Pożyczki dampozyczke.pl: SMS za 30 zł – nasza opinia

4.33 /5
(Ocen: 45)

Pożyczki dla zadłużonych, bez sprawdzania baz, dostępne wysokie kwoty (hura!), a przy tym niskie RRSO, brzmi zbyt pięknie, prawda? Ale taka oferta od dampozyczke.pl ostatnio wyświetliła mi się na Facebook’u. Grzech nie skorzystać, więc postanowiłam skorzystać i jestem w plecy. Na szczęście tylko nieco ponad 30 zł…


Zapraszam do mojego nowego artykułu z 26.03.2020: Pożyczka i koronawirus – oferta specjalna dampozyczke.pl.


Pożyczki dampozyczke.pl – krok po kroku

Poniedziałkowe popołudnie, przeglądam sobie Facebook’a i w oczy rzuca mi się reklama strony dampozyczke.pl:

dampozyczke.pl - profil na Facebooku

źródło: Facebook – Fanpage: Dampozyczke.pl – Udzielę Pożyczki

Sami przyznacie, że pożyczka pozabankowa jest kusząca, w szczególności, że “Akceptowane są wszystkie wnioski do 25000 zł”. Wspaniałość oferty potwierdza też rzesza komentatorów:

dampozyczke.pl - komentarze pod postem

źródło: Facebook – Fanpage: Dampozyczke.pl – Udzielę Pożyczki

Moją uwagę zwróciły też strasznie niskie koszty pożyczki na raty – np. Pani Teresa (która jeszcze pojawi się w moim artykule) pożyczyła 25.000 zł na 100 miesięcy i ma ratę na poziomie 275 zł – po nieco 8 latach będzie musiała oddać tylko 27.500 zł! Nawet kredyty gotówkowe nie są tak korzystne! Dla przykładu sprawdziłam kredyt w mBank – możemy pożyczyć 25.000 zł na okres maksymalnie 96 miesięcy, a rata wyniesie 399 zł, całkowity koszt kredytu to: 13.321,50 zł – RRSO 12,10%:

źródło: mBank.pl

W dampozyczke.pl łączny koszt to tylko 2.500 zł! Różnica kolosalna. Po co iść zatem do banku? Gdzie jest haczyk? Czy opinie zadowolonych klientów powinny uśpić naszą czujność?

Otóż, od razu powinna nam się zapalić czerwona lampka, bo cała oferta jest zbyt piękna, by była prawdziwa.

Postanowiłam przeprowadzić dochodzenie ;), załóżmy, że oferta wydała mi się tak super atrakcyjna, że nie zważając na zagrożenia, postanowiłam z niej skorzystać. Co dalej?

Po naciśnięciu w post reklamowy na Facebook’u, zostałam przekierowana na stronę dampozyczke.pl, a moim oczom od razu ukazał się kalkulator pożyczki oraz górnolotne hasła:

dampozyczke.pl - strona główna

źródło: dampozyczke.pl

Za pomocą kalkulatora pożyczki można wybrać kwotę oraz okres spłaty, nie ma natomiast informacji jakiej wysokości będzie RRSO pożyczki. Nie zniechęca mnie to i naciskam przycisk “Złóż wniosek” i wyskakuje mi okienko z informacją o płatnym SMS:

dampozyczke.pl - formularz na kod SMS

źródło: dampozyczke.pl

Muszę wysłać SMS za 30,75 zł i oczekiwać 25 minut na połączenie z inwestorem (???). Tak też zrobiłam:

SMS od dampozyczke.pl

źródło: screen z mojego telefonu

Po wpisaniu kodu, uzupełniłam formularz, o dziwo we wniosku nie trzeba było podać numeru PESEL czy serii i numeru dowodu osobistego:

dampozyczke.pl - wniosek o pożyczkę

źródło: dampozyczke.pl – wniosek

Przy formularzu jest też, przynajmniej dla mnie, jakaś niezrozumiała zgoda:

wniosek o pożyczkę w dampozyczke.pl

źródło: dampozyczke.pl – wniosek

Zagadka tej zgody wyjaśni się po zajrzeniu w Regulamin:

Z chwilą złożenia oferty telefonicznej pożyczki lub kredytu użytkownik traci możliwość odstąpienia od umowy.

Czyli co? Czy to znaczy, że jak ktoś do mnie teraz zadzwoni, przedstawi ofertę (na przykład: pożyczka na 25.000 złotych, mam ją oddać w 5 lat, a całkowity koszt to powiedzmy 50.000 zł) to… to nie mogę odstąpić od umowy???

Warto podkreślić: zapis jest niezgodny z polskim prawem – możliwość odstąpienia od pożyczki (również pozabankowej) reguluje ustawa o Kredycie konsumenckim. Zawsze mam prawo odstąpić od zawartej umowy pożyczki i to bez podawania przyczyny.

Ok, załóżmy, że się nie zniechęciłam powyższym zapisem. Co dalej? Wysłałam wniosek. Czas oczekiwania na kontakt z inwestorem to 25 minut.

Minęło 25 minut, godzina, 3 godziny i nikt nie zadzwonił… Patrzę jeszcze raz w komentarze i np. Pani Teresa pieniądze miała po 30-45 minutach, Pani Danuta w niecałą godzinę. A ja? Nie mam ani 30 zł, ani pieniędzy z pożyczki. Co poszło nie tak?

Dampozyczke.pl nie da Ci pożyczki?

Generalnie można byłoby w tym temacie napisać całą książkę, bo machina dampozyczke.pl działa bardzo sprawnie – firma XULOCK Sp. z. o. o. (podmiot przedstawię bliżej w dalszej części artykułu), bardzo dobrze opracowała plan działania. Dampozyczke.pl to strona internetowa, profil na Facebook’u i rzesza zadowolonych, choć nieistniejących pożyczkobiorców.

Zadowoleni klienci dampozyczke.pl

Na początek przyjrzałam się zadowolonym pożyczkobiorcom pod postem reklamowym – sprawdziłam ich profile na Facebook’u i dosłownie parę sekund później miałam pewność, że to boty, które mają całkiem zręcznie prowadzone profile. Przyjrzyjmy się przykładowo wcześniej wspomnianej Pani Teresie. Sprawia wrażenie miłej seniorki, niestety jest to bot, wykorzystywany do potwierdzania wiarygodności oferty pożyczki. Pod jednym z neutralnych postów na tablicy Pani Teresy, jakiś użytkowników zostawił screen z jej komentarzem, polecającym pożyczkę z końca sierpnia:

dampozyczke.pl - komentarz pod postem na Facebooku

źródło: Facebook – profil Pani Teresy

A warto tutaj przypomnieć, że Pani Teresa, pod widzianym przeze mnie postem reklamowym,  przyznaje, że “dzisiaj” (tj. 10.09.2018) zaciągnęła pożyczkę na 25 tys. zł – znowu!? Oczywiście jest to niemożliwe.

Ale to nie koniec przygód z botami, bo dzięki Pani Teresie oraz innym komentatorom, trafiłam na kolejne fanpage, które kierują na stronę dampozyczke.pl:

Facebook - polubienia użytkownika

źródło: Facebook – konto bota

Facebook - polubienia użytkownika

źródło: Facebook – konto bota

Facebook - polubienia użytkownika

źródło: Facebook – konto bota

Są to fanpage, które powstały na koniec sierpnia / początek września, więc można się spodziewać, że już niedługo będą prowadzone działania promocyjne dla nich. Kto za tym stoi?

XULOCK Sp. z o.o. – administrator serwisów i fanpage’y

Za wszystkim stoi łódzka firma XULOCK Sp. z o.o. podstawową działalnością firmy jest: Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania (7022Z). O samej firmie w internecie jest bardzo niewiele, ale udało mi się wyśledzić inną stronę łódzkiej spółki, która również za swoje pośrednictwo pobiera opłatę nieco ponad 30 zł, jest to: https://pozyczki-prywatne.com – znalazłam również jeden artykuł przestrzegający przed ofertą pozyczki-prywatne.com.

Wróćmy do strony dampozyczke.pl, w której na pewno warto zajrzeć do regulaminu, by trochę rozjaśniło się nam w głowach, a przynajmniej mi. Firma zaznacza w regulaminie:

15. Serwis zajmuje sie pozyskiwaniem klientów, zainteresowanych usługami wymienionymi w punkcie 1 regulaminu, oraz przekazywaniem kontaktów tych klientów, do firmy Kancelaria Kredytowa “MONEY” Korneliusz Zagórski, która specjalistycznie zajmuje się przedstawieniem ofert pożyczkowych.
16. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę powstałą w związku z funkcjonowaniem niniejszego serwisu wyrządzoną z winy nieumyślnej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które powstały wskutek otrzymanych ofert pożyczek oraz kredytów, gdyż powyższe oferty są przekazywane przez partnerów, którzy prowadzą w tym zakresie działalność gospodarczą, a co za tym idzie posiadają niezbędne kwalfikacje do składania ww. ofert.

Czyli de facto dampozyczke.pl nie jest firmą pożyczkową a pośrednikiem. Według regulaminu nasze zapytanie zostaje przekazane do partnerów, w tym przypadku jest to elbląska Kancelaria Kredytowa “Money” Korneliusz Zagórski – firma widnieje w KNF w Rejestrze pośredników kredytowych. Ponadto, prowadzi ona stronę iszybkakasa.pl. I to z jej strony zabrakło kontaktu, a może nie dostała mojego formularza?

Kancelaria Kredytowa “Money” Korneliusz Zagórski – zadzwoniłam!

Trochę mnie bolała strata 30 zł, bo po 25 minutach zostałam z niczym, więc po ponad 4 godzinach pękłam i skontaktowałam się z Kancelarią Kredytową “Money” w celu uzyskania informacji, co dzieje się z moim wnioskiem? Po drugiej stronie słuchawki usłyszałam, że mój wniosek: “jeszcze nie dotarł”, co ciekawe nie zostałam poproszona o podanie swoich danych, które wprowadziłam do formularza. Dopytałam jeszcze w jakim czasie dochodzą wnioski – “zależy od szefa”. Serio? To za co zapłaciłam te 30 złotych?

Przecież równie dobrze mogłam wejść bezpośrednio na stronę iszybkakasa.pl i wybrać sobie odpowiednią ofertę. Miałabym 30 zł w kieszeni i w ciągu godziny zapewne pieniądze z pożyczki online. A tak musiałam przeszukać internet, by znaleźć numer do Kancelarii i zmarnować jeszcze czas, aby zadzwonić. Coś mi tu nie gra i wiecie czego się obawiam? Tego, że prawdopodobnie nikt, by się ze mną nie skontaktował po złożeniu wniosku w dampozyczke.pl. Zaznaczę znowu tutaj, że nikt z Kancelarii nie poprosił o moje dane, więc nawet nie wiedzą kto dzwonił, a to oznacza, że mój wniosek nadal nie dotarł (stan na 12.09, godzina 10:00).

Jednakże, sprawa skończyła się “szczęśliwie”, bo sama znalazłam pośrednika, ale do teraz nie wiem za co zapłaciłam 30 zł, bo usługa w podanym terminie nie została zrealizowana, nie otrzymałam również żadnej informacji o problemach z jej realizacją. Nie mam nic do tego typu serwisów pośredniczących, ale te najlepsze i wiarygodne działają zupełnie za darmo.

Została jeszcze jedna kwestia – koszty pożyczki. Czy są one faktycznie tak korzystne? Fikcyjna Pani Teresa chwaliła się, że pożyczając 25 tys. złotych na 100 miesięcy (ponad 8 lat!) ma ratę 275 zł. Łączny koszt to TYLKO 2.500 zł! A ja na co mogłam liczyć?

Podczas rozmowy telefonicznej z  Kancelarią “Money” zapytałam o pożyczkę 5.000 zł na 2 lata. Oferta: rata 396 zł, a łączny koszt to ok. 4.500 zł, razem musiałabym oddać 9.500 złotych. Czemu tak dużo? A może Pani Teresa i inni pożyczyli pieniądze od innego inwestora/partnera serwisu? Problem w tym, że jest tylko jedna partnerska firma udzielająca pożyczek. Także chyba na najlepsze oferty mogą liczyć tylko boty…

Jeszcze szybkie małe porównanie – gdybym np. w Wonga chciała pożyczyć 5.000 zł na 2 lata, to rata wyszłaby mi 251,47 zł, całkowity koszt to 1.035 zł (prowizja), więc łącznie oddałabym 6.035 zł.

Przestrzegam przed firmą dampozyczke.pl i innymi podmiotami firmy XULOCK

Za pośrednictwem strony dampozyczke.pl zdecydowałam się na kredyt pozabankowy i by móc złożyć wniosek oraz poznać oferty zapłaciłam 30 zł za specjalny kod. W ciągu 25 minut nie skontaktował się ze mną inwestor, nie przedstawiono mi żadnych ofert. Po ponad 4 godzinach oczekiwania sama interweniowałam u pośrednika. To wszystko budzi mój niepokój i stawiam sobie pytanie: a co by było, gdybym nie odszukała numeru i nie zadzwoniła? Praktycznie nie mam żadnej gwarancji, że kiedykolwiek ktoś by się ze mną skontaktował. Dałam jednak szansę firmie XULOCK i dopytałam się jeszcze – tym razem za pomocą mojego bota:) na Facebook’u, który nie jest mistrzem ortografii:) – czy faktycznie wnioski są rozpatrywane w ciągu 25 minut:

dampozyczke.pl - komentarz pod postem na Facebooku

źródło: Facebook – fanpage Dampozyczke.pl – Udzielę Pożyczki

Niestety, nie uzyskałam odpowiedzi, a mój komentarz został usunięty. Za to dzisiaj od rana (tj. 12.09.2018), pod postem promocyjnym, znowu pojawiło się kilkanaście komentarzy zadowolonych klientów, w tym również Pani Teresy (z 12.09.2019 z godziny 06:48), która tym razem zaciągnęła 20 tys. zł:

dampozyczke.pl - nowe komentarze pod postem na Facebooku

źródło: Facebook – fanpage Dampozyczke.pl – Udzielę Pożyczki

Niesamowite, prawda? Wracając do “mojej pożyczki”, to w ciągu ponad 4 godzin oczekiwania mogłabym zgłosić szkodę np. na policji, ale w Regulaminie widnieje zapis:

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę powstałą w związku zfunkcjonowaniem niniejszego serwisu wyrządzoną z winy nieumyślnej.

Co oznacza, że w praktyce byłoby mi też trudno udowodnić, że wniosek nie dotarł z winy umyślnej. Warto byłoby mi się szarpać o te 30 zł? Raczej nie. Jedyne, co by mi pozostało, to machnięcie ręką na stracone pieniądze. Tylko dla niektórych osób to aż 30 zł! Trzeba też pamiętać, że wykonywanie połączeń do Kancelarii “Money” to również dodatkowy koszt. Nie można też pominąć faktu działalności botów i przedstawiania przez nich nadzwyczaj korzystnych warunków pożyczkowych. Zastanawiająca jest też rola Kancelarii Kredytowej „Money” Korneliusz Zagórski, która widnieje w rejestrze KNF!!!

Ze swojej strony nie polecam usług firmy XULOCK – w ciągu ponad 4 godzin, bez żadnych opłat (30 złotych w kieszeni), zdążyłabym zaciągnąć z 10 razy pożyczkę – bez nerwów, o znacznie niższych kosztach.

Na koniec artykułu dodam tylko, że najbezpieczniej dla Was będzie niekorzystanie z usług firm, które pobierają opłaty przed wypłaceniem pożyczki! A jeśli potrzebujecie pieniędzy, to koniecznie zajrzyjcie do naszych rankingów – w naszych zestawieniach znajdziecie tylko rzetelne firmy, które nie pobierają opłat przed przyznaniem pożyczki:

Pożyczki chwilówki na raty bez BIK, KRD, ERIF, BIG – rankingi

Chwilówki – ranking szybkich pożyczek

Chwilówki na raty – ranking pożyczek na raty

Informacje o autorze

Agnieszka Fodrowska

Z enerad.pl związana jest od prawie 10 lat - od samego początku współpracy specjalizuje się w tematach związanych z prądem i gazem. W ostatnich latach rozszerza swoją wiedzę w temacie odnawialnych źródeł energii oraz transformacji energetycznej w Polsce, jak i na świecie. Nieustannie rozwija się w SXO oraz marketingu internetowym. Uwielbia psy, dobre kino, historię oraz czytanie książek.

Dodaj komentarz
guest
44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
4 maja 2020 13:18

To niewiarygodnie niskie oprocentowanie też wzbudziło mój niepokój i tak trafiłem na ten artykuł… 😉 Dziękuje za niego.

Magda
Magda
20 marca 2020 13:01

Właśnie zostałam oszukana trzeba coś z Tym zrobić jeżeli jest ktoś kto chce walczyć o zwrot swoich pieniędzy proszę napisać do mnie na maila może razem coś wymyślimy giemula.magdalena@o2.pl

Xxx
Xxx
19 marca 2020 14:51

Miałam taką samą sytuację że niby wyślij pieniądze i pożyczkę dostaniesz oszustwo jak nie wiem co się na to nabierać

Xyz
Xyz
21 listopada 2019 02:15

:to i tak że jakimś cudem udało.się Pani napisać lomentarz..?
Przecież na ich stronie na FB w ogóle nie ma opcji dodawania komentarzy. Są tylko te nieprawdziwe ustawione komentarze.

gość
gość
23 września 2019 22:01

Istnieje więcej firm działających w ten sam sposób, ale UOKIK zaczyna robić z tym porządek

cEZAR
cEZAR
21 września 2019 21:24

OSZUSTWO. NIE DAJCIE SIE W TO WCIAGNAC.

Paulina30
Paulina30
18 września 2019 11:46

Dziś weszłam na stronę pożyczki napisałam że jestem zainteresowana dostałam odpowiedź by złożyć wniosek. Następnie napisałam w komentarzu że to oszustwo i nie minęła chwilą a komentarz został usunięty a ja zablokowana. Co chwilę wchodzę na profil i widzę jak kolejni ludzie cieszą się z otrzymanych pożyczek. Co za podłe oszustwo!

Xyz
Xyz
21 listopada 2019 02:15
Odpowiedz do:  Paulina30

:to i tak że jakimś cudem udało.się Pani napisać lomentarz..?
Przecież na ich stronie na FB w ogóle nie ma opcji dodawania komentarzy. Są tylko te nieprawdziwe ustawione komentarze.

Dawid
Dawid
21 sierpnia 2019 15:27

Poszukiwacze okazji, którzy zawsze wszystko chcą mieć najtaniej i nie przepłacać zazwyczaj grubo przepłacają, są oszukiwani na jakości, albo w ogóle nie otrzymują usługi. Niestety – nie ma nic za free!

piter
piter
7 sierpnia 2019 18:11

” Dam pożyczkę ” to jedna wielka ściema. tak za wysłanie wniosku 30,- zł lżejszy człowiek. Wiem ,że można powiedzieć ,że ludzie sami robią się w konia ale jeśli ktoś jest w potrzebie to nie zawsze dokona dobrego wyboru co nie oznacza ,że można go oszukać
. Pytanie gdzie jest cyberpolicja?
Ja nie jestem fachowcem w tej dziedzinie ale myślę ,że w Policji jest wielu pracowników posiadających odpowiednią wiedze by takie ” gnidy” wyłapać i umieścić w stosownym miejscu.

Wasyl
Wasyl
21 maja 2019 15:16

Mają też konto na facebooku,dziwne że im FB strony nie zamknie.

Anka
Anka
22 kwietnia 2019 09:36

Wszystkie niewygodne komentarze usunięte z tego co widzę, pozatym sprawdziłam większość profilów, osób które zachwalają pożyczkę że tak szybko i bez problemu otrzymali, zaskakująco ubogie mają osie czasu na swoich profilach i mało zdjęć, jedna z pań dodała na swoim profilu coś w roku 2013 a następne dopiero w 2018, kolejna jak się zaręczyła w 1981 r to do dziś ma wpisane zaręczona , jedno wielkie oszustwo ???. Niestety jeszcze się znajdą naiwni którzy wyślą tego drogiego sms-a

Damiam
Damiam
3 kwietnia 2019 15:14

Hahahah dzisiaj zapytałem w komentarzu na FB czemu trzeba wysyłać SMS za 30 PLN. Mój komentarz po 2 min został usunięty ?

Konrad
Konrad
28 marca 2019 10:20

Dobrze, że tu trafilem bo już mialem wysylac sms. Zaoszcedze pieniadze i nerwy. Piszecie, ze każą zakladac konta z podeslanych linków. Pytacie dlaczego mogę to wyjasnic. Sprawa jest prosta na moje oko wspolpracuja z portalem m2m i jako promotorzy rozsylaja linki sponsorowane np do kont bankowych. Jesli zalozycie takie konto z ich linku otrzymuja za to prowizje. To wlasnie a nie udzielanie pozyczek jest ich główną działalnością na tym zarabiaja duże pieniądze a pozyczki to tylko przykrywka.

Kunegunda
Kunegunda
22 marca 2019 22:02

Czy ktoś poradzi , gdzie mozna dostać pozyczke bedac wpisanym do KRD?
Jestem w trudnej sytuacji i zalezy mi

Zarządca
Zarządca
24 marca 2019 10:09
Odpowiedz do:  Kunegunda

Warto zajrzeć np. https://enerad.pl/finanse/chwilowki/bez-bik-krd-big-erif-bez-baz-dla-zadluzonych/ – tutaj są firmy, które udzielają chwilówek bez sprawdzania KRD>

Olo
Olo
10 lutego 2019 08:32

Wiedziałem że to ściema. Kto normalny pisze komentarze o 7 rano że dostał pożyczkę od nich ? i że tanio – bujda.

Iwi
Iwi
6 lutego 2019 15:14

Heheh od 4 dni opserwoealam ta pozyczke . Pisza tam te same osoby a jak skomentowalam ze przeciez pani to pisze od 4 dni ze wziela pani 9tys to codziennie sie bierze pozyczke i zasmialam sie . Zostalam moment zablokowana ?hahaha oszusci

Dębicka Wioletta
Dębicka Wioletta
27 stycznia 2019 18:01

Nie jesteście sami. Ja tez uwierzylam ze w koncu skończą sie moje problemy. Wyslalam chyba ze 3 smsy po 30 zl dostalam odpowiedz ze mam otworzyc konto …otwarlam a jakże.Napisalam ze konto otwarte podalam nr konta w odpowiedzi dostalam ze mam zaaktywowac karte do bankomatu tez tak zrobilam.Wyslalam maila ze jest aktywne.Dostalam odpowiedz ze mam czekać na umowe no okej czekalam i nic.W koncu napisalam jaki jest czas oczekiwania na umowę gdyz wszystkie warunki spełniam i co ?
W odpowiedzi dostalam ze mam dokończyć skladanie wniosku wysylajac kolejnego smsa za 11 zl wyslalam a jakże…i co dostalam w odpowiedzi ? O tuż ze mam otworzyć konto z podanego linka.
No kurcze otwarlam konto z linka juz i mam otworzyc kolejne?
Napisalam chyba z 15 maili i do dzisiaj cisza co jakiś czas dostaje od nich maila ze pożyczka jest przyznana tylko brakuje mi konta i linki. No cóż kasy nikt nie zwróci a kolejnego konta nie mam zamiaru otwierać.I nic nie daje ze wysylam wiadomości do niby inwestora Macieja ze konto jest otwarte do pożyczki tylko pożyczki brak i wiecznie odpowiedz ze mam otworzyc konto.

Lila
Lila
3 kwietnia 2019 12:17
Odpowiedz do:  Dębicka Wioletta

Skoro nawet wysłowić się nie potrafisz to się nie dziw że Cię oszukali.. oni się dorabiają na takim ciemnogrodzie a Ty zakładasz konta i wysyłasz kolejne smsy mimo to, że nic to nie zmienia. Trzeba myśleć!!!! Ty tego nie robisz.

Kasia
Kasia
4 marca 2020 10:57
Odpowiedz do:  Dębicka Wioletta

Właśnie z osób chwalących “dam pożyczkę” każdy pisał, że pożyczki udział pan Maciej

Agnieszka
Agnieszka
17 stycznia 2019 11:54

Ja też dałam się nabrać a gdy opisalam to w komentarzu został on usunięty a ja zablokowana

Darek
Darek
14 stycznia 2019 22:41

Oszustwo nie dajcie się naciągnąć

AdamD
AdamD
30 grudnia 2018 11:39

Oszuści likwidują stare konta i zakładają nowe https://www.facebook.com/inwestorpozycza/

Elzbieta
Elzbieta
18 grudnia 2018 11:19

Mi tez wyslano taka informacje i czekam, czekam , czekam . Tez czyba pojde z tym nz policje .

adamus
adamus
8 grudnia 2018 17:05

witam każdy pisze że otrzymał pożyczkę w pół godziny bzdura mi napisali tak. Aby otrzymać pożyczkę prywatną ,należy założyć zupełnie darmowe konto z

jednego z podanych niżej linków:

e-konto.net.pl

Założenie konta przyspieszy wypłatę gotówki.

Proszę założyć konto i poinformować mnie ,gdy będzie ono aktywne.

Wyślę wtedy umowę i zrobię szybki przelew.
(umowa o konto musi być podpisana)

Joanna
Joanna
29 listopada 2018 12:33

Oszustów zlozylam wniosek zalozylam konto i nic do tej pory jezeli bd tak dalej zglosze to na policje

AdamD
AdamD
17 listopada 2018 06:59

Oszustwo jakich wiele na rynku, poszkodowani powinni zgłaszać sprawę na policję oraz do uokik@uokik.gov.pl, jak będzie wiele zgłoszeń to zajmą się nimi

Agnieszka
Agnieszka
9 listopada 2018 11:46

Ja pod postem wkleiłam link tego artykułu ku przestrodze innych i w momencie zostałam zablokowana a mój komentarz usunięty :-/

Mariusz
Mariusz
8 listopada 2018 15:35

Witam ja dziś dostałem e-mail od dam pożyczkę pl aby założyć konto w jednym z dwóch banków PKO lub Nestbank to wtedy przyśpieszy wypłatę pożyczki. I tu mnie zastanowiło po co skoro można pieniądze przelać na konto które posiadam. Coś mi mówi że to oszustwo. Jak ktoś miał coś takiego proszę o informację.

Ewelina górska
Ewelina górska
23 listopada 2018 10:00
Odpowiedz do:  Mariusz

Witam ja założyłam konto wysłałam wniosek i cisza

Ola
Ola
7 grudnia 2018 17:12
Odpowiedz do:  Mariusz

Albo piszą żeby założyć konto w BGŻ BNP PARIBAS.

Edyta
Edyta
6 lutego 2020 15:57
Odpowiedz do:  Ola

Też mi się wydawała ta strona podejrzana i napisałam chyba trzy wiadomości z zapytaniem dlaczego za wniosek musze zapłacić? Moje wiadomości były automatycznie usuwane

emjot
emjot
20 marca 2020 10:48
Odpowiedz do:  Edyta

Ludzie, oni jeszcze dodatkowo naciągają was żebyście zakładali konta “z polecenia”. Firma ma za to dodatkowe profity.

Szymon Siudak
Szymon Siudak
28 grudnia 2018 14:07
Odpowiedz do:  Mariusz

Ja miałem coś takiego i totalna cisza

Magdalena
Magdalena
30 stycznia 2020 13:21
Odpowiedz do:  Szymon Siudak

OSZUSTWO wysłałam 50 zł,i smsa za 30 zł cisza zablokowali mnie

Milka
Milka
21 lutego 2020 03:26
Odpowiedz do:  Magdalena

Ja w zeszłym tygodniu wysłałam też 50 zł i smsa za 32 złote i cisza do dzisiejszego dnia

Kasia
Kasia
4 marca 2020 10:53
Odpowiedz do:  Magdalena

Tez właśnie wysłałam przelew 29zl opłaty werfyfikacyjnej wysłałam kilka wiadomości, komentarzy i co? Komentarze usunięte, na fb zablokowana… Aż się boję. Bo jednak nr kotna mój mają…

jacek
jacek
20 października 2019 22:09
Odpowiedz do:  Mariusz

PANIE MARIUSZU ,U MNIE DOKLADNIE TAK SAMO TYLKO W M BANKU

Anonimowo
Anonimowo
21 marca 2020 17:12
Odpowiedz do:  Mariusz

Witam ja miałam przelew zrobić i wskoczyło mi na stronę i też że mam założyć konto w PKO a kasy dalej nie mam na swoim koncie

Natalia
Natalia
15 kwietnia 2020 14:41
Odpowiedz do:  Mariusz

Witam również przelałam kwotę daną 32.99 i co do pożyczki nie dostałam żadnej odpowiedzi a co chwilę się pojawiają zadowoleni niby na FB klijenci od firmy dampozyczke to jakieś oszustwo jeszcze wysyłają o ponowny przelew na 80 zł znalezieniu odpowiedniej oferty

agnieszka
agnieszka
31 października 2018 21:28

tez chcialam wzoac pozyczke z yej strony wyslalam 4 smsy po 30 zl i nic jestem mama 2 malych dzieci ktorr sama wychowuje niejest mi lekko chcialam splacic moich rodzicow i yesciowa za to mam rachunek na prawie 200 zl

Teo
Teo
30 maja 2019 13:58
Odpowiedz do:  agnieszka

Jaka jest logika w tym, żeby brać kredyt na spłatę kredytu u bliskich? Mnoży tylko Pani sobie zobowiązania, pogrążając się dalej w długach.

natokłade
natokłade
6 marca 2020 17:14
Odpowiedz do:  Teo

tak to jest jak sie głupi jest trzeba myśleć co sie robi pierwsze sprawdzić potem można coś kombinować a nie jak wyżej 4 sms wysyłać za 1 bym się już przynajmniej zorientował że coś nie tak.
to ja może podam numer konta i wyślijcie a dostaniecie 100000zł pożyczki za darmo ;D