Plus: prąd dla klientów biznesowych

0 /5
(Ocen: 0)

Plus to firma znana ze swojej działalności w branży telekomunikacyjnej – dzisiaj spółka wkroczyła w świat energetyki ze swoją ofertą skierowaną do klientów biznesowych.

Firma Plus to rozpoznawalna marka na polskim rynku telekomunikacji, która obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Teraz spółka postawiła sobie nowe wyzwanie i rozpoczęła działalność w branży energetycznej. Oferta skierowana jest na razie tylko do odbiorców biznesowych, ale możliwe jest, że Plus już niedługo swoje energetyczne usługi zaproponuje odbiorcom z taryfy G.

Prąd od Plusa skierowany jest do małych jak i dużych firm. Jak czytamy w komunikacie spółki – oferta jest zindywidualizowana i dopasowana do potrzeb określonego klienta. Przedsiębiorca, który będzie chciał zmienić dotychczasowego sprzedawcę może liczyć na to, że wszystkie formalności związane ze zmianą dostawcy przeprowadzi Plus. Oferta firmy wyróżnia się także opieką dedykowanego Przedstawiciela Handlowego oraz gwarancją stałej ceny za prąd podczas trwania umowy. Ponadto dodatkowych korzyści mogą spodziewać się przedsiębiorcy, którzy korzystają już z innych usług Plusa.

(źródło: Plus)

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments