PLATEN.pl – portal branży energetycznej

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

20 maja 2009 r. – Rusza interaktywny portal dla środowiska firm energetycznych PLATEN.pl. Będzie on służył nie tylko wymianie informacji, ale również prowadzeniu biznesu on-line. To pierwsza w Polsce platforma tego typu dla branży energetycznej.

Portal jest dedykowany firmom wykonawczym, podwykonawczym, specjalistom oraz innym podmiotom branży energetycznej południowo-zachodniej Polski. Zawiera aktualne przetargi, zamówienia, a także rozbudowaną bazę wiedzy na tematy związane z energetyką: nowości z branży, regulacje prawne, wypowiedzi ekspertów, ciekawostki. Platen.pl to również baza ofert pracy z możliwością aplikowania on-line.
Zadaniem platformy jest integracja środowiska firm energetycznych w Polsce, usprawnienie przepływu informacji dotyczących przetargów i zleceń oraz ułatwienie współpracy między partnerami.
Wszystkie funkcje i możliwości platformy będzie można poznać 20 maja podczas premierowego pokazu na Targach Energetycznych Expo Power w Poznaniu.
Inicjatorem i fundatorem portalu jest wrocławskie środowisko energetyczne, wspierające integrację i rozwój rynku energetycznego w regionie południowej Polski. To kolejny po Naszej -Klasie, Ceneo, Money.pl czy Cire.pl innowacyjny portal wrocławski, który udowadnia, że miasto to zasługuje na miano rodzimej technopolii.
Szczegóły dotyczące portalu oraz oficjalnego otwarcia są dostępne pod adresem

Najnowsze aktualności / recenzje

Dodaj komentarz