PLATEN.pl – portal branży energetycznej

20 maja 2009 r. – Rusza interaktywny portal dla środowiska firm energetycznych PLATEN.pl. Będzie on służył nie tylko wymianie informacji, ale również prowadzeniu biznesu on-line. To pierwsza w Polsce platforma tego typu dla branży energetycznej.

Portal jest dedykowany firmom wykonawczym, podwykonawczym, specjalistom oraz innym podmiotom branży energetycznej południowo-zachodniej Polski. Zawiera aktualne przetargi, zamówienia, a także rozbudowaną bazę wiedzy na tematy związane z energetyką: nowości z branży, regulacje prawne, wypowiedzi ekspertów, ciekawostki. Platen.pl to również baza ofert pracy z możliwością aplikowania on-line.
Zadaniem platformy jest integracja środowiska firm energetycznych w Polsce, usprawnienie przepływu informacji dotyczących przetargów i zleceń oraz ułatwienie współpracy między partnerami.
Wszystkie funkcje i możliwości platformy będzie można poznać 20 maja podczas premierowego pokazu na Targach Energetycznych Expo Power w Poznaniu.
Inicjatorem i fundatorem portalu jest wrocławskie środowisko energetyczne, wspierające integrację i rozwój rynku energetycznego w regionie południowej Polski. To kolejny po Naszej -Klasie, Ceneo, Money.pl czy Cire.pl innowacyjny portal wrocławski, który udowadnia, że miasto to zasługuje na miano rodzimej technopolii.
Szczegóły dotyczące portalu oraz oficjalnego otwarcia są dostępne pod adresem

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie i rankingi z branży finansowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *