Promocja w Citibank na lokatę!

0 /5
(Ocen: 0)
360 zł zwrotu w ciągu roku oraz lokata 3% + 300 zł na darmowej kartcie Simlicity do wykorzystania to najnowsza promocja, która uruchomił właśnie Citibank. Sprawdziliśmy kto i na jakich zasadach może otrzymać bonusy.

Kto może skorzystać z promocji w Citibank?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadały żadnych produktów w Citibank od 1 stycznia 2016 roku. Przy czym dotyczy to także współposiadaczy oraz pełnomocników rachunku. Niestety z akcji nie mogą skorzystać pracownicy, jak i osoby zawodowo związane z bankiem oraz nierezydenci.

Promocja „Lokata na powitanie w Citi Proiority” trwa do 31 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli 2500 wniosków, dlatego z decyzją nie należy zbyt długo zwlekać.

Zasady promocji Citibank

Chcąc skorzystać z promocji w Citibank należy spełnić kilka zasad:
• do 31 maja musimy wypełnić wniosek kontaktowy na dedykowanej stronie. Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku aby poprawnie przeprowadzić proces zakładania konta Citi Priority.

Bardzo ważne jest aby zaznaczyć wówczas dwie zgody: na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach banku i podmiotów współpracujących w trakcie trwania umowy oraz na otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji dotyczących prowadzonych rachunków oraz informacji handlowych o produktach i usługach banków oraz podmiotów współpracujących w trakcie trwania umowy. Jeżeli tego nie zrobimy nie będziemy mogli skorzystać z promocji.
• nie później niż do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta należy zapewnić dzienne saldo na poziomie minimum 30 000 zł. Ważne jest aby takie saldo było przez jeden pełny dzień. W innym wypadku nie będziemy mogli skorzystać ze zwrotu za transakcję kartą.
• wykonywać co najmniej 3 przelewy z konta aby móc otrzymywać przez czas trwania promocji ( 12 miesięcy) zwrot za transakcje kartą. Przy czym otrzymamy zwrot w wysokości 5 proc. za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych (w tym także płatność za rachunki), o ile transakcja zostanie dokonana z użyciem karty płatniczej. Maksymalna kwota jaką możemy otrzymać to 30 zł miesięcznie czyli w ciągu roku to aż 360 zł. Co ciekawe, nie spełnienie tych warunków w jednym miesiącu nie powoduję utraty prawa do nagrody w kolejnych.

Dodatkowo zakładając konto Citi Priority możemy wnioskować o darmowa kartę kredytową – Citi Simpliciti – z premią w wysokości 300 zł do wykorzystania np.: w Biedronce lub na Allegro.

Lokata na 3%w Citi!

Pierwsze 2500 osób, które spełnia dwa powyższe punkty, będą mogły skorzystać z promocyjnych warunków założenia lokaty.
• oprocentowanie: 3% w skali roku
• okres trwania: 3 miesiące
• minimalna kwota: 1 000 zł
• maksymalna kwota: 20 000 zł.
Bardzo ważne jest aby wpłacić taka kwotę na lokatę, która nie będzie nam potrzebna w ciągu 3 miesięcy. Wcześniejsze zerwanie depozytu wiąże się z utratą odsetek. Pamiętajmy także, że z warunków promocyjnych możemy skorzystać tylko raz.

Promocja w Citibank jest z pewnością bardzo kusząca. Decydując się jednak na skorzystanie z niej musimy mieć świadomość, że konto Citi Priority jest bezpłatne o ile utrzymamy na nim saldo minimum 30 000 zł lub nasze miesięczne wpływy będą na poziomie 5 000 zł i będziemy posiadali co najmniej jeden produkt kredytowy banku. W przeciwnym razie zostaniemy obciążeni opłatą w wysokości 30 zł w każdym kolejnym miesiącu.

Informacje o autorze

Emila Biernaciak

Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ekspertka w zakresie fotowoltaiki. Zapalona badaczka zagadnień związanych z finansami, energetyką oraz marketingiem w sieci. Szczera fanka i propagatorka ekologicznych rozwiązań, które mogą zmienić świat na lepsze. Niespokojny duch, wciąż szukający nowej wiedzy i doświadczeń. W wolnym czasie czyta powieści Stephena Kinga i śledzi trendy motoryzacyjne.

Dodaj komentarz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments