak działa ranking najlepszych sprzedawców prądu i gazu w Polsce?

W naszym rankingu wyróżniamy dziesięciu najlepszych sprzedawców energii w Polsce. Miejsce w rankingu jest naszą subiektywną oceną, która poparta jest rzetelną, dokładną analizą. Najważniejszą częścią rankingu jesteście Wy sami!!! W znacznym stopniu uwzględniamy Wasze oceny i komentarze. Oprócz bardzo ważnego kryterium, jakim jest cena za prąd i gaz sprawdzamy również, jakość obsługi klienta, przejrzystość umów, sposób i rozwiązywania sporów oraz pozyskiwania klientów.

Ranking Fair Sprzedawca – enerad.pl będzie aktualizowany, co kwartał. W tym czasie dokładnie będziemy analizować zmiany na rynku prądu i gazu w Polsce. Liczymy również na Waszą aktywność w ocenach i komentarzach. Pomóżmy razem podnieść, jakość usług energii w Polsce i wyeliminować złe praktyki sprzedawców.

Miejsce w rankingu Fair Sprzedawca – enerad.pl w głównej mierze zależy od Was

Tak jak pisaliśmy powyżej, to Wy jesteście główną i najważniejszą częścią rankingu Fair Sprzedawca – enerad.pl. Gorąco liczymy na Wasze opinie i komentarze. Tylko wspólnymi siłami możemy zmienić rynek energii w Polsce. Dzielcie się z swoimi doświadczeniami. Przedstawcie nam swoje zdanie odnośnie sprzedawców i usług, z których korzystacie. Doradzajcie bądź odradzajcie innym. Jeżeli macie ciekawe pomysły jak poprawić jakość usług rynku energetycznego piszcie. Enerad otwarty jest na nowe innowacyjne projekty!!!

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie i rankingi z branży finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *