Ponad 90 tys. odbiorców Energetycznego Centrum

Twoja ocena

Ocena: 0
(ilość ocen: 0)

energetyczne-centrum-slideEnergetyczne Centrum to niezależny sprzedawca, który swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Na koniec 2013 roku spółka obsługiwała ponad 90 tys. odbiorców.

Według danych podanych przez Energetyczne Centrum, na jej usługi najczęściej decydują się klienci indywidualni. Spółka dociera do nich poprzez sprzedaż door-to-door, czyli konsultanci bezpośrednio odwiedzają potencjalnych odbiorców.

– Kanał sprzedaży bezpośredniej jest z powodzeniem wykorzystywany przez wiele firm od lat, w tym również przez duże koncerny. Możliwość zawarcia umowy we własnym domu jest wygodna dla klienta, nie wymaga pośpiechu, daje czas na wytłumaczenie wątpliwości w obszarze zmiany sprzedawcy prądu i wyjaśnienie oferty – komentuje Grzegorz Bruski, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Energetycznego Centrum.

W 2014 roku spółka chce zdobyć jeszcze więcej klientów, a przekonać ich do zmiany sprzedawcy mają m.in. dodatkowe produkty. Przypomnijmy tylko, że Energetyczne Centrum swoim klientom oferuje Kartę Korzyści, dzięki której otrzymujemy zniżki na różne usługi.

(źródło: wnp.pl)

Najnowsze aktualności / recenzje

Dodaj komentarz