Porównujemy i doradzamy już nie tylko w energii!

5 /5
(Ocen: 2)

Gdy w 2008 roku tworzyliśmy enerad.pl przyświecała nam misja: dostarczania rzetelnych informacji, dzięki którym odbiorcy energii nie tylko znajdą najlepszą ofertę, ale również zdobędą wiedzę. Nasza idea od blisko 10 lat jest niezmienna, ale idziemy o kilka(!) kroków dalej i rozszerzyliśmy nasz serwis o dział finansowy! Zaskoczeni?

Finanse w enerad.pl – jak to możliwe?

Chyba nikt z Was, drodzy Użytkownicy, nie ma wątpliwości, że nasz serwis jest wiarygodnym medium informacji, o wysokiej jakości artykułach oraz unikalnych narzędziach (nieskromnie przypominamy np.: porównywarka cen prądu, porównywarka cen gazu). Branża energetyczna ma jeszcze przed nami wiele, wiele tajemnic, ale nasze doświadczenie i wiedzę postanowiliśmy, już teraz, wykorzystać w innych dziedzinach życia. Na tych polach, z którymi praktycznie codziennie, każdy z nas, ma do czynienia (to tak, jak z energią ;)).

Pomysł wspierania Was w finansach, zrodził się w głowach naszego zespołu dawno temu. Jak to możliwe? Obserwowaliśmy branżę finansową od dłuższego czasu i zauważyliśmy, że jest wiele analogii do rynku energetycznego. Wiedza na temat m.in. oszczędzania, kredytów nie jest taka, jak powinna być – nas to nie satysfakcjonuje i napędza do działania. Wiele osób nie wie np. na co zwrócić uwagę wybierając kredyt gotówkowy, jak oprocentowanie wpływa na koszt kredytu hipotecznego – generalnie: można by długo wymieniać. Po burzliwych rozmowach i długich analizach: podjęliśmy wyzwanie* i wkroczyliśmy w świat finansów!

*realizacja wyzwania, okazała się być długa i niełatwa – na szczęście obyło się bez krwi, potu i łez. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy, dzisiaj z dumą prezentujemy nasz dział finansowy!

Czego nie chcemy?

Na pewno nie chcemy być kolejną porównywarką kredytów gotówkowych, czy samochodowych. Zależy nam na tym, żeby dostarczać Wam wartościowe i rzetelne informacje. A jeśli efektem naszej pracy będzie to, że znaleźliście dobry kredyt, dopasowaną lokatę, to będziemy mieć duży powód do radości i jeszcze większą motywację do działania!

Nasz serwis to cenne źródło informacji z branży energetycznej i finansowej!

Co znajdziecie w dziale finansowym?

Świat finansów jest zawiły:) Jest wiele produktów, wiele podmiotów i wiele znaków zapytania. By uszeregować wiedzę i dostarczyć rzetelne informacje, na sam początek wybraliśmy siedem produktów finansowych:

Są to wszystkie produkty, z którymi większość z Was (no i nas, zespołu enerad.pl) miała w swoim życiu przyjemność:) Dla każdego działu przygotowaliśmy: rankingi ofert oraz poradniki. Oczywiście, to co prezentujemy dzisiaj, to nie koniec – to dopiero początek! Wszystkie kategorie będziemy rozwijać o kolejne wartościowe informacje.

Kto nas wspiera merytorycznie?

Dobrze wiecie, że wyróżniającą nas cechą jest: transparentność działania. Nic przed Wami nie ukrywamy, a często bez ogródek wykładamy kawę na ławę. I tak jest, i w tym przypadku. Szczerze przyznajemy, że nie jesteśmy geniuszami w każdej dziedzinie życia (chociaż bardzo byśmy chcieli). Część naszych artykułów była współtworzona przy współpracy ze specjalistami z rynku finansów – tak, chcemy Wam dostarczać tylko najlepsze treści. Również przygotowując nasze rankingi, opieraliśmy się na rzetelnych i aktualnych zestawieniach. Dzięki i liczymy na dalszą oraz owocną współpracę 😉

Teoretycznie, ta aktualność mogłaby mieć jakieś 300 stron, ale zamiast dalej rozpisywać się o naszej misji, realizacji projektu. To wolimy tutaj postawić kropkę i poświęcić czas na opracowanie kolejnego, ważnego i wartościowego artykułu, bo w enerad.pl chcemy Wam: ENERGETYCZNIE DORADZAĆ!

Pozdrawiamy energetycznie

Zespół enerad.pl

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Specjalizuje się w tematach związanych z branżą energetyczną. Interesuje się również finansami, rynkiem nieruchomości oraz marketingiem internetowym. Oprócz tego fascynuje ją historia Wielkich Mogołów. Uwielbia psy, Moto GP, kino indyjskie i przedwojenne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments