Prąd dla domu od firmy Axpo – sprawdź nową ofertę!

4 /5
(Ocen: 4)

axpo_logo_slide_newRynek ofert na zakup energii elektrycznej ciągle rośnie. Zakres swoich usługi rozszerzają nowe podmioty. Do grona sprzedawców z produktami energetycznymi dla gospodarstw domowych niedawno dołączyła firma Axpo.

Klienci indywidualni, którzy chcą zaoszczędzić na swoich rachunkach za prąd, mogą mieć coraz więcej powodów do radości, gdyż do walki o gospodarstwa domowe, włączają się nowi gracze. Na początku marca swoją ofertę rozszerzyła firma Axpo, gigantyczny międzynarodowy koncern energetyczny. Co dla gospodarstw domowych przygotował ten sprzedawca?

Prąd dla domu od Axpo

Firma Axpo na naszym rynku działa stosunkowo krótko, jednak sprzedawca bazuje na swoim długoletnim doświadczeniu na rynku energetycznym na całym świecie. Klienci decydujący się na ofertę tej firmy mają pewnośc, że otrzymają produkt najwyższej jakości z pełnym wsparciem specjalistów. Sprzedawca na całym świecie znany jest ze swojego profesjonalnego podejścia do klientów. A jak wygląda konkretnie propozycja tej firmy?

Axpo stawia na proste i uczciwe zasady – klienci indywidualni mogą zawrzeć umowę na 24 miesiące. Podczas jej trwania obowiązuje gwarancja niezmiennej ceny za kWh. Propozycja tego sprzedawcy wyróżnia się także niską opłatą handlową. Firma obsługuje klientów z grup taryfowych: G11 i G12.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy oferta Axpo będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem to zapraszamy do: Oferty prądu w Axpo oraz naszej porównywarki cen prądu.

Informacje o autorze

enerad.pl

enerad.pl to pierwsza porównywarka cen energii w Internecie. Dzisiaj działamy dla Was nie tylko w branży energetycznej! Dostarczamy Wam porady, opinie, recenzje i rankingi z różnych branż.

Dodaj komentarz
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Bogusław
Bogusław
28 stycznia 2018 13:05

Czy firma axpo przedstawi mi ofertę