ranking najlepszych sprzedawców prądu i gazu w kraju

Pierwszy, niezależny ranking najlepszych sprzedawców prądu i gazu w Polsce

Z wielką dumą, prezentujemy dzisiaj stworzony specjalnie dla Was pierwszy, niezależny ranking sprzedawców prądu i gazu w Polsce!!! Eneradowy ranking „Fair sprzedawca – enerad.pl” będzie od dziś dostępny na naszej stronie internetowej.

To Wy jesteście pomysłodawcami rankingu Fair Sprzedawca - enerad.pl!!!

Od dłuższego czasu na naszym portalu pojawiają się niepokojące informacje odnośnie wątpliwych praktyk niektórych sprzedawców prądu i gazu. Pomimo zgłaszania spraw odpowiednim organom, nieuczciwe praktyki nie są skutecznie eliminowane, co więcej ich częstotliwość nasila się. Dlatego postanowiliśmy razem z Wami stworzyć zestawienie sprzedawców prądu i gazu, którym można zaufać.

Jak działa ranking najlepszych sprzedawców prądu i gazu w Polsce?

W naszym rankingu wyróżniamy dziesięciu najlepszych sprzedawców energii w Polsce. Miejsce w rankingu jest naszą subiektywną oceną, która poparta jest rzetelną, dokładną analizą. Najważniejszą częścią rankingu jesteście Wy sami!!! W znacznym stopniu uwzględniamy Wasze oceny i komentarze. Oprócz bardzo ważnego kryterium, jakim jest cena za prąd i gaz sprawdzamy również, jakość obsługi klienta, przejrzystość umów, sposób i rozwiązywania sporów oraz pozyskiwania klientów.

Ranking Fair Sprzedawca – enerad.pl będzie aktualizowany, co kwartał. W tym czasie dokładnie będziemy analizować zmiany na rynku prądu i gazu w Polsce. Liczymy również na Waszą aktywność w ocenach i komentarzach. Pomóżmy razem podnieść, jakość usług energii w Polsce i wyeliminować złe praktyki sprzedawców.

Miejsce w rankingu Fair Sprzedawca – enerad.pl w głównej mierze zależy od Was

Tak jak pisaliśmy powyżej, to Wy jesteście główną i najważniejszą częścią rankingu Fair Sprzedawca - enerad.pl. Gorąco liczymy na Wasze opinie i komentarze. Tylko wspólnymi siłami możemy zmienić rynek energii w Polsce. Dzielcie się z swoimi doświadczeniami. Przedstawcie nam swoje zdanie odnośnie sprzedawców i usług, z których korzystacie. Doradzajcie bądź odradzajcie innym. Jeżeli macie ciekawe pomysły jak poprawić jakość usług rynku energetycznego piszcie. Enerad otwarty jest na nowe innowacyjne projekty!!!

Komentarze dołącz do rozmowy
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments